Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

ja ked som zalubeny do niekoho a ten dotycny to este nevie sto chuti napisat obrovsky zalubeny list (sorry ale som klasik :lol: :)) tazko sa hlada vhodna doba jej to slovne vyjadrit... proste sa snazite a nejako to nejde...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No s tym listom...tak to ti zavidim :lol: Ja by som jej mozno napisal...lenze pomalicky uz ani neviem pisat perom, ale len takto cez komp :) Ale aspon tak by som jej to mohol napisat.....lebo aj strasne skriabem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel

 

Tak potom super....drzkam palcoky, nech to vyjde podla tvojich predstav :lol:

Kua uz nech je leto...vted sa najlepsie zabuda :) Teda si to myslim aspon :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak takýmto vzťahom nerozumiem. Chodiť s niekým, koho nemá rada.

 

Ibaže by ten chlapčisko mal bavoráka, vilu a jeho tatko veľkú firmu. :lol: Ale to už nie je o láske.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy to sú len neskúsenosti. Ja ešte keď som mal 23 rokov som robil nehorázne hovadiny. Po 25r. sa veľa vecí začalo meniť, bolo to také prelomové obdobie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preco vzdy zo zaciatku ked ked nejaku holku chcem a dostanem sa do jej blizkosti zacnem sa spravat jak idiot, zas sa mi to stalo ;)

btw. je to uplna flegmaticka, ma niekto skusenost ako na take? :lol:

Na také tiež flegmaticky. Mal si sa jej spýtať ako že čo si myslí že sa ide von udiať, keď mu to nemôže urobiť.

 

A keďže to nemôže urobiť jemu mohol si sa ponúknuť aby to urobila tebe. :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Zisťujem, že v stave zamilovanosti nemám depky, nebolieva ma hlava a všeobecne odpadajú fyzické príznaky môjho starnúceho a chradnúceho tela.

 

ešte tak vymyslieť niečo na sklerózu a nemám problém! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja ked som zalubena tiez sa usmievam. Vsade a stale. Dookola si citam tie iste SMS-ky a maily aj ked ich uz viem naspamat. (Dokonca aj potom ked sa rozideme si ich citam len potom to uz nie je take prijemne :lol: ) Mne sa nikdy nesniva ale ked som zalubena mam niekedy take sny ze hotovy roman :) Este nikdy som sice nebola zalubena tak velmi a skutocne s tymi schodzkami a vsetkym co k tomu patri, ale dufam ze budem. A dufam ze coskoro. Ja len mam taku schopnost ze odplasim kazdeho :) Neviem preco ale ked sa zacne nieco dobre vyvijat tak sa to musi pokazit. A cim lepsie sa to vyvija tym sa to stale horsie skonci, preto sa uz niekedy bojim ked veci idu tym spravnym smerom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, ked som bola mlada, tak to na mne bolo vidiet (vraj) - aby som bola presna, ked som sa skutocne zamilovala po prvykrat - podla popisu mi to vraj bolo vidno na ociach. Prva laska skoncila katastrofalne a ja odvtedy nedavam najavo lasku (je to velmi prisne pravidlo, ktore sa, zial, niekedy prenasa aj na mojich najblizsich). Ked som zacala chodit s mojim starym, tak som mu dokazala povedat, ze s nim chodit nebudem, pretoze byva prilis daleko a nedopadne to dobre. Ehm, druhym dychom som mu povedala, ze je aj ta moznost, ze si zbali kufre a pride byvat ku mne. No, este furt je tu nasackovany :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaľúbená som bola vždy tak, že druhá strana o tom nevedela. Raz to bolo obojstranné. Zahral mi na gitare a bola som v tom. Ale ja city nedokážem vyjadriť, bojím sa vzťahov, bojím sa viazať, bojím sa byť šťastná. A neviem prečo.

Vidieť to na mne asi bolo... bola som veselá, rozbúšilo sa mi srdce pri každej spomienke na neho, život bol ľahší... Ale na druhej strane ma to celé žralo, nevedela som, čo mám vlastne robiť... až raz som rozmýšľala nad tým, ako mu to povedať. Zahral mi na gitare, 10 minút bolo ticho a potom som odišla.

Myslím, že láska mi nehrozí, som totiž divná.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ja city nedokážem vyjadriť, bojím sa vzťahov, bojím sa viazať, bojím sa byť šťastná. A neviem prečo.

 

Myslím, že láska mi nehrozí, som totiž divná.

K tej prvej vete... Nechaj všetkému voľný priebeh, nenúť sa do ničoho. Si proste v takom období. Ono to prejde.

 

K tej poslednej... Tvrdiť toto v 16-tich rokoch je skutočne veľmi odvážne :lol:

Ja keď som mal 16 tiež som mal niekedy podobné názory, teraz po 12 rokoch viem že som sa veľmi mýlil (teda ja som na to prišiel oveľa skôr, to aby si niekto nemyslel že som na to prišiel až v 28-čke :)).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov