Skočiť na obsah

Erotika menej vážne ...


game

Odporúčané príspevky

obratena prostitucia? zeby ona platila nim, aby s nou chrapali? bud o tom cisle klame, alebo tak. ked nieto gusta...

 

... nic proti nej. urcite sa najdu ludia, co o nej povedia - kocka, super -, ale mna presla chut do jedla :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obratena prostitucia? zeby ona platila nim, aby s nou chrapali? bud o tom cisle klame, alebo tak. ked nieto gusta...

 

na to aby musela za to platiť až tak zle nevyzerá, ale ktorý súdny chlap by do toho šiel? pri tom jej plánovanom počte sparing partnerov už dosť nezanedbateľne stúpa riziko možnej nepríjemnosti v podobe nákazy (koľkokrát zo 100 000 pokusov sa latex roztrhne?), a tí čo im potenciálne riziko nevadí sa realizujú s inými slečnami a hlavne bez nepríjemnej pozornosti médií.

 

inak pamätám si na jednu slečnu, ešte za socíku, ktorá v jednom štátnom podniku platila šoférom 100Kčs za číslo, ale tá vážila dobre cez metrák a škaredá bola jak povolávací rozkaz :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teba game na skype nemucila fotkami danej "slecny", co? :lol: ticho sedz a pekne sa tvar, mlady. za mna hovori trpka skusenost.

 

... fakt nie je pekna. pravda, ak si to pozdava, tak ti mozem povedat, ze s rozkrocenymi nohami nie je dvakrat zla (ano, videla som fotku), ale fakt a skutocne: ktory by sa do toho pustil? je to rovnake, ako ked sa k mladej kocke priblizi typek, o ktorom je vseobecne zname, ze zbiera kocky ako hyponchoder choroby. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

tak po poľskej slečne / chystala sa po neúspechu v Česku do USA, ktovie, ako sa jej darilo ... /

 

po dlhom čase erotika menej vážne z iného súdka - vedeli ste, že sa udeľujú ceny, a vážne ceny, za najhoršie napísanú erotickú scénu

v literatúre ?! :) :

Britský časopis Literary Review Surimu cenu udelil za sexuálnu scénu za účasti troch hlavných hrdinov jeho románu The City of Devi (Mesto Déví), pri ktorej  si vypomáhal prirovnaním k vybuchujúcim supernovám a kvarkom. Časopis udeľuje cenu každoročne od roku 1993. Má upozorniť na "neohrabané, zle napísané alebo lajdácke pasáže o sexe v súčasných románoch a odradiť od nich". Suri, ktorý je uznávaným románopiscom a bol nominovaný aj na Bookerovu cenu, sa získaním ceny za mizerný popis sexu dostal do dobrej literárnej spoločnosti. Medzi minulými víťazmi sú napríklad John Updike, Norman Mailer, Tom Wolfe a Sebastian Faulks.

 

Porotcovia z Literary Review uviedli, že ich presvedčil vrchol dlhej sexuálnej scény, na ktorej sa zúčastnili traja hlavní predstavitelia. "V tej chvíli niekde, v nejakej galaxii, určite vybuchovali supernovy. Chatrč zmizla a s ňou aj more a piesok – ostalo iba Karunovo telo prepletené s mojím“ písal Suri, ktorý je aj profesorom matematiky.  

"Bežíme nahí ako superhrdinovia a míňame slnko a slnečné systémy, vrháme sa do húfu kvarkov a atómových jadier. Štatistici celého sveta radostne oslavujú našu novú štvrtú hviezdu," pokračoval.

....

http://adam.azet.sk/clanky/16703/sex-roka-spisovatel-dostal-cenu-za-najhorsi-opis-suloze.html

Suri nemohol, ale jeho britský vydavateľ si odletel pre cenu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trošku dosť veľmi som v rozpakoch ...

 

toto čudo by sa hodilo aj do témy Náboženstvo menej vážne ... ale už kvôli obrázkom asi radšej sem.

mladá žena menom Anka Kováčová, je verejne na facebooku, a verejne ponúka svoje výtvory - je absolventkou Katolíckej univerzity v Ružomberku

balí a vymýšľa za nehorázne peniaze plienky a uteráky do celofánu s mašličkami a čokoládkami do daru v podobe tort a detských kočíkov a vrcholne nechutných pánskych prirodzení, porovnateľné so skutočnými tortami pánskych a dámskych prirodzení v téme o gýčoch.

 

dostať takýto darček penisu z uteráku v plnej poľnej od autorky veriacej kresťanky katolíčky Anky musí byť pre obdarovaného úplne vrcholný supervtipný erotický zážitok

 

toto sú prosím pekne uteráky do daru :

 

post-3-0-37662400-1386695161.jpg   post-3-0-19645600-1386695162.jpg   post-3-0-43540200-1386695163.jpg

tu je, keď máte chuť, vo väčšom : https://www.facebook.com/anka.kovacova.58/media_set?set=a.622033107822930.161938.100000487389823&type=1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

cez akýsi odkaz, kde sa  k tomuto výroku ktosi plácal po čele, som sa prepracovala k originálu ... takže rada pre ženy :

 

Kouření je moc ošklivé zlo a zákazy a varování jsou evidentně k ničemu, a proto je třeba přistoupit k radikálnějším řešením a postupům, takže vydírejte svého přítele nebo manžela, že dokud bude kouřit, nebudete ho kouřit. Přestane!

 

pôvodný zdroj od "poradce"  http://radyprozeny.wordpress.com/2014/02/25/jak-odnaucit-muze-kourit/

 

 

a skúste toto ... poradce dáva ženám rady, ktoré nikde inde nenájdete :)
http://radyprozeny.wordpress.com/page/6/

 

napr.

Vůně čerstvě upečeného dýňového koláče působí na libido mužů ještě víc než dvě tabeltky viagry, takže jestli toužíte po mimořádném sexuálním zážitku, tak upečte dýňový koláč.

Recept:

  • Peče se jako ostatní koláče + přidáte dýni.
Britští vědci krmili krysy šampaňským a jejich mozky začaly pracovat až 3 krát výkonněji a co funguje u krys, to ve většině případů funguje i u lidí, takže …. bouchejte špunty a vylepšujte si mozky.
Že je muž gay, poznáte podle nosu, protože vědci z Karlovy Univerzity pečlivě zkoumali obličeje homosexuálů a heterosexuálů a zjistili, že homosexuálové mají výrazně menší a kratší nosy.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Vůně čerstvě upečeného dýňového koláče působí na libido mužů ještě víc než dvě tabeltky viagry, takže jestli toužíte po mimořádném sexuálním zážitku, tak upečte dýňový koláč.

mám obavu že od dyňového koláča by sa mi zdvihol akurát tak žalúdok, ale určite nič iné :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Že je muž gay, poznáte podle nosu, protože vědci z Karlovy Univerzity pečlivě zkoumali obličeje homosexuálů a heterosexuálů a zjistili, že homosexuálové mají výrazně menší a kratší nosy."

 

S tým mojim pluhom k nim určite nepatrím... dokonca sa musím pri spaní otočiť od manželky na druhú stranu, lebo "údajne" pri nadychovaní sa spôsobujem podtlak a nemôže sa nadýchnuť... :zubiska: , nemá vraj kyslík...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

náhodou som našla, otázka je, nakoľko je to vážne :hmmm: ... autor neznámy  ... :

 

Manžel pod papučou je ten človek, ktorý doma smie málo, ale čo smie, to musí !

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

tento obrázok mi pripomenul jedného fórumáka a jednu dávnu diskusiu ... kto zažil, vie, o kom je reč, mimomochodom, fórumáka zdravíme :)

 

ale nielen to:

lupene sú ok, keď sa niekomu veľmi chce upratovať a prať nevyprateľné, ale veľmi akútne vo mne vyvoláva nutkanie k erotickým prípravám aj pripraviť pred barák hasičov v plnej pohotovosti a hneď pod posteľou aspoň dva hasiace prístroje a masť na popáleniny minimálne v dvoch tubách, z každej strany postele jednu :)

už len ten pohľad na sviečky, do ktorých takmer visí plachta a kvety a záclony a nie je kam stúpiť bez rizika požiaru a popálenín ... brrr , tak veľmi erotické, až to erotické ani trochu nie je ... či? :) :focus:

post-3-0-46327600-1411135748.jpg

http://korina-tvorba.webnode.sk/moje-basne/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 mesiacmi...

 

 Používanie smajlíkov prináša do života sex, tvrdí štúdia

 

Kto obohacuje textovú komunikáciu o smajlíkov, môže dosiahnuť väčší úspech u druhej strany.

http://www.zive.sk/clanok/102331/pouzivanie-smajlikov-prinasa-do-zivota-sex-tvrdi-studia?utm_source=aktuality.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-autobild-hp&utm_campaign=cross#

smajlov používam dosť, a nič :( neviem ktorý hajzel sexuje namiesto mňa, ale keď ho stretnem tak dostane po chrápje :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

niekedy jeden pri putovaní po spomienkach na nete narazí na kdečo... neviem presne, kam toto dať, ale tu tomu bude asi dobre.

 

mladý muž, dosť náročný pri výbere budúcej partnerky...

a vlastne mi ktožehovie prečo (!) pripomenul Tomáša... (je ochotný zamilovať sa, až nájde presne to, čo hľadá... kritériá sú neúprosné)

 

Nikdy bych si nekoupil ojeté auto a podobný je můj nezájem o použité ženy. S velkou nelibostí jsem si nedávno přečetl informaci, že Češky se řadí mezi nejvíce promiskuitní ženy vyspělého světa. Podle tvrzení odborníků jsou prý dokonce na prvním místě v počtu svých partnerů. Opět jsme v něčem světoví! Jinak řečeno: hledat ženu v naší malé vlasti = nakupovat v jednom velkém second handu. Hledám-li v rámci současné ČR sportovně zaměřenou nekuřačku bez tetování, piercingu, přílišné lásky k alkoholu a k tomu ještě pannu, pak hledám patrně zázrak.

 

potom nasleduje to, čo by mala partnerka tolerovať na ňom a k čomu v jeho povahe by mala byť imúnna.  :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas sa aspon dal citat, s usmevom.

Toto ma boli, doslova fyzicky boli.

 

Ta profilovka, spolu s tym textom, ma vydesila :-)

 

Jak som vdacny za moju partnerku, so vsetkymi jej chybami. Bez nich by som ju nechcel :-)

To vsak on nikdy nepochopi.

 

By ma zaujimalo, ci si aspon honi vtaka, alebo aj to je tabu.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To by celkom zaujímalo aj mňa. Či svoj najväčší sexuálny zážitok a vzrušenie zažil, ak si pricvakol vtáka do zipsu. A či budúca priateľka nemá mať zvládnutú ani techniku autoerotiky, či táto časť erotiky je ním tolerovaná, lebo je možné, že technicky už panna nemusí byť.

 

Mne je smiešne, že sa pasuje za niečo viac ako ostatní bežní ľudia len preto, lebo je panic.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslím, že tak ďaleko, že "technicky" by nemusela byť panna, nepremýšľa.

že mu to ani len nenapadlo, že to možné je.

myslím, že ani u neho to neprichádza do úvahy, je panic se vším všudy.

 

ovšem - prečítala som ten jeho sebapropagujúci článoček poriadne dvakrát - je to hodne sebestredný mladý muž.

 

nielenže vystavuje svoje panictvo ako niečo super vzácne /pričom konkrétne to, že je niekto panic v akomkoľvek veku, je vec toho človeka/ - on ho vystavuje ako štít, ako čosi, čo daruje nejakej rovnakej dokonale nedotknutej dievčine - pripomenulo mi to rozprávku o tom lakomcovi, čo si zobral za ženu dievčinu, ktorá mu naklamala, že nepotrebuje jesť.

 

ovšem - ON si vyberá ženu:

určuje, aká má byť, čo smie, čo nesmie, ako smie, čo má tolerovať, ku ktorým jeho vlastnostiam má byť imúnna, čo je pre neho na nej dôležité, čo je pre neho na partnerke ideálne... a ani mu nenapadne, že to funguje aj naopak:

jeho si niekto vyberá či nevyberá, a na neho môže mať žena požiadavky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

On si vyberá ženu ako nejaký kus odevu. Kdesi sa tu písalo v inej téme o zimnej bunde, aby bola pohodlná, dlhšia ale nie veľmi dlhá, elegantná aj na bežný deň, aj nepremokavá, s vreckami, a xy požiadaviek.

Veď tak sa žena nevyberá. 

Dôležité sú sympatie. Niečo čo preletí a je, alebo nie je.

Zaujímavé je, že chce ľahko nadpriemerne krásnu, ľahko nadpriemerne inteligentnú, ľahko nadpriemerne múdru a ľahko nadpriemerne sympatickú.

Jemu nestačí priemerne.  Mne sa nezdá, žeby on bol ľahko nadpriemerný. ( len z fotky)

 

Ešte ako vraví, rozhodne nenájde si ženu na diskotéke. Fakt hrozné, ani panny na diskotéke nemajú šancu. :)   Ani  náhodou nepredpokladá, že aj panna môže tancovať.   

Sebestredný  chudák.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov