Skočiť na obsah

Aj vám blbne centrum.sk konkrétne E-Mail?


Tomáš

Odporúčané príspevky

Chcem sa vás len spýtať či aj vám blbne mail na centrum.sk? Stále mi to mrzne a neodosiela Maily. Stále sa mi vracia správa že to nebolo možné doručiť. Z iného mailu mi to však išlo. Neviete čo sa tam deje? Majú len výpadky servera alebo tak? Pamätám že kedysi bol centrum dobrý...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 16
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Tomáš

    7

  • Sniper

    3

  • Darkman

    2

  • bad_guy

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Populárne príspevky

Darkman

gmail

Zverejnené obrázky

  • Pred 8 mesiacmi...

No to viem aj ja. Neni centrum zlý veď preto som tam aj maila zakladal. Ale stále sú výpadky. Ale rýchly je lebo raz sme si tam písali chatovacou rýchlosťou. :-)))

 

Ale už to je vyriešené. Mám mail na MSN.com a ako tak funguje. A tým pádom je táto téma zbytočná a Axel vymaž ju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Centrum blbne stále. Ale to aj zoznam sk, atlas sk, atlas cz, seznam cz,

Najspoľahlivejšie free mailové schránky sú podľa mňa gmail alebo azet...

 

Gmail tam mi vadí vláknovanie mailov, nevie niekto ako to zrušiť?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Pred chvíľou som sa tak rozčúlil nad freemailom zoznam.sk až som matke vytvoril mail konto na FSP (teraz sa bude musieť učiť s Outlookom robiť, to má za trest že využíva šitné služby freemailov). V zozname by sa mali naučiť, že ak k mailu pridám prílohu tak je dobrým zvykom tú prílohu aj odoslať spolu s mailom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

Ale zase viete pre koho sú freemaily? Pre ludí ako ja. Firmy majú svoje domény ale ja čo vlastne mail nevyužijem takmer na nič. Akurát čo pošlem životopis dáky a pri registráciách na chaty a fóra. Ja to na nič iné nevyužijem tak nebudem za to platiť. Mal som ja na hotmaily ale nejaký vírus sa mi tam dostal a neviem čo sním tak som ho prestal používať. Nikto mi nevedel poradiť ako toho vírusa tam zruším. Ani to ako viem to konto vymazať a zaniklo by spolu aj s tým botom čo posiela spam v mojom mene.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

mne centrum ide dobre, ale vždy takto k večeru mi vypadáva gmail...poraziť ma ide, lebo väčšina ľudí, s ktorými potrebujem komunikovať, sa pripája až poobede. Už celý týždeň sa o tejto dobe tam nemôžem dostať, ani cez Operu, ani cez Mozillu, ani cez Explorer. ja sa na to môžem...och!!!! ;) ;) ;)

 

Pred chvíľou som sa tak rozčúlil nad freemailom zoznam.sk až som matke vytvoril mail konto na FSP (teraz sa bude musieť učiť s Outlookom robiť, to má za trest že využíva šitné služby freemailov). V zozname by sa mali naučiť, že ak k mailu pridám prílohu tak je dobrým zvykom tú prílohu aj odoslať spolu s mailom.

 

tento problém mám ja na gmail - ale len na mojom PC. To odvtedy, čo bolo decko doma na vianočné prázdniny. Netuším, čo tam kto ponastavoval, ale prílohy blbnú. Najprv to vôbec neodosielalo, a potom sa to začalo pýtať, či chcem prílohu poslať nejakým starým súpôspbom. Potom to aj odošle. Ale keď sa nespýta, tak je príloha v háji.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

Emailovým službám na centrume, poste, atlase, szm a podobných portáloch, sa vyhýbam ako sa dá a nikomu neodporúčam ich používať. Bežne majú zle nastavené filtre a za spam považujú obyčajnú poštu odosielanú eshopmi v rámci automatických odpovedí. V procese objednávok to potom robí neskutočný bordel a kazí to biznis.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak mi porad s jednou vecou na gmaili. Ze na centrume mozem mat vlastne priecinky ze pre fora, pre vypisy a tak. Na gmaily ked som nevidel priamo funkciu ako mozem presunut z priatych do priecinka... Tam bolo len pridelit hviezdicku a take moznosti ze celkovo nechapem ten gmail cely je taky divny. Chybaju mi tam jednoznacne funkcie ako na centrume ze som v sprave a tam mam moznosti ze zmazat, presunut do, zablokovat odosielatela vsetko na jeden klik... Na gmaily ked som akousi nahodou aj presunul spravu do priecinku ale stale sa mi zobrazovala v priatych a pod nadpisom bolo ze sa nachadza v priecinkoch prijate a faktury napriklad ze nedalo sa presuvat ze aby sa mi ukazala len ak kliknem na priecinok faktury... gmail tie spravy akosi divne spaja zobrazuje atd.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

googli, otazky mas, tak na ne hladaj odpovede. Ja nemam cas na to, aby som ti tu pisal navody. Ty si sa v nejakej teme vyjadril, ze sa zvyknes nudit na zastavke, ci autobuse. Tak to vyuzi, googli a vzdelavaj sa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak mi porad s jednou vecou na gmaili. Ze na centrume mozem mat vlastne priecinky ze pre fora, pre vypisy a tak. Na gmaily ked som nevidel priamo funkciu ako mozem presunut z priatych do priecinka...

post-2373-0-38967800-1437597109.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov