Skočiť na obsah

SNS a Slota, Danko a spol.


Jozef50205

Odporúčané príspevky

no a čo také ten múdry novinár zo sme spravil pre Slovensko okrem toho že píše pre paškvil ?

 

lebo ak nič, mali by sme si robiť srandu z neho tak isto ako ju robí on :lol: len to som tým chcel povedať :)

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lopata to je typicka reakcia cloveka bez argumentov - otocit otazku proti druhemu a vyhnut sa odpovedi.

 

janko slota sa v prvom rade bije do hrude a pretrca sa v mediach, aky je on velky slovak. novinar to nerobi, novinar sa pyta. a tak ako by mal problem odpovedat na tu otazku slota, tak mas problem odpovedat na tu otazku aj ty .. moj tichy tip je, ze tvoja reakcia je presne taka ista, ako by bola slotova.

 

kedze sa ti obrazok z nejakeho dovodu nepaci, spytam sa ta este raz 'co dobre spravil slota pre slovensko?' toto neber osobne, ale ako ta poznam, necakam ze mi odpovies priamo, skor povies, ako to tu doj#bala predchadzajuca vlada :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a čo také ten múdry novinár zo sme spravil pre Slovensko okrem toho že píše pre paškvil ?

 

lebo ak nič, mali by sme si robiť srandu z neho tak isto ako ju robí on :lol: len to som tým chcel povedať :)

 

Je skutocne smutne, ze volebne pravo maju aj ludia, ktori nevidia rozdiel medzi vrcholovym politikom a redaktorom humoristickej sekcie dennika.

Kto je ten, co sa neustale bije do prs, aka je jeho strana slovenska, a ako jedina obhajuje zaujmy Slovakov.

Co su tie zaujmy? Otec naroda? Naockovanie umeleho vlastenectva? Rozkradanie verejnych prostriedkov cez ludi nasadenych na ministerstvach?

Co takeho konstruktivneho spravila strana, ktora ma na cele toho alkoholika?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je skutocne smutne, ze volebne pravo maju aj ludia, ktori nevidia rozdiel medzi vrcholovym politikom a redaktorom humoristickej sekcie dennika.

a je naozaj aj smutné že volebné právo majú ľudia čo žerú takýto blaf

  • Odobrať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lopata

 

Ked sa mam vyjadrit k pointe obrazku, tak je ozaj az privelmi vystizna. Neviem z akeho dovodu ho oznacujes za blaf, asi ozaj preto, ze k tomu nemas povedat :lol:

 

Staci sledovat iniciativu poslanca Slotu v parlamante (zaroven z dochadzkou) a porovnat to s tym, co naozaj ucinil (o tom sa autor kolaze nezmienil, skoda). Spocitat skody, ktore SNS napachala na verejnych financiach, zhorsenie vztahov so susedmi, hanba vsade naokolo. Ak mam predsa len vyzdvihnut nieco pozitivne k praci poslanca Slotu, tak to bude nim zaplatena spotrebna dan ...za vypity alkohol, dovolim si tvrdit, ze vyrazne nadmieru v porovnani s nami ostatnymi. Vsetka cest.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darkman

 

jáj sa mi na vás páči že keď ja vám dám otázku tak si odpovedáte na čo chcete a keď mi ju dáte vy tak tu trepeš o tom že keď vám na ňu neodpoviem tak mám písať blog. Ty sa rovnako vyhýbaš odpovediam na ktoré sa tebe nechce odpovedať ale na mňa ukazuješ že nereagujem.

 

Ak mas problem diskutovat, tak si pis do blogu.

Ja si budem písať čo, chcem, kde chcem a ako chcem ak to bude v súlade z pravidlami fóra :lol: a keď sa ti to nepáči tak si daj 20 na rozohriatie.

 

Reagoval som presne na to na čo som chcel v tom momente reagovať. Ak máš problém stým ako reagujem tak na Mňa nereaguj. A bude vybavené :) budeš možno kľudne spávať.

 

Celý problém je len v tom že sa mi nepáči ako si sme robí prdel iba z jedných, lenže, to nepochopíš lebo ty to berieš ako srandu.

 

 

Ten tvoj blaf presne vystihuje retoriku jana slotu

a tvoja reakcia Ivanka Mikloša

 

Dead

výstižná je a aj do veľkej miery pravdivá ale to nemení nič na tom že sa mi nepáči, to je celé.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vidis, ja som mal (burzoazia je svina co?) a zaujimal som sa o politiku. a viem, ze ked bol pri vlade Dzurinda, tak tam boli predovsetkym karikatury jeho a jeho ludi, pretoze vtedy boli pri vlade oni. asi to nebude tym, ze fico a slota su ti chudacikovia, ktorych kakani novinari zo sme nemaju radi .. ze?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o politiku som sa aj ja zaujímal ale vtedy som akurát tak aktuality.sk sledoval :) ... dobre je dosť možné že si teda robili aj srandu aj z Dzurindu a spol ... ak majú dobrý archív si to musím pohladať :)

 

asi to nebude tym, ze fico je ten chudacik, ktoreho kakani novinari zo sme nemaju radi .. ze?

ak ma neklameš a robili si prdel aj Dzurindu tak ti dávam za pravdu :lol:

 

vidis, ja som mal (burzoazia je svina co?)

 

tak ak by som bol zamestnaný mal by som aj ja ale kedže som mal obmedzený rozpočet som musel peniaze dávať iba do rozumných a potrebných vecí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lopata

 

http://zabava.sme.sk/c/4912498/klucove-informacie.html

 

http://zabava.sme.sk/c/4896191/spolupraca.html

 

Odhliadnuc od toho, ze SME je sukromne medium a moze si pouzivat nazor ako chce, je vyrazne kriticke aj k opozicnym stranam, bez vyberu. Utkvela predstava sirena predstavitelmi koalicie, ze SME je opozicne medium je blbost. Naopak, verejnopravna STV, medium ktoreho verejnopravnost ma garantovat zakon a garantuje ho koalicia (co je podla Fica prirodzene) je plna koalicneho hnoja a sprava sa ako poplatna ku®va svojich koalicnych pasakov. Kritika SME vzhladom k vyvazenosti je nenalezita a znamena absolutne nepochopenie statutu slobodneho media. Je priznacne ze sa toho dopustaju prave ti, co maju na svedomi bordel v STV.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov