Skočiť na obsah

tomassi

Odporúčané príspevky

No a teraz si treba len pockat, co sa na v tomto hnoji este "vyhnoji".....mam obavu, ze sa to zasa nebude pacit hlavne osobam, co si na tomto "pravne cistom" akte ohrievali svoju "mravne cistu" politicku stolicku peknych par rokov......sa uz tesim na reakcie a verdikt sudu v Haagu (ci kde to udajne chcu dat "meciarovci" a spol.)  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

a náš vrelomilovaný otec vlasti... stále ešte má čas ísť do chládku. išli už aj starší.

 
Vladimír Mečiar má 75 rokov. Toto je desať príhod z jeho života, ktoré by ste mali poznať

Zronený nad drezom v kuchyni jedného motorestu, sebavedomý chválenkár zo Zlatej Idky, ale aj ponížený koaličný partner Roberta Fica. Vladimír Mečiar mal počas svojho pôsobenia veľa tvárí, ktoré stoja za pripomenutie.

 

https://dennikn.sk/833687/vladimir-meciar-ma-75-rokov-toto-je-desat-prihod-z-jeho-zivota-ktore-by-ste-mali-poznat/?ref=top

 

na to, čo stváral, by sme nemali zabúdať, fakt nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na to sa neda zabudnut......no mam obavu, ze mlada generacia si o nom vytvori aj tak svoj obraz podla svojich predstav a nie podla toho, co sa oficialne prezentuje :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

nieco na temu buduceho sudneho procesu

 

Proces s trinástimi obžalovanými zo zavlečenia Michala Kováča mladšieho vrátane vtedajšieho šéfa SIS Ivana Lexu bude zrejme najsledovanejším sporom najbližších mesiacov.

Aj keď všetka pozornosť sa dosiaľ upierala na sudcu Karola Poslucha, ktorý má kauzu na starosti, v konečnom dôsledku o výsledku nemusí rozhodnúť jeho hlas.

zial teda, clanok je pod pianom, ale v diskusii je vyzivny rozbor clanku a celej situacie od nejakeho pravnika

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

ano... dnes som to čítala a  zostali mi oči navrch hlavy...

ten nehanebný xkrát sprofanovaný "otec vlasti" už by mal sedieť v húpacom kresle v kockovaných papučkách a držať hubu, koľko hnusobstiev sa tu za jeho vlády udialo, svet s nami nechcel nič mať, a to je len kvapka...
že sa nehanbí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mečiar vždy vedel odhadnúť nálady voličov a vybudovať si na tom svoju politickú kariéru. Ak mu dnes politický inštinkt radí, aby sa znova politicky angažoval, tak príčiny môžu byť dve. Buď sa u neho začína prejavovať starecká demencia, čo by pre Slovensko bola tá lepšia alternatíva. Tou druhou, horšou by bolo, že opäť cíti podporu voličskej základne. Ak by platilo to druhé, je to tiež prejav demencie, ale v tomto prípade nie Mečiara.    

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Meciar nebude trestne stihany za amnestie.....nakoniec tomuto Budajovmu  a  Dostalovmu prekrucaniu pravneho poriadku uveril iba nejaky ucastnik zjazdu "slusneho" slovenska...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skôr to vyzerá ako výstrel do tmy, ale mierne dúfam, že Mečiar odčerpá niečo zo smeráckeho stáda. Voličský elektorát je veľmi podobný:

 

  • prevažne vyšší vek
  • nízke vzdelanie
  • častá závislosť na alkohole
  • žiadne ekonomické znalosti
  • ľahko manipulovateľní
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tu ani tak nejde o odcerpanie volicov smeru, ale skor o to, ze ucastou Meciara sa zvysi pocet zucatnenych na volbach a to moze zamiesat karty...podla mna o takych 10%.....

 

a co sa tyka toho tvojho ohodnotenie zakladne volicov Meciara resp. smeru, tak ten ostatok volicov (teda podla teba "normalov"), je rozptyleny do x stran a tie sa medzi sebou uz z principu nebudu schopny dohodnut na niecom zmysluplnom....teda minimalne z dlhodobeho hladiska......ich spaja iba tazenie proti Ficovi a to je dost malo na spolupracu....

 

PS.  ja mam obavu, ze podla tvojho navodu na rozhladenost slov. volica sa do toho vtesna 99% obcanov-volicov... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nechcem byť zlá... ale za dvadsať rokov sa rady voličov nepreriedili?
svojho času bol priam zbožňovaným mesiášom prevažne dôchodcov... moja mama ho neznášala, ale mala spolužiačku, ktorá mala jeho farebný obraz v kuchyni vedľa modrookého Ježška... vraj ho už má dole, ale má tak boľavé nohy, že už neodíde na voľby, dúfajme.... problém je ten, že v tejto vekovej kategórii pomaly ľudia okolo nej vymreli, ako okolo mojej mamy... tak ju teta Irenka občas trápi svojimi výlevmi, iného už nemá.

chcem tým povedať, že 77 ročný Mečiar má ešte voličov?
alebo dúfa, že ho budú voliť mladí, ktorí chceli voliť Harabina? je to cesta, ako dostať Harabina k válovu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je chybou domnievat sa, ze Meciarovi vykapali volici. Sam sa cudujem, kolko mladych ludi je schopnych vidiet v nom moznost. Ked zvoli spravnu strategiu (najskor to bude konspiracny bullshit reznuty nacionalizmom a hodnotovymi temami, ktore su dnes v kurze), je schopny dostat sa do parlamentu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nechcem byť zlá... ale za dvadsať rokov sa rady voličov nepreriedili?

svojho času bol priam zbožňovaným mesiášom prevažne dôchodcov... moja mama ho neznášala, ale mala spolužiačku, ktorá mala jeho farebný obraz v kuchyni vedľa modrookého Ježška... vraj ho už má dole, ale má tak boľavé nohy, že už neodíde na voľby, dúfajme.... problém je ten, že v tejto vekovej kategórii pomaly ľudia okolo nej vymreli, ako okolo mojej mamy... tak ju teta Irenka občas trápi svojimi výlevmi, iného už nemá.

 

chcem tým povedať, že 77 ročný Mečiar má ešte voličov?

alebo dúfa, že ho budú voliť mladí, ktorí chceli voliť Harabina? je to cesta, ako dostať Harabina k válovu?

 

jasne ze sa preriedili a to dost podstatne, ale zasa narastla skupina frustrovanych a tam sa da "zalovit" celkom slusne...

 

 

hehe, 10 percent ?  no informator je taky politolog ako vsteko ostatne. 

 

a preco by sa nemohla zvysit ucast vo volbach o tych 10%?.....ja predsa nikde nepisem a ani to nebolo v mojom umysle, ze Meciar tych 10% ziska....tiez mas dusevny problem, ako ten na tom perone?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov