Skočiť na obsah

Erotika menej vážne ...


game

Odporúčané príspevky

On si vyberá ženu ako nejaký kus odevu. Kdesi sa tu písalo v inej téme o zimnej bunde, aby bola pohodlná, dlhšia ale nie veľmi dlhá, elegantná aj na bežný deň, aj nepremokavá, s vreckami, a xy požiadaviek.

Veď tak sa žena nevyberá. 

Dôležité sú sympatie. Niečo čo preletí a je, alebo nie je.

Zaujímavé je, že chce ľahko nadpriemerne krásnu, ľahko nadpriemerne inteligentnú, ľahko nadpriemerne múdru a ľahko nadpriemerne sympatickú.

Jemu nestačí priemerne.  Mne sa nezdá, žeby on bol ľahko nadpriemerný. ( len z fotky)

 

 

Sebestredný  chudák.

tá bunda bola moja :D a zďaleka som nemal toľké požiadavky ako si vymenovala :o

napríklad ja, na prípadnú partnerku, by som už vôbec nemal také nároky, skôr sa riadim tým čo si napísala nižšie... ale možno je to tým, že už som starý, a od života nemám až také veľké očakávania :smilieee:

 

Dôležité sú sympatie. Niečo čo preletí a je, alebo nie je.

:thumbsup:

 

ale tento týpek nie je zase až taký výnimočný, Tomáš mal tiež riadne vysoko nastavené kritériá, a "Hirošimy" zásadne odmietal...

a ešte jedného takého sme tu mali. pamätá si niekto Svarožiča? ten mal tiež svoje predstavy, a tiež mimo reality  :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to som aj písala, že mi pripomína Tomáša a jeho nároky... : )

 

nie nie, na Svarozica sme nazabudli, mal ešte onakvejšie nároky, Sloven jeden, on bol vzorový exemplár, chcel len vzorovú Slovenku. či niečo také. mal etalón aj na pršteky na nohách, na obrys postavy zboku, zpredu, a všetky náležitosti.

 

tento ľadvinkár chce len nefajčiarku, netetovanú, nepíčku-antialkoholičku, nepoškvrnenú, s čistými myšlienkami, ľahko nadpriemernú v kráse, múdrosti, inteligencii a všetkom ostatnom, tolerantnú, imúnnu voči jeho záchvatom výbušnosti, poslušnú, ... ktovie, či dýchať smie priemerne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

tento ľadvinkár chce len nefajčiarku, netetovanú,

myslím že by mal hľadať skôr nejakú babu s tetovaním. u takej má aspoň záruku že je schopná urobiť niečo, čo bude neskôr ľutovať - napríklad aj vzťah s idiotom :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

No za tvojich mladych cias, game, boli asi vsetky uhorky bio a nejaka infekcia asi nehrozila..a moze sa taka salatovka kludne aj zlomit..ehm..trebars:-)

 

Ozaj bola to salatovka, ci iba nakladacka...nemame vsetky informacie, tak iba potom spekulujeme

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

urcite poznate ten stary vtip o tom, ako si jedna zena v obchode chcela kupit uhorku len dlhu a tenku, druha zas kratsiu a hrubsiu a tretej to bolo jedno, pretoze to chcela na salat...

 

aj na starom vtipe sa da zasmiat, ale verte mi, ked som tu situaciu videl a pocul na vlastne zmysly, tak som isiel do kolien rovnako ako cca 10 spoluzakaznikov a aj predavac :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:zubiska: ale malo by sa..v ramci kontextovej reklamy v IKEA predavaju hned vedla nozov - naplaste na drobne poranenia :zubiska:   zelovoc zaostava

 

a v tomto kontexte neviem co si mam mysliet, ale game sa tu na fore prezentuje ako "milovnicka" zeleniny...ehm :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uhorky nie sú zlá antikoncepcia, aj ich predávajú v obale, keď niekto moc chce nepochytané, a moc nestojí...

preto mi nejde do hlavy ten kondóm na uhorkách... nemôžem si pomôcť, odkedy som to čítala, je to priam vtieravá predstava - uhorka s kondómom, aby neosemenila svojimi semenami...

no fuj, už dosť -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov