valcik Zverejnené 18. August, 2008 Zverejnené 18. August, 2008 stretnú sa dvaja informatici:'servus, odkiaľ ideš?' pýta sa jeden.'z prehliadky u imunológa, predpísal mi betakarotén.' odpovedá kamarát.'tak s tebou skočím do lekárne, vyberieš si to a skočíme na pivo.''poďme rovno na to pivo. na betakarotén kašlem, počkám si na plnú verziu!'
timwood Zverejnené 14. September, 2008 Zverejnené 14. September, 2008 jeden z jednej stranky.. Odpovědi na otázku, kolik je 2*2 ? (student 1.ročníku): 4, bez přemýšlení (student 2.ročníku): 4, přesně, po chvilce přemýšlení (student 3.ročníku): vezme kalkulačku, zmáčkne pár tlačítek a odpoví 4 (student 4.ročníku): napíše program se sto řádky, odladí jej, spustí a odpoví 4.0e+00 (student 5.ročníku): navrhne nový programovací jazyk, který je jako stvořený na takové úlohy, implementuje jej, napíše program, spustí jej a odpoví : 4 , ale pochybuju, že jsem včera v noci odladil všechny chyby ... (student před státnicemi): pláče : "Proč si myslíte, že musím znát všechny ty zavšivené konstanty zpaměti!"
valcik Zverejnené 18. Február, 2009 Zverejnené 18. Február, 2009 "Jak se rozmnožují počítačové viry?""Pučením.""???""Pučíš si disketu a už je to tady."
secretka Zverejnené 5. Jún, 2011 Zverejnené 5. Jún, 2011 Ve škole povídá paní učitelka: A čím je tvůj tatínek, Jirko? On je pekař. To je pěkné zaměstnání, na to paní učitelka, peče nám, děti, chléb. A tvoje maminka je čím, Maruško? Sím, ona je zdravotní sestra. Aha, vidíte děti, stará se o nemocné. To je krásné povolání! A co ty Honzíku? Můj tatínek tancuje nahatej v gayklubu. Hmm, povídá paní učitelka, i taková zaměstnání jsou… O přestávce přijde za Honzíkem a povídá: Opravdu tvůj otec tancuje v tom klubu? A Honzík odvětí: Ne, on pracuje v Microsoftu, ale my se za to všichni stydíme…
tomassi Zverejnené 12. August, 2011 Autor Zverejnené 12. August, 2011 1. Jedna lidska bunka obsahuje 75 MB genetickych informaci 2. Jedna spermie tedy 37,5 MB (vajicko + spermie = bunka) 3. V jednom mililitru spermatu je 100 milionu spermii 4. Pri ejakulaci trvajici v prumeru 5 sekund se uvolni asi 2,25 ml spermat 5. Vypoctem zjistime ze datova propustnost muzskeho penisu je (37,5M x 100M x 2,25) / 5 = 1687,5 Terabajtu za sekundu 6. Ve vysledku mame ze zenske vajicko je schopno odolavat DDoS utokum o objemu vice nez 1,5 Petabajtu za vterinu a pritom propusti jen jediny datovy paket. Tim padem je to nejrobustnejsi hardwarovy firewall na svete 7. Ale tenhle jeden paket, ktery propusti, vam shodi cely system na 9 mesicu (a možna i naporád) 2
lopata555 Zverejnené 19. August, 2011 Zverejnené 19. August, 2011 Viete nad čím rozmýšla ITčkár keď dáva spať svoje deti? Či ich má dať uložiť alebo uložiť ako. 1
tomassi Zverejnené 16. September, 2011 Autor Zverejnené 16. September, 2011 rozprávajú sa dvaja informatici:- čo si robil cez víkend?- bol som na chate- a čo si tam robil?- šak Ti vravím, že som bol na chate
trinita Zverejnené 16. September, 2011 Zverejnené 16. September, 2011 programatori su chlapci ako lusk.........................................................................................................................................................................zeleni a ohnuti! :-)
tomassi Zverejnené 28. September, 2011 Autor Zverejnené 28. September, 2011 ak by sa našiel niekto, kto to preloží a vtip nestratí šťavunech sa páči Wikipedia: I know everything!Google: I have everything!Facebook: I have everybody.Internet: Without me you all are nothing.Electricity: Keep talking, bitches
D'Ady Zverejnené 29. September, 2011 Zverejnené 29. September, 2011 Wikipedia: Ja viem vsetko !Google: Ja viem, kde to vsetko je !Facebook: U mna su vsetci !Internet: Bezomna ste vsetci nic...Elekrika: Nenechajte sa rusit... :) 1
tomassi Zverejnené 29. September, 2011 Autor Zverejnené 29. September, 2011 som písal, aby to nestratilo šťavu :)
D'Ady Zverejnené 4. Október, 2011 Zverejnené 4. Október, 2011 ok, opravujem posledny riadok: Šťava: Nenechajte sa rušiť... :)
D'Ady Zverejnené 6. Október, 2011 Zverejnené 6. Október, 2011 Lidová moudra v aktualizovaných verzích: — Kdo se moc ptá, málo googlí. — Spam nechodí po horách, ale po lidech. — Kam Facebook nemůže, tam nastrčí Like button. — Každý chvilku tahá !!warez!!.... — Všechno padá, co software má. — Co můžeš tweetnout dnes, neodkládej na zítřek. — Tak dlouho se chodí s Acerem do práce, až mu víko upadne. — Co na srdci, to na Facebooku. — Všude dobře, s WiFi nejlíp. — Tak dlouho se chodí s otázkou na Seznam, až se zajde na Google. — Kdo chce kam, nabourá se tam. — Třikrát zálohuj a jednou formátuj! — Darovaným titulkům na hrubky nehleď. — Kolik máš účtů na sociálních sítích, tolikrát jsi člověkem. — Přišel, viděl, vyfotil a nasdílel. 3
Tomáš Zverejnené 5. Marec, 2012 Zverejnené 5. Marec, 2012 Hadaju sa tri najznamejsie stranky: Google hovori, ja vsetko najdem! Facebook vravi, ja kazdeho poznam! Wikipedia vravi, ja zas vsetko viem! ...zrazu sa ozve elektrina a vravi, teraz sa pekne vsetci ukludnime... :))
D'Ady Zverejnené 5. Marec, 2012 Zverejnené 5. Marec, 2012 Tomasko, dobre rano !https://www.freespace.sk/tema/1921-vtipy-o-informatikoch/strana__view__findpost__p__156916 :smilieee:
Tomáš Zverejnené 6. Marec, 2012 Zverejnené 6. Marec, 2012 Hát stáva sa. Niekto počuje včera vtipy ktorý už je u ostatných starý a otrepaný je bežná vec... OK tam dám ten úplne nejlepší aký ešte nikto nevymyslel: Viete ako vytvoríte najväčší vírus na svete? - Dáte PC na pár dní Tomášovi a aj ten najväčší Rootkit sa môže schovať! :-))))))))) 2
game Zverejnené 22. Apríl, 2012 Zverejnené 22. Apríl, 2012 :innocent: viete, koľko je 8 trilobitov ?! no predsa 1 trilobajt ... 1
sahara Zverejnené 23. Apríl, 2012 Zverejnené 23. Apríl, 2012 - "Peniaze alebo život!"- "Ale ja som informatik."- "A?"- "Ja nemám ani peniaze ani život..." 1
iskra Zverejnené 23. Apríl, 2012 Zverejnené 23. Apríl, 2012 Na ulici srdcervúco plače chlapček, pristaví sa pri ňom staršia pani: Prečo plačeš, maličký? Ja som sa stlatil – vzlyká chlapča. A svoju adresu vieš? Viem: www.felo.sk. Ach! A to je kde? Vieš aspoň svoje meno? Administlatol.
member2793 Zverejnené 4. Júl, 2012 Zverejnené 4. Júl, 2012 úplným fiaskom sa skončil celoeurópsky prieskum s anketovou otázkou: Aké máte skúsenosti s virtuálnym sexom?väčšina respondentov odpovedala protiotázkou: S akým sexom?iba ITčkári odpovedali: S virtuálnym čím?! 1
member2793 Zverejnené 20. Júl, 2012 Zverejnené 20. Júl, 2012 informatik je človek ktorý vie že jeden kilobajt má 1000 bajtov, a celkom presne vie že jeden kilometer má 1024 metrov.
Tom Zverejnené 16. September, 2012 Zverejnené 16. September, 2012 Preco si programatory mylia Halloween s vianocami Lebo Oct 31 == Dec 25 . Programatorova priatelka: Budes tu sediet cely den alebo pojdes so mnou von? Programator: Ano. Este jeden neprelozitelny: Q: What do computers and air conditioners have in common? A: They both become useless when you open windows.
sahara Zverejnené 15. Október, 2012 Zverejnené 15. Október, 2012 o vedcoch, o informatikoch...: http://vs-vtipy.tonikovo.cz/
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz