Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

donedávna som vôbec nepoužívala vulgarizmy. ale teraz - neviem prečo ich úplne spontánne poviem...ak teda je dôvod. mnohých ľudí tým prekvapujem. no a dokonca mám už aj obľúbené ...a cítim sa pri tom fakt dobre...čo sa toto deje...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 70
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    9

  • Janka R

    9

  • Sniper

    6

  • cizy

    4

povolil malý ventil ... občas sa stane, včera mi dokonca ktosi napísal, že to patrí k duševnej hygiene : ) ...

podľa mňa, keď je to s mierou a výnimočne, ventil plní svoju funkciu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

oki, Ty si to chcela... :zubiska:

 

tá ######a jedna drbnutá mi závidí ešte aj moje chcanky...slintá a o######áva jak vypustená z reťaze. a to zas jakú píčovinu vymyslela Virtue... :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ako si to chcela game? inak- som rada, že sa Ti uľavilo :smile2: klídek? tomu never...

 

inak - aj nadávky a vulgarizmy sú "dobré" a potom škodlivé, negatívne,diabolské...myslím, že každý rozozná, kedy sa z neho rinie uvoľnená energia a kedy zlý úmysel. Je dôležité to vedieť a rozoznávať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

náá nič sa nedeje...ticho ako v hrobe nastalo... B)

 

... keď mne to príde tak, že nadávka "má opodstatnenie" vtedy, keď v príhodnej chvíli "vyletí" z úst. :nuncaky:

Nadávka napísaná ... to už vôbec nie je ono. :neviem:

To už predsa tá podstata "náseru" dávno musela vyprchať. :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nezvyknem nadávať, ale dokážem pochopiť, ak niekomu niečo hrubé vyfrkne z úst.

Každý sa predsa odreaguje inak ... niekto chŕli síru bez akéhokoľvek výberu slov, iný sa "oduje" a čuší,

ďalší si problémy ide "rozchodiť". Najväčším problémom by predsa bolo "náser" dusiť v sebe.

Každý sme iný, ale ... tie slová, a navyše, ak vyletia z úst dáme sú "na mňa veľa". :hmmm:

 

... naozaj neviem, čo ja v tejto téme robím! :) ... tak padám :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) skutočnej dáme nadávky alebo vulgarizmy problém nerobia. aj hrubé slová totiž dokáže povedať elegantne alebo aspoň s gráciou :flowers:

 

..ale to nie je tvoj pripad :P

 

ja vulgarizmy nepouzivam, viem ludom vynadat v spisovnej slovencine tak, ze sa citia ako totalny odpad :zubiska:

 

mimochodom dnes som si vypocula velmi zaujimave slova z ust cca 60 rocnych "dam", ktorym sa zasekol zeton v nakupnom kosiku...fakt hnusne, ak nie len mladez ale uz aj seniorska kategoria rozprava ako dlazdic :agree:

 

vulgarizmy vie spravne pouzivat malokto..Bukowski a Romulus su svetle vynimky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Verte ci nie nepouzivam nadavky. Minule som nieco zene predstavoval - realitu slovenska - a som len povedal nie na nu,ale ze keby ludia u nas pouzivali to co im hrka v hlave, zobrala to na seba, pritom som tak nemyslel, na nu. mal som o nej vyssiu mienku. samozrejme nemoze ani ja neviem ani... ale ak sa na mna osopila. Pritom volila podla prikazov a vysvetleni SaS.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..ale to nie je tvoj pripad :P

 

ja vulgarizmy nepouzivam, viem ludom vynadat v spisovnej slovencine tak, ze sa citia ako totalny odpad :zubiska:

 

 

no daj Hellé niečo...v tej spisovnej slovenčine ;) alebo - iba silné reči ? :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov