Skočiť na obsah

SNS a Slota, Danko a spol.


Jozef50205

Odporúčané príspevky

Takéto reči môže mať tak akurát človek jemu podobný alebo človek ktorý nechá sa ovplyvňovať jeho paranojami...ale vôbec keď sa pozrieme na celú vládu - však to je hotová tragikomédia...

 

A politik nech je už akýkoľvek mal by mať pred verejnosťou a pred partnermi kultivované správanie...treba byť občas rázny, ale nie primitívny...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A falosny moze byt? Roskradat nase majetky zahranicnim podnikatelom? Takyto ludia maju slovensko tiez radi? Nehovorim daktore privatizacie boli nutne napriklad slovenske telekomunikacie ale naco predal Meciar Slovnaf, alebo Dzurinda SPP, Elektrarne? tam je ta falos cela slovenska politicka je falosna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Väčšina ľudí sa predovšetkým snaží urobiť dobre pre seba...a v každom je trocha faloše...u niekoho menej u iných viac....Dzurindove vlády znamenali výrazný pokrok na Slovensku...je to nespochybniteľné, v mnohých sférach to išlo smerom k lepšiemu, dostali sme väčšie uznanie od EU....a vedeli sa správať, narozdiel od súčasnej vlády...áno robili aj chybné kroky a určite všetko nebolo kóšer...ale takto v politike všeobecne chodí...zároveň ale pracovala väčšina aj v prospech rozkvetu SR. Rozkrádanie - bola to hlavne Mečiarová garnitúra ktorá rozkrádala a pritom nič užitočné SR nepriniesli...terajšia vláda by zas najradšej všetko zoštátnila a ich spôsoby sú nie nepodobné komunistom...s tým rozdielom, že v vo vláde majú ultarpravičiarov...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak Slota aspon povie co si mysli ked kuknem Lipsicov flosny ksicht je my tak isto zle ako ked vidim hovno . Je pravda ze je vulgarny to by sa mohol krotit ale bez Slotu by to nebolo ono a tesima ze je vo vlade.

Podla tvojich vyjadreni, mam cim dalej, tym viac pocit, ze si presne ten prototyp Slotovho volica.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak Slota aspon povie co si mysli ked kuknem Lipsicov flosny ksicht je my tak isto zle ako ked vidim hovno . Je pravda ze je vulgarny to by sa mohol krotit ale bez Slotu by to nebolo ono a tesima ze je vo vlade.

JA si skor myslim, ze Slota keca, co sa mu v danej chvili hodi.On je totiz na jednej strane velmi sikovny podnikatel, na druhej strane posobi ako totalny dement. A tie jeho kecy su venovane tym ludom, ktori chcu prave take kecy pocut. Je to o praci s ludmi. S volicmi.

 

A v dnesnom rozhovore na sme.sk to potvrdzuje aj Csaky. Slota hra divadielko pre svojich volicov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No mozno ano mozno nie len sa mi najviac paci ze kazdy chce pocut prqvdu ale nedaj boze ak sa tika mna to je presny priklad toho ked daco povie Slota ale je pravda ze trochu by mohol pouzivat aj spisovny jazyk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slota nehovorí čo si myslí ... politikom nikdy nemôžeš zožrať všetko, čo ti naservírujú, lebo ťa okamžite budú mať tam, kde ťa mať chcú

a hlavne nie takému klaunovi s hlavou v alkoholickom opare

 

občas sa nadrbe, to chlapom v krčme imponuje, občas zanadáva na maďarov, to imponuje jeho stabilným desiatim percentám voličov, a svoje miesto minimum v parlamente má isté

že sa pohybuje na hrane, je mu jedno, občas sa mi zdá, že už to robí nasilu, tie jeho hovadiny vypúšťané z ožratej huby mu už ani nerobia takú radosť, len musí ... jeho voliči to čakajú ... trochu poškrabkať jeho zdroje príjmov, jachty, vily, autá, asi by to bola iná rétorika ... odvádzať pozornosť mongolmi, urážať predstaviteľov iných krajín strapatými hlavami, tankami, hanobenie iných národov a národností, hanobenie uctievaného národného symbolu, a ešte kdečoho - čo jeho verejné vystúpenie, to urážky - skrývajúc sa za alkoholové opojenie, to nie je zlá kamufláž ...

 

že uráža zároveň celú túto krajinu, to mu je jedno

keby to bola len jeho vizitka, šľak ho traf tam kde je, ... ale táto krajina a jej vláda mu tieto rečnenia verejne dovolia, je členom vlády, preboha, on si nemôže dovoliť krčmové excesy - a to je naša hanba

každého jedného, počnúc predsedom vlády

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

 

Absolútne súhlasím, myslím si, že si to vystihla asi najlepšie  :lol: ...taká je realita, Slota jednoducho šíri hlavne nenávisť a ako som už aj písal aj paranoje...kašle on na každého, vylíže aj Ficovi zadok, ale hlavne Fico mu vždy vylíže zadok...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...to je pravda, sam nech si robi co chce, ale pokial reprezentuje vo vlade nase Slovensko, nas obraz vo svete nie je prilis dostojny...

 

Takze - kto za to moze? Predsa vsetci, co ho volili...a ako to napravit? ...ist volit - ale nie jeho...

...ale - rozmyslajucich ludi je na Slovensku dost malo na to, aby nebol opat zvoleny...

Prognoza do buducnosti? - bude tam opat, pretoze je istym sposobom jedinecny...a ludi, co miluju stadovitost, lacne sluby a velke gesta je na Slovensku neurekom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...lopata, on sa mozno svojim rozhodnutim pricinil o krajsi vzhlad mesta, ale taktiez je pravda, ze to iste mesto pekne zadlzil...

Ide proste o to, ze ked som niekde "hore", musim velmi dobre vazit slova a este viac zvazovat ciny, nakolko je verejne cinna osoba a jeho zivot je viac pod drobnohladom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tak kazdy mame ine nazory na tuto problematiku ale jedna vec ma vie dorazit ze ludia sa hadaju koli politikom. A pritom politici pre nas malokedy pohnu prstom smeju sa nam do oci toto je tiez pravda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je priamočiary a iskrivý, ako šumienka v perlivej vode.´, rsp. v borovičke, ako mu huba narástla, tak aj hovorí, alebo hulaká, psí hlas našťastie do neba nejde, ale v Maďarsku to počuť celkom dobre..... SVK potrebuje Slotu, a kto by potom robil BUBUBUBU.... ????... ako v tom starom svk vtipe: ked vnucik sa pýtal babky. Babka mozem vas postrasit ? Mozes vnucik. Bububububububu ty stara bosorka!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tá jeho reč pred dvoma dňami či kedy to bolo, pri odhaľovaní dvojkríža vojde do análov ... neviem presne akých, ale nejakých určite.

 

to nebolo iskrivé ani priamočiare, to bolo väčšinou len veľmi veľmi sprosté.

 

je to predstaviteľ tohto štátu, otec vlasti, reprezentant tejto krajiny.

 

z takéhoto reprezentovania si ja neprosím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to predstaviteľ tohto štátu, otec vlasti, reprezentant tejto krajiny.

Nie, nie je, našťastie je len partajný táraj. Ale určité racionálne jadro tu bolo v reakcii na maďarské aktivity v rámci spolku poslancov Maďarskej kotliny. Únia im to však už nežerie a pôjdu na koberček... Ale tá forma je fakt úbohá...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o Csákym je téma inde, podobný slovník mal Slota aj za Bugára a furt.

 

 

akože nie ? Slota bol potrebný k tomu, aby Fico dokázal zostaviť svoju vládu ... je tam, stojí tam v triumviráte zvyčajne s prepletenými prstami a hľadí do neba ... je tam do počtu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Berenyi z SMK, tusim vcera v Udalostiach a komentaroch poznamenal, ze v sucasnosti, za tejto vlady je to tak, ze ked sa vztahy medzi Madarmi a Slovakmi (teraz mam na mysli staty) ako tak upokoja, dojde Slota s nejakou perlou ducha a zase je "veselo"... :lol:

 

Mala anketa medzi ludmi kdesi na dolniakoch dopadla tak, ze ludia maju Slotu a niektorych dalsich "na haku" a ziju si spokojne medzi sebou bez nejakych trenic.

 

Inak, zapis jedneho blogu, nie sice o Madaroch a Slovakoch, ale myslim ku teme.

problemy vdaka politikom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tv správach sa vybrali aj do ulíc budapešti, kde mladí starí nemali problém ... označili toto celé za umeliny politikov

/ toto boli obyčajní ľudia, tak ako tí u nás /

 

mimochodom :

" Ján Slota cez víkend prirovnal maďarskú ministerku zahraničných veci Kingu Gönczovú k Hitlerovi a maďarský symbol - vtáka Turula nazval papagájom."

tu

 

prirovnať hocikoho k Hitlerovi, - ten papagáj, to je ako prirovnať galského kohúta k vypelichanej sliepke

nazvať ministerku inej krajiny strapatou ježibabou ... úroveň inteligencie stúpa ... skutočne ... takéto veci si moc nedovolil ani Le Pen, a ten si dovolil kdečo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Určite som dobrý Slovák, mohol by som to preukázať na pôsobení mojom,rodičov,prarodičov- prečo som takto začal?

Lebo - mne národné strany SNS ani tá maďarská (MS neviem ich poslednú skratkú - o to viac ich poznám), tie mi vôbec nesedia do politického spektra v súčasnom parlamentarizme. Nie sú Ľ ani P, sú len akýmsi inertným doplnkom vládnucim stranám( napadlo ma škaredé prirovnanie-ale v úcte k tomuto fóru...)

Aby obhájili svoju existenciu fabrikujú a forsírujú kvázy problémy, ktoré keď sa spýtate ľudí na zmiešanom juhu - tak vás pošlú do r...., že ich trápi iné.....

Kto si myslí, že chránia záujmy svojich národností - opak je pravda, škodia doma i v EÚ ( EÚ už konečne sprdla aj Maďarov)

 

Na obranu štátu je vláda a parlament cez svoje orgány, SIS a silové zložky, predtým cez ministerstvo zahraničných veci dôrazne apelovať maďarskú vládu,EÚ, OSN a trebárs aj Vatikán a Rusko .......... a nie opilecké výkriky tankistu(ak chce naučím ho nastupovať do tanku)

 

Viem si predstaviť zloženie SNS aj MS?, tam sú všetci od robotníkov po veľkopodnikateľov - nejde mi do gebule, aký pokyn vyjde z dola od pánov voličov, pánom poslancom, že čie záujmy majú zastávať pri schvaľovaní zákonov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game, buďme realisti, Slota je predsedom partaje, ktorá tvorí vládnu koalíciu a radovým poslancom za túto partaj z výsledkov demokratických volieb. Predstaviteľom štátu mže byť člen vlády a prezident alebo parlamentná delegácia. Parlament je zákonodárny a vláda výkonný orgán.

 

Je buran, ale nie je predstaviteľ a reprezentant štátu. Povedz mi, kedy a kde zastupoval SR alebo parlament v zahraničí? Vyložene sa drží v ústraní a raz za čas sa podarí Maďarom ho vyprovokovať (čo nie je veľmi ťažké) k nezmyselným a hlúpym reakciam.

 

To Pete:

Súhlas, ani mne nerežu strany založené na etnickom a v jednom prípade i regionálnom princípe... A myslím si, že občiansky princíp nemusí oslabovať vlastenecké cítenie Slováka alebo slovenského Maďara. Preto rovnako nemusím ani Slotu (ani Anču), ani Csákyho (a Duraya), to je politický suterén. Jediný rozdiel je trochu vo forme, ale obsah je identický.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V každej krajine sveta sa nájdu strany na politickom, národnostnom či náboženskom princípe, tak prečo mi by sme mali byť výnimka. A výnimkou niesu ani slovné napádania medzi takýmito stranami, sú na svete aj horšie prípady. Bomby u nás nevybuchujú čo sa stáva aj vo vyspelých krajinách, tak buďme optimisti, sme na tom celkom fajn.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale áno, buďme radi, že je to len vo verbálnej rovine a v rovine one man show. V Rakúsku heiderovci s ďalšou krajne pravicovou stranou získali rekordný a prekvapivo vysoký počet hlasov (okolo 30%) a je to OK.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sú také strany aj inde a sú s nimi tiež problémy( Maďarsko, bolo v Čechách, Francia, Španielsko,GB,Belgia.....)

Ako sa u nás hovorí "národnostná karta" je háklivá všade a oni na tom parazitujú a vsugerovali si, že oni chránia záujmy národností a národov, a že keby nebolo ich....

Tu má riadne fungovať vláda, ktorá by mala oveľa tvrdšie reagovať napr. na predvolanie veľvyslanca SR na Gönczovej tepich, a poslanci v EÚ spraviť v Bruseli harmatanec. Pálčák so Slotom sú len akési kondenzačné jadrá okolo ktorých sa len nabaľujú " prúsery " Ja inak poznám chlapcov so SNS aj MKS? tí nie sú kompetentní a akceptovaní............tak vatry, kríže, pomníky, poézia, dni Kossutt Lájoša či jánošíkove dni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsetci hovorite o problemoch ale sak to su vsetko recicicky co hovori pan Slota reci este nikomu neublizili to by daktore krajiny boli uz davno vyhladene, a aspon je aj sranda na nasej politickej scene a inak vsetci co na neho nadavate sak budu voľby a mozete volit aj dakoho ineho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov