Skočiť na obsah

Televízia a televízne stanice, programy


Sniper

Televízia a televízne stanice  

27 členovia hlasovali

  1. 1. Ako často cez týždeň sledujete TV?

    • Každý deň
    • Aspoň 5 dní v týždni
    • Najviac 3-4 dni v týždni
    • 1-2 dni v týždni
    • Prakticky vôbec
  2. 2. Koľko hodín denne strávite pred bedňou?

    • Viac ako 20 hodín
      0
    • 14 - 20 hodín
      0
    • 8 - 14 hodín
      0
    • 2 - 8 hodín
    • Menej ako 2 hodiny
    • Skoro nič
  3. 3. Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?

  4. 4. Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete? (zahlasujte najviac za 3 možnosti)



Odporúčané príspevky

Docasne byvam s rodicmi, a to je des. Bezia dve telky, akonahle odidu z baraku, vypinam vsetko co vydava nejaky zvuk, a uzivam si ticho :)

 

Rada pozriem dobry film, problem je, ze nie v TV, nakolko tam toho byva uboho malo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Na programy vysielane sucasne som sa pripravil. Aj ked mam telku s DVB-T ajtak som tam pripojil setopbox ako rekorder a tak jeden program nahravam a druhy pozeram... Ja zase milujem ten chaos ked je vsetko zapate, ide telka, robim si palacinky a popritom este tukam do mobilu...

 

Ja by som zas netvrdil ze v TV je toho uboho malo. Uvediem len priklad kolko toho mam v ramci bezneho dna:

 

7:00 na dajto JPP a sucasne na ST1 pribehy s brychtovou takze jedno nahravam a druhe pozeram, 7:30 obe koncia tak si pustim to co som nahral je 8:00 nieco po osmej idu akty x na prime cool a o 9:30 na jojke zacina sudna sien ale prelina sa to so startrekom na dajto tak od 10:00 zase nahravam a o 11:00 na markize rodinne pripady do 12:00 potom si pozriem ten nahraty startrek cca do 12:40 potom hodinka pauza a 13:50 na ST1 zase pribehy s brychtovou je to sice repriza ale bud to nevidim rano alebo poobede takze bud to musim rano nahrat ked mi ide JPP alebo byt pri telke 13:50 alebo nacasovat setopbox na nahratie... 14:15 mi zacinaju simsonovci na prime cool a ked skonci prepnen na joj plus a tam idu tiez simpsonovci potom cca medzi 15:00 a 16:30 je pauza a potom zase komisar rex a 17:55 mi ide sucasne z wau sudna sien a rodinne pripady z markizy ale v tomto pripade to neni repriza ale rano su ine diely a vecer zase ine, tak isto aj sudnu sien na wau su ine casti a rano na joj zase ine... medzitym uz na barrandove mi 17:20 zacina sudkyna barbara a 18:40 na dajto kobra 11 a uz nestiham lebo nahravam z markizy rodinne, na wau mi ide sudna sien a na dajto kobra sucasne... Potom zase o 19:00 sucasne aj na joj plus aj prime cool simsonovci a uz zase jedno nahravam a kym to vsetko dopozeram aby som uvolnil aj miesto na usb kluci tak je pol devatej vecer... A to este nehovorim jednej je komisar rex co by som mohol nahravat napriklad. Ja mam zas ten problem ze tolko toho mam v tej telke ze nestiham to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

k tym simsonom game sa dodnes smejem ze stari dedincania nechapu tieto zanre a jeden ze: má megin a sárgo babalkókot nézed? Ja som sa tak smial na tom alebo v star treku su tie vselijake mimozemske rasy a akurat lezal klingon na osetrovni a stary ze: ha milyen a feje ha mi ez bivaj?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lenže tomu sa ani nemôžeš čudovať.

 

zvyčajne sú to menej vzdelaní a často starší ľudia, ktorí ďalej ako vo svojom chotári nikdy neboli a v živote nikdy neprečítali poriadne žiadne noviny a žiadnu knihu a stačí im ich vlastný dvor ...

od tých nemožno čakať prehľad či rozhľad či aspoň poznanie, že existuje niečo ako sci-fi ... a animované postavičky končia pri Popoluške, aj to len možno ... lebo sa im nebudú pozdávať trpaslíci.

to je mimo porovnávacej úrovne, s čímkoľvek.

 

žiaľ, dnešné naše bežné tv programy prispievajú k opätovnému oblbovaniu, namiesto kroku vpred robia dva kroky vzad, a národ pekne pomaly blbne, namiesto toho, aby tv bolo to, čo by malo byť - priniesť nielen zábavu, ale aj svet a vedomosti do obývačky.

 

a to je vec, ktorá je nebezpečná - na to by si mal aj dnes kdekto z dnešných mladých dávať pozor, síce bude poznať Klingonov a vedieť, čo je sci-fi, ale nebude vedieť rozlíšiť skutočnú históriu od tej fiktívnej na obrazovke ... však, Tomáš.

 

na to treba pozerať iné stanice, nie joj a markízu a doma plus a vôbec netuším, aké ešte ich odnože existujú, a mastiť pc hry ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak su aj take ze idu cely den dokumentarne filmy, vedecke relacie ale za tie treba platit ako viasat history, science, explorer a podobne... Joj, markiza a ich odnoze su zadarmo naladitelne na antene a co je vlastne kobre 11 vsak su to dialnicni policajti alebo komisar rex je to o psovi na tom neni nic oblbujuce ani zle a simpsonovci su humor groteska o beznom zivote tam sa najde kazdy ale ti starci dedinski vidia len sargo babalko a tym to konci. Nepochopia to. Scifi je len vymyslene kvazy mrhanie casom ale berme to ako rozpravku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som zas netvrdil ze v TV je toho uboho malo. Uvediem len priklad kolko toho mam v ramci bezneho dna:

Si normalny? Jednak su to vsetko desne sracky a druhak, clovek +/- 30 /predpokladam/ nema pred televizorom co robit. Doteraz som si myslel, ze televizia so vsetkymi tymi vyprazdnenymi serialmi a reality show je parketa zien na materskej, alebo babiek davo po prechode.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V inej teme si rad precitam kde by mal byt clovek okolo tridsiatky... Ake toto je tema o telke a mam k nej co povedat kedze TV patri medzi moje hlavne travice volneho casu.

 

Len ja toho pozeram privela lebo niekto kuka len simpsonovcov, kamarati pozeravaju len kobru 11, helicops ako serialy, alebo si pozru len akcne stevena segala, chucka norrisa, bruce willisa, niekto len scifi, tie zoznamovacie reality show ci sudne siene pozeraju skor zeny ale ja som taky vsehochut...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7:00 na dajto JPP a sucasne na ST1 pribehy s brychtovou takze jedno nahravam a druhe pozeram, 7:30 obe koncia tak si pustim to co som nahral je 8:00 nieco po osmej idu akty x na prime cool a o 9:30 na jojke zacina sudna sien ale prelina sa to so startrekom na dajto tak od 10:00 zase nahravam a o 11:00 na markize rodinne pripady do 12:00 potom si pozriem ten nahraty startrek cca do 12:40 potom hodinka pauza a 13:50 na ST1 zase pribehy s brychtovou je to sice repriza ale bud to nevidim rano alebo poobede takze bud to musim rano nahrat ked mi ide JPP alebo byt pri telke 13:50 alebo nacasovat setopbox na nahratie... 14:15 mi zacinaju simsonovci na prime cool a ked skonci prepnen na joj plus a tam idu tiez simpsonovci potom cca medzi 15:00 a 16:30 je pauza a potom zase komisar rex a 17:55 mi ide sucasne z wau sudna sien a rodinne pripady z markizy ale v tomto pripade to neni repriza ale rano su ine diely a vecer zase ine, tak isto aj sudnu sien na wau su ine casti a rano na joj zase ine... medzitym uz na barrandove mi 17:20 zacina sudkyna barbara a 18:40 na dajto kobra 11 a uz nestiham lebo nahravam z markizy rodinne, na wau mi ide sudna sien a na dajto kobra sucasne... Potom zase o 19:00 sucasne aj na joj plus aj prime cool simsonovci a uz zase jedno nahravam a kym to vsetko dopozeram aby som uvolnil aj miesto na usb kluci tak je pol devatej vecer... A to este nehovorim jednej je komisar rex co by som mohol nahravat napriklad. Ja mam zas ten problem ze tolko toho mam v tej telke ze nestiham to.

 

To robieva aj moja tetka, ale tam sa to dá ešte pochopiť, keďže je už roky na dôchodku.

Scifi je len vymyslene kvazy mrhanie casom ale berme to ako rozpravku.

 

Načo si potom nahrávaš Star Trek, keď je to mrhanie časom? Tie rozprávky, ktoré sú podľa teba mrhaním času, sa stali inšpiráciou pre dnešné technológie ako tablety, smartfóny, samootváracie dvere, vznášadla a dokonca aj teleportovanie častíc, ktoré zatiaľ funguje len na báze atómov. Ale ak za hodnotnejšie relácie považuješ nejakú sudkynú barbaru či JPP (ani neviem čo to je), tak ži vo svojom sne naďalej.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel: V tomto mas aj pravdu lebo konkretne mobilny telefon bol vynajdeny vdaka star treku... Pozeravam na STV ten dokumentarny serial ze vynalezy desatrocia a kazda cast je ze co sa vynaslo v 60-ich rokoch potom 70-ich atd... Bolo to v USA kde uz akysi predchodca mobilu existoval ze v autach boli zabudovane take pevne linky a v kufri bola bedna podobajuca sa na vojensku polnu radiostanicu zo svetovej, ale ze to bolo velke, nedokonale, a jedine co na tom bolo mobilne bolo auto... A on ten ujo pozeral star trek a pacil sa mu ten maly komunikator a to ho nakoplo ze aj on by chcel zostrojit nieco podobne a on takisto zaviedol aj tzv. cellular phone teda ze namiesto jedneho velkeho vykonneho vysielaca (tie autotelefony) bude vela malych vysielacov cellular teda tie dnesne BTS-ky co vidite na cinzakoch a niekde som to uz videl aj na kostolnej vezi a vlastne bla bla bla dalej. Podstata je to ze on fakt cerpal namet zo star treku...

 

lopata555: Ano je to ono! Kedze markiza corporation nema cim vyplnit vysielaci cas na svojich subkanaloch tak reprizuje 20 rocne relacie ako Bzzzz s Bernasovskou, stare casti sudnej siene atd. Ale ja som to v minulom storoci nepozeraval alebo som nevidel vsetky casti tak pre mna je aj to nove... Vsak v rakuskej kriminalke sa plati silingami, v nemeckej ziadali vykupne v markach, procko sutazil v korunach... Tak mate podla tohto predstavu ako stare veci tu oprasuju...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na programy vysielane sucasne som sa pripravil. Aj ked mam telku s DVB-T ajtak som tam pripojil setopbox ako rekorder a tak jeden program nahravam a druhy pozeram... Ja zase milujem ten chaos ked je vsetko zapate, ide telka, robim si palacinky a popritom este tukam do mobilu...

 

Ja by som zas netvrdil ze v TV je toho uboho malo. Uvediem len priklad kolko toho mam v ramci bezneho dna:

 

7:00 na dajto JPP a sucasne na ST1 pribehy s brychtovou takze jedno nahravam a druhe pozeram, 7:30 obe koncia tak si pustim to co som nahral je 8:00 nieco po osmej idu akty x na prime cool a o 9:30 na jojke zacina sudna sien ale prelina sa to so startrekom na dajto tak od 10:00 zase nahravam a o 11:00 na markize rodinne pripady do 12:00 potom si pozriem ten nahraty startrek cca do 12:40 potom hodinka pauza a 13:50 na ST1 zase pribehy s brychtovou je to sice repriza ale bud to nevidim rano alebo poobede takze bud to musim rano nahrat ked mi ide JPP alebo byt pri telke 13:50 alebo nacasovat setopbox na nahratie... 14:15 mi zacinaju simsonovci na prime cool a ked skonci prepnen na joj plus a tam idu tiez simpsonovci potom cca medzi 15:00 a 16:30 je pauza a potom zase komisar rex a 17:55 mi ide sucasne z wau sudna sien a rodinne pripady z markizy ale v tomto pripade to neni repriza ale rano su ine diely a vecer zase ine, tak isto aj sudnu sien na wau su ine casti a rano na joj zase ine... medzitym uz na barrandove mi 17:20 zacina sudkyna barbara a 18:40 na dajto kobra 11 a uz nestiham lebo nahravam z markizy rodinne, na wau mi ide sudna sien a na dajto kobra sucasne... Potom zase o 19:00 sucasne aj na joj plus aj prime cool simsonovci a uz zase jedno nahravam a kym to vsetko dopozeram aby som uvolnil aj miesto na usb kluci tak je pol devatej vecer... A to este nehovorim jednej je komisar rex co by som mohol nahravat napriklad. Ja mam zas ten problem ze tolko toho mam v tej telke ze nestiham to.

 

Akosi nevidim priestor, kde by si si mohol nieco privyrobit, na sebe zamakat alebo si najst znamost.

 

Tomas, nedegeneruj sa este viac....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale je. To pozeranie telky plati ked niesom na brigade, alebo niesom v skole (maturita na dialku), na prednaske SBS kurzu... Takze tie veci ako praca a rekvalifikacia su prvorade, ked nejdem ani na vylet, ani von s kamasmi ci za babami tak vtedy som cely den pri televizore. A ked neni ziadny program dobry tak napojim playstation a hrajem... To je vlastne tiez sledovanie TV nie pasivne lebo ja ovplyvnujem dej zabijam greckych polobohov a podobne, ja ako kriziak som zhadzoval arabov z hradieb jeruzalema, bodal som ich nozom, bojoval som za krestanstvo v jeruzaleme, ako dante som bojoval so samotnym luciferom, siel som ako grecky hrdina do tartarosu zabijat zrudy atd... To je uz aktivne sledovanie TV.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ked neni ziadny program dobry tak napojim playstation a hrajem... To je vlastne tiez sledovanie TV nie pasivne lebo ja ovplyvnujem dej zabijam greckych polobohov a podobne, ja ako kriziak som zhadzoval arabov z hradieb jeruzalema, bodal som ich nozom, bojoval som za krestanstvo v jeruzaleme, ako dante som bojoval so samotnym luciferom, siel som ako grecky hrdina do tartarosu zabijat zrudy atd... To je uz aktivne sledovanie TV.

:doh:

nemám viac čo dodať...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale je. To pozeranie telky plati ked niesom na brigade, alebo niesom v skole (maturita na dialku)

 

Pamätám si, že si písal, že si si začal robiť maturitu (písal si to štýlom, že ideš na doktorandské štúdium), myslel som, že to už máš dávno za sebou.

 

 

ja ako kriziak som zhadzoval arabov z hradieb jeruzalema, bodal som ich nozom, bojoval som za krestanstvo v jeruzaleme

 

Moc nahlas to nepíš, lebo nejaký pomätenec ťa bude hnať na súd za náboženskú intoleranciu :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tá maturita je už dávno za mnou len tá vysoká škola sa ešte nepodarila... A tí programátori čo spravili hru s tematikou križiackych výprav na to nemysleli? Dnes som mal strašne nahusto v TV to tak prehadzujú tie programy že som sa ani vyspať po nočnej nemal kedy a už som nestíhal ani s duálnym sledovaním teda že jedno pozerám a druhé nahrávam... Takže dnes:

 

dajto 7:00 JPP; ST1 7:25 Príbehy s Brychtovou; Markíza 8:30 zámena manželiek; WAU 8:55 rodinné prípady; 9:55 dajto Star Trek; Markíza 10:45 rodinné záležitosti; JOJ 11:00 súdna sieň, WAU 12:35 súdna sieň; ST1 13:55 príbehy s Brychtovou; 13:20 ST2 politika; prima COOL 14:10 simpsonoci, JOJ plus ďalší simpsonovci; 13:25 prima komisár rex; prima 10:25 místo činu Stuttgard... Toolko toho je že nestíham fakt a to všetko by som chcel pozerať... Noa auž mi na prime cool ide 20:15 ospalá díra a potom prepnem na ST1 a pôjde Kolonáda... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak pome na to :)

 

čo bolo pred 15 rokmi JPP, to tu už lopatka objasnil - ináč by som netušila.

 

čo sú príbehy s Brychtovou, netuším, čo je Kolonáda, netuším, čo je WAU, netuším, Miesto činu Stuttgart, netuším /a tom som pozerač krimiseriálov 99 percentný/

 

čo tuším, ale v živote nikdy som cielene nepozerala, maximálne pri prepínaní programov: zámena manželiek, súdna sieň,

 

čo som videla kedysi v 90. rokoch ... teda takých 15 - 20 rokov dozadu: Komisár Rex, Star Trek.

 

z toho Star Trek je klasika, komisár Rex sezónna krimiséria ...

 

Simpsonovci sú úplne iná kategória, najklasickejšia špeciálna klasika ... ale ešte aj kvôli Simpsonovcom by som sa stopro išla radšej po nočnej vyspať ... nabetón :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked sa tak nad tym zamyslim, cielene pozeram vylucne spravodajstvo, sutaze a "zabavne" relacie

- spravy na RTVS, v prestavke medzi hlavnymi spravami a sportom prepnem na JOJku

- ked pridem vecer po piatej z roboty a absolvujem veceru a denny report s manzelkou, potrebujem si natiahnut chrbat, takze lahnem pred telku a pozriem Duel a 5proti5 (Duel je vedomostna sutaz, takze sa clovek nieco aj dozvie a pouci, 5proti5 je uz skor o zabave, to je uz ciste vypnutie mozgu po pracovnom dni, ale Andrej Bican je moderator, ktoreho mozem)

- potom spravy a po nich obvykle sadam za pocitac, telka bezi ako kulisa s programom, ktory sa da (ale nemusi) vnimat na pol oka a ucha - v pondelok Inkognito na JOJke, v utorok RTVS Nikto nie je dokonaly, potom cosi o vareni, ktorysi vecer chodi neskor diskusna Vecera s Havranom, v piatok Milujem Slovensko, ...

seriozny film sa pri praci velmi sledovat neda a uz vobec nie s titulkami

nastastie nemame satelit ani kablovku, to by som mozno niektorym programom neodolal...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

čo sú príbehy s Brychtovou, netuším, čo je Kolonáda, netuším, čo je WAU, netuším, Miesto činu Stuttgart, netuším /a tom som pozerač krimiseriálov 99 percentný/

Príbehy s Brychtovou je RTVS-ácka obdoba rodinných prípadov. Len to moderuje Katarína Brychtová (známa z relácie pošta pre teba) ktorú som už prestal pozerávať. Kolonáda je slovenský seriál od RTVS-ky podobné ako majú markíza a jojka tie divoké kone či búrlivé víno čo ja nepozerávam ale Kolonáda je z prostredia kúpelov pri martine.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si platim HBO, produkuju celkom dobre serialy. Carnivale, True Detective atd. Z ceskych si pamatame na Terapiu, Horici ker, teraz ide sestdielny Mamon. Pri mojom zivotnom rozvrhu som vsak odkazany na on demand sluzbu HBO GO, takze nie je sledovanie TV ako sledovanie TV. Ked mam cas, pozriem si aj styri casti naraz. K ostatnym TV, rad by som si pozrel historicke dokumenty, ale neviem co sa deje, lebo kedysi dokumentarne kanaly sa dali na prehrabavanie smetisk, renovaciu starych vrakov a podobne hluposti. Obcas si pozriem Film Europe, National Geographic a niektory Viasat, v HD je na prirodu radost pozerat. Co sa tyka spravodajstva, staci mi internet, cize slovenske televizie v celom svojom uhrne su pre mna nepotrebne a zbytocne, nemam ich ani naladene.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

My sme opat nemali asi mesiac televizor a televiziu. Stary CRTckac sa pokazil -nechcelo sa mi s nim uz ist do opravy - aj tak som planoval kupit novy ale tak o pol roka. Minuly tyzden ak som si poslal vyplatu - sme sli kupit televizor. Bol asi utorok, este v sobotu sme boli na nasteve u rodicov - otec oslavoval 79,  Ale deti a vsetci ich pochvaloval ake su dobre a ticho - mali tam televizor. Ked sme prisli do obchodu 16:45 - obchodnik o 17 zatvara - vsetky telky povypinane - nam zapol jednu - ktoru chcel predat - predal - deti si v predajni sadli na zem a kukali na ten skvost. Tak sme ho kupili.

 

Pred mesiacom sa mi zdal dobry film - ja si vzdy precitam info na TV o com to je - ci co toje - som si myslel ze film.

 

http://www.csfd.cz/film/310817-come-un-delfino/prehled/

 

Este som pozrel dalsie dve casti potom sa TV pokazila a v nedelu som zapocul ze este ide dalsia cast? Prvy diel sa mi pacil - druhy som pozeral..aj treti,druhy aj treti aj so synom aj ked to koncilo okolo polnoci. Ale .. v nedelu sa mi to uz nechcelo - ono cez vikendy nejdu filmy .

 

Ale vcera ,ze si pozriem TV  - ona vlastne sluzi pre deti na rozpravky a chcel som ich uz odohnat z pred nej - a 

http://www.csfd.cz/film/241475-kvet-pouste/prehled/

 

Dobry film. Mna donutil sa zamysliet aj nad sebou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som sa na tom smial ked dosli dealeri ponukat TV cez optiku ze aka to je kvalita a bla bla... A ja reku u mna je uz to kvalita ked nezrni obraz a nesumi zvuk ako to byvalo v casoch analogu... Hlavne ked mam stary CRT telkac este tu drevenu Teslu z cias sociku s mono reprakom, najlacnejsi set top box z tesca tak na co mi je nejaka HD markiza na 50 herzovom mono crt televizore? A teraz bezi taka reklama a zena tam hovori ze tych par prograov z anteny je nic ale keby som mala 100 programov to by bolo nieco... Alebo ked kamos kupil satelit ze waaau aha mam 800 programov... Vsak mne je tych 30 na antene vela a nestacim to pozerat a je to zadrmo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Som fascinovany televiziou Markiza. Naozaj, uprimne. Dnes v krcme som asi 3 minuty vydrzal sledovat nejaky program kde sa nasi herci - ci kto to bol - prezliekaju za znamych spevakov. Neklamem, naozaj ma zase naplo. Fakt, prisaham! A nebolo to z alkoholu, nepil som ho.

Som Markizou fascinovany, lebo doteraz som si skutocne myslel (a ako som zistil, naivne), ze uz su (a nielen oni) na uplnom moralnom a kulturnom dne. Ale ono nie. Oni tu zumpu dokazu kopat hlbsie a hlbsie.

Vazne ma zaujima ako hlboko sa da az ist, a ani si nechcem predstavit s cim pridu nabuduce.

 

A co je na tom celom najhorsie, oni maju divakov. Dokonca najviac. Na Slovensku mame vysoke percento gramotnosti. Ale este vyssie hluposti. Podla toho aj tento narod a stat vyzera...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov