Skočiť na obsah

Vlastné kreslenie, vlastná tvorba


game

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 mesiacmi...

Cat the philosophist, dobree. za tri roky si sa naucila takto kreslit? inak ten prvy portrait z #50/13:42:49 mi pripomina vyobrazenia bavorskej princeznej Sissi. Bijou, hoci mierne znepokojive :lol: , celkom podarene. lol, game.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 rokom...
  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 10 mesiacmi...

Ahojte...

pred tromi mesiacmi som sa rozhodol, že sa dám na kreslenie. Kúpil som si knihu, v ktorej sa učí kresleniu vďaka pravej hemisfére. Tak som sa do toho zažral, že vo voľnom čase furt čumím na výkres a kreslím. Je to droga... Takže... toto je momentálne moja najnovšia kresba. Potešia komenty, kritika kde robím chyby a pod... :)

Obrázok

 

Predchádzajúca kresba:

Obrázok

  • Pridať bod 4
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahoj :)

Haffen, ak sú to práce začiatočníka , ktorý sa rozhodol kresliť len pred tromi mesiacmi , tak si talentovaný borec, akoby "objav roka, alebo haffen z inej planéty". :) Kresli ďalej, som zvedavá na ďalšie kresby.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bezpochyby, talent tam je.

populárne "kreslenie pravou hemisférou" zrejme prebudilo draka ... čo je dobre.

 

videla som už kresbičky vzniknuté " technikou pravej hemisféry" , ktoré síce prekvapili aj samotných autorov, ktorí v živote okrem povinných školských kresieb nenakreslili nič, ale niečo im chýbalo, zrejme práve ten talent.

 

kresli ďalej, nechcem a nebudem kritizovať, len jedna poznámka, ale je to hodne ťažké, keď niekto kreslí dva tri mesiace - tvár tej dámy je trochu tvrdá, neviem, aký bol originál, podľa čoho sa to kreslilo, ale práca je to vážne skvelá.

 

kresli veľa a šup sem s tým ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najviac ma fascinujú tie oči, nemôžem sa na ne vynadívať .. :) čo ma trošku ruší je ruka... neviem, ale asi na nej by som ešte popracovala, ale môžem sa mýliť, je to len pohľad laika.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Phantom: dikes za povzbudivy komentar. K tej tvrdosti. V podstate je toto moja terajsia technika. Snazim sa robit kresby tak, ze si farebnu fotku prevediem do ČB a mierne zvysim kontrast, aby bolo vidiet tiene. Na tom obrazku mi skor vadi to, ze som troska dovrzal podobu. Ta mi az tak nevysla. Celkovo sa mi ale viac pacia kresby kde je velky kontrast.

Captain: no na tej ruke nebolo po pravde co kreslit. Ale mohol som to urobit aj lepsie. Dik za koment.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov