Jump to content

Vlastné kreslenie, vlastná tvorba

game

Recommended Posts

Portrét som dokončila dnes - myslela som, že najviac práce bude s tvárou, ale nakoniec mi najväčšie problémy robila ruka, potvora. :lol:

Obrázok

• 3 months later...

Cat the philosophist, dobree. za tri roky si sa naucila takto kreslit? inak ten prvy portrait z #50/13:42:49 mi pripomina vyobrazenia bavorskej princeznej Sissi. Bijou, hoci mierne znepokojive :lol: , celkom podarene. lol, game.

bracho si dal zarámovať moju kresbu,

kt. som nakreslil, keď som mal asi 6-7 rokov,

tak som si ju cvakol a hodil na pozadie

CLiCK

kto uhádne, čo je na ňom?

phersu a nut nesúťažia

• 1 month later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 10 months later...

Ahojte...

pred tromi mesiacmi som sa rozhodol, že sa dám na kreslenie. Kúpil som si knihu, v ktorej sa učí kresleniu vďaka pravej hemisfére. Tak som sa do toho zažral, že vo voľnom čase furt čumím na výkres a kreslím. Je to droga... Takže... toto je momentálne moja najnovšia kresba. Potešia komenty, kritika kde robím chyby a pod... :)

Obrázok

Predchádzajúca kresba:

Obrázok

• Upvote 4

Ahoj :)

Haffen, ak sú to práce začiatočníka , ktorý sa rozhodol kresliť len pred tromi mesiacmi , tak si talentovaný borec, akoby "objav roka, alebo haffen z inej planéty". :) Kresli ďalej, som zvedavá na ďalšie kresby.

• Upvote 1

bezpochyby, talent tam je.

populárne "kreslenie pravou hemisférou" zrejme prebudilo draka ... čo je dobre.

videla som už kresbičky vzniknuté " technikou pravej hemisféry" , ktoré síce prekvapili aj samotných autorov, ktorí v živote okrem povinných školských kresieb nenakreslili nič, ale niečo im chýbalo, zrejme práve ten talent.

kresli ďalej, nechcem a nebudem kritizovať, len jedna poznámka, ale je to hodne ťažké, keď niekto kreslí dva tri mesiace - tvár tej dámy je trochu tvrdá, neviem, aký bol originál, podľa čoho sa to kreslilo, ale práca je to vážne skvelá.

kresli veľa a šup sem s tým ... :)

Najviac ma fascinujú tie oči, nemôžem sa na ne vynadívať .. :) čo ma trošku ruší je ruka... neviem, ale asi na nej by som ešte popracovala, ale môžem sa mýliť, je to len pohľad laika.

Phantom: dikes za povzbudivy komentar. K tej tvrdosti. V podstate je toto moja terajsia technika. Snazim sa robit kresby tak, ze si farebnu fotku prevediem do ČB a mierne zvysim kontrast, aby bolo vidiet tiene. Na tom obrazku mi skor vadi to, ze som troska dovrzal podobu. Ta mi az tak nevysla. Celkovo sa mi ale viac pacia kresby kde je velky kontrast.

Captain: no na tej ruke nebolo po pravde co kreslit. Ale mohol som to urobit aj lepsie. Dik za koment.

ja dám jeden malý off topic

haffen volaj nás radšej podľa nicku nie podľa hodnosti... :D ... ale inak vážne kreslíš krásne, pridávaj aj ďalej tvoje kresby