Skočiť na obsah

Televízia a televízne stanice, programy


Sniper

Televízia a televízne stanice  

27 členovia hlasovali

  1. 1. Ako často cez týždeň sledujete TV?

    • Každý deň
    • Aspoň 5 dní v týždni
    • Najviac 3-4 dni v týždni
    • 1-2 dni v týždni
    • Prakticky vôbec
  2. 2. Koľko hodín denne strávite pred bedňou?

    • Viac ako 20 hodín
      0
    • 14 - 20 hodín
      0
    • 8 - 14 hodín
      0
    • 2 - 8 hodín
    • Menej ako 2 hodiny
    • Skoro nič
  3. 3. Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?

  4. 4. Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete? (zahlasujte najviac za 3 možnosti)



Odporúčané príspevky

nemyslím, že preto, že je slovenský. akákoľvek iná príšerná telenovela dostala vždy na frak ... mimochodom, keby bola skutočne taká skvelá táto produkcia, vážne by sme o nej vedeli už z iných zdrojov ...

natočiť hocičo skvelé slovenské je udalosť, na ktorú sa čaká ...

že sa bloger potreboval prezentovať, či sa len zameriava na to, pozrieť a napísať blog, či si chcel len kopnúť do telenovely, x blogerov pred ním robilo to isté ... a nie je pravda, že nezmysly v iných a top filmoch nie sú spomenuté, dokonca sú o nich celé rubriky kdekade a stránky, kde človek má pocit, že tí, čo filmy pozerajú, iné ani nerobia, len si zapisujú chyby a šliapnutia vedľa.

 

pre mňa by stačila upútavka, aj to je viac, než znesiem, a absolútne to neplatí pre "slovenskú" produkciu, akýkoľvek telenovelový seriálový hocičo "zo života" nie, pozerať nebudem, ale prečítam si o ňom, ako o x filmoch, ktoré sa tvária vážne, majú zvučné mená a nestoja za pozretie ... od čoho sú popisy a komentáre na filmových portáloch ?

je to to isté v modrom.

 

niekto si pozrie, niekto nie, niekto chce popísať, niekto skritizuje, niekomu sa páči, so slovenskosťou či mexickosťou či trebárs americkým dallasom to nemá nič spoločné. alebo práveže je to úplne jedno a to isté. a ľudia komentujú, je toho plný net.

 

keď popíše blogerka a novinárka Kernová o novinkách v televíznych vysielaniach, na čo sa ona konkrétne zameriava, je to v podstate to isté, ako to, čo napísal tento bloger. a nie je to len o "slovenskej" produkcii.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že sa bloger potreboval prezentovať, či sa len zameriava na to, pozrieť a napísať blog, či si chcel len kopnúť do telenovely, x blogerov pred ním robilo to isté ... a nie je pravda, že nezmysly v iných a top filmoch nie sú spomenuté, dokonca sú o nich celé rubriky kdekade a stránky, kde človek má pocit, že tí, čo filmy pozerajú, iné ani nerobia, len si zapisujú chyby a šliapnutia vedľa.

 

Problem je akurat ten, že tie filmy su aj napriek takymto chybam vyzdvihovane do neba. No tento serial ten dotyčny odsudil iba na zaklade nich, kedže o nejakom deji, hereckych vykonoch... sa nezmieňuje. Napriek tomu ten serial očividne sleduje pravidelne, aj tak napiše že je to šit. Čo si o takom jedincovi myslieť? Keď je to take podradne, prečo to pozera? Takym ľuďom nerozumiem...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Problem je akurat ten, že tie filmy su aj napriek takymto chybam vyzdvihovane do neba. No tento serial ten dotyčny odsudil iba na zaklade nich, kedže o nejakom deji, hereckych vykonoch... sa nezmieňuje. Napriek tomu ten serial očividne sleduje pravidelne, aj tak napiše že je to šit. Čo si o takom jedincovi myslieť? Keď je to take podradne, prečo to pozera? Takym ľuďom nerozumiem...

 

nechce sa mi obhajovať blogera, ktorý to napísal, len jedna poznámka, že neodsúdil seriál len na základe pár formálnych chýb, že niekto používa zrazu zranenú ruku, napríklad / práve také som videla včera v jedno veľmi dobrom filme, mimochodom /, väčšina tých chýb nie je formálna, ale nelogická v deji, čiže je minimum kdesi chyba v scenári ... a také filmy, nech to natočia akokoľvek známi režiséri či hrajú akokoľvek známi herci svetových mien, sú zvyčajne na filmových portáloch strhané ... zlý scenár sa málokedy odpúšťa.

 

ani sa mi nezdá, že to pozerá pravidelne, z akejkoľvek telenovely stačí pre nepozerača upútávka, či pár sekúnd pri prepínaní ... to stačí každému, začuješ dialóg, vidíš kúsok diania, a nemáš záujem. práve absolvujem menší maratón s filmami, svetových mien a tvorcov, a je to to isté v zelenom.

potom pozriem na hodnotenie a komentáre na filmovom portáli, či nie som náhodou vadná ja, a nie ... a ja sa čudujem, prečo to pretáčam a nebaví ma to a sledujem akurát nelogickosti ... tak ďakujem pekne, neprosím.

možno chlapík chcel napísať, schválne, tak schválne pozrel pár častí, s úmyslom kritizovať, alebo len mrknúť, čo to zasa balamutí národ, čo keď sa udeje zázrak, a nejaká telenovela bude konečne dobrá, vtipná, zmysluplná, so super výkonmi hercov ... možno raz aj motyka vystrelí.

no nevystrelila. to je všetko.

 

vinárska odysea z pera dietla v časoch jednej televízie to evidentne nie je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

náhodou (bola som lenivá vstať a ísť hľadať ovládač) som videla prvý diel Búrlivého vína - herecké výkony na úrovni začínajúcich ochotníkov, ktorým som neuverila ani pol slova, mi stačili na celých 109 či koľko to má dielov... nelogizmy okolo podpisu zmluvy už k tomu ani nepotrebujem...

 

Pod povrchom - keď chlapíkovi s leukémiou lekár povie, že je škoda, že nemá biologického syna, mohli by mu transplatovať jeho kostnú dreň a on najbližších 10 dielov pracne hľadá svojho syna, ktorého s milenkou kedysi dali na adopciu a míňa na to šialené prachy, hm, to sú veci, ktoré ma dosť odradia od sledovania

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Senzácia sa nekoná: Diváci kašlú na Dallas

 

Senzácia okolo znovuzrodeného seriálu Dallas sa nekoná. Po tom, čo ho česká televízia Nova stiahla z hlavného vysielacieho času, to isté rozhodnutie musela urobiť aj Markíza.

http://www.pluska.sk...obil_clanok.jsp

 

strata kontaktu s realitou, alebo obyčajné zúfalstvo vedenia CME? neviem či naozaj čakali že to bude mať sledovanosť ako pred 20 rokmi, ale už keď išli prvé upútavky som tušil že to bude riadny priekak :zubiska:

furt im nedochádza že vkus divákov sa za tie roky zmenil (netvrdím že k lepšiemu), mladších divákov seriál tohoto typu nezaujíma, a väčšina z tých čo hromadne sledovali staré časti má dnes sklerózu alebo alzhaimera a nemôže si spomenúť o čom to vlastne bolo. :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nechce sa mi pátrať po tom, ktoré všetky tv okolitých štátov CME vlastní ... ale reklama na Dallas išla teraz nejaký čas aj na akejsi maďarskej tv, ( a vcelku vtipná, žiadna trafená upútavka ), a ktovie kde ešte ...

 

diváci majú úplne iné priority, buď pozerajú telenovely, alebo krimiseriály. to sú favority posledných 15 - 20 rokov, a hlavne svet je trochu ďalej - čo prišlo ako super seriálový nápad roku 1978 - to je pred 35 rokmi - dnes nie je super, nikoho nezaujímajú príšerné rodinné trampoty miliardárskej rodiny s alkoholikmi a vzájomným osočovaním, ktorá sa hrá na čosi, na čo nemá ...

diváci, ktorých vtedy prilepil seriál k stoličkám, sú preč, a diváci, ktorý to nepozerali vtedy, to nebudú pozerať ani teraz ... keď chcú trampoty, skuknú nenáročnú telenovelu a farmárov, a je to.

 

síce by som namiesto telenoviel s dejom na pol hodiny rozťahaným na 120 dielov prijala skutočne kvalitný seriál, Dallas mal ten správny náboj vtedy, dnes je z neho len vystrieľaný pušný prach ...

 

Nova sa mohla poučiť svojho času pokračovaním Nemocnice na okraji mesta - ten istý princíp, pokračovanie nemalo sledovanosť, nejde dvakrát vstúpiť do tej istej rieky ... a Dallas sa vyvaril už pred desiatkami rokov ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

chystá sa na nás nová televízna stanica... aj keď pôvodne som myslela, že v tom má prsty náš „obľúbený“ Martin Jakubec, bude to stanica z rodny TV JOJ

 

O čom bude Senzi televízia
(zdroj: projekt predložený Rade pre vysielanie a retransmisiu)

Predstavenie projektu

Základom 24 hodinovej teleshopingovej televízie „Senzi“ je vysielanie hudobných klipov presne vymedzeného hudobného žánru spojené s predajom, telenákupom  CD a DVD nosičov konkrétnych interpretov.  Obsahom bude teda z prevažnej časti telenákup spojený s vysielaním hudby. V rámci hudby pôjde o žánre, napríklad  ľudovú hudbu, dychovku, country, folk a klasické slovenské „repete“ hity tzv. SK/CZ šláger. Práve na nich chce „Senzi televízia“ zakladať.

Veľa divákov sa dnes sťažuje, že v televíziách vidia iba samé násilie, zlo, agresiu, vulgárne reality šou a podobne. Nechceme však divákom dávať nereálny pohľad na svet, chceme im dať možnosť výberu. Divák si chce aj oddýchnuť od rôznych informácií, ktoré zažije počas dňa v práci, rieši komplikované situácie. „Senzi televízia“ je preto dobrou voľbou ako sa odreaguje, popočúva si svoje obľúbené hity, pozrie videoklipy, dozvie sa o typoch na nákup a príde na pozitívne myšlienky.

Pripravovaná „Senzi“ televízia je 24 hodinová teleshopingová televízia s monotypovým contentom.

Teleshopingová televízia, ktorá je jasne cielená a zameraná na predaj konkrétnych hudobných žánrov:

 

Odhadovaná cieľová skupina

primárna cieľová skupina: 40+ (ženy, muži)

sekundárna cieľová skupina: 25-40 (ženy, muži)

 


  • všetci milovníci žánrovej hudby a ľudovej zábavy, ktorým existujúce televízie neposkytujú príslušný content
  • všetci, ktorí milovali a všetci, ktorým dnes chýba Repete, Senzi Senzus, Drišľákoviny, Kaviareň Slávia, Anderov rebriňák, Sejdeme se na Vlachovce a pod.
  • všetci, ktorí nechcú hľadať obsah, pretože v tomto prípade ide o stávku na istotu
  • všetci, ktorí si chcú pri televízii oddýchnuť, nič neriešiť a neprepínať

zdroj: http://strategie.hnonline.sk/spravy/media/joj-chce-novu-stanicu-tv-senzi-plnu-slagrov-a-telenakupu

 

pozrite aj tu: http://www.zive.sk/senzi-tv-uz-bezi-na-skusku-ma-aj-web/sc-4-a-311076/default.aspx

 

hm, telešoping ma otravuje, ale najviac ma vydesila cieľová skupina... 40+

teda, mne osobne by tam museli púšťať skôr Iron Maiden než Repete... ako sú na tom ostatní štyridsiatnici?

 

neviem, akú budú mať sledovanosť, ale podobná televízia v Čechách je vraj úspešná... to už sme naozaj takí zdegenerovaní, že nám stačí sadnúť pred telku, neprepínať, nehľadaľ obsah, poslušne nakupovať čo nám ponúknu a byť šťastní?

 

ja síce nemám nič proti telke ako takej, mám ju denne pustenú ako zvukovú kulisu, ale toto už sa mi zdá príliš - príliš jednoduché, príliš primitívne, pomôžte mi nájsť ten správny výraz...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze sa distancuju od reality show je sice pekne, ale nakolko ten ich senzi humor plava v tej istej zumpe, nie je to ani smiesne

 

-v tomto pripade nejde ani tak o sledovanost, ale o to, kolko diviakov si to CD/DVD kupi :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

názov senzi svojich divákov pritiahne ... a pesničky tiež.
pripomína mi to dlhoročný úspech tej príšernej dvojice z Čiech Eva a Vašek, predali nosičov na tony, a bolo to hrozné, monotónne ľudové blafy ... a keď skĺznu do suterénu, v akom sa pôvodný Senzus nachádzal v posledných rokoch svojej existencie, spánombohom

Senzus samotný bol už len dno.
už názov senzi odradí kopu divákov.

takže je otázka, ktorých bude viac.

že štyridsiatnici, dokonca päťdesiatnici nebudú zrejme nadšení, keď tam bude spievať tá veľkohubá z nemecka, zabudla som ako sa volá, a Weiter, ktorý mláti manželky, a zopár prestarnutých vyvanulých sprejov, pardon hviezd ... ale predpokladám, že svojich divákov si nájdu

ale Jakubcovo pseudorepete je provinčné, nikam nedošlo, je možné, že s týmto jojka čosi dokáže, ale obávam sa, že to po čase zakape ... alebo bude fungovať ako Jakubcove podivnosti

ono to  " 40 + " ... je značne prehnané.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm, telešoping ma otravuje, ale najviac ma vydesila cieľová skupina... 40+

teda, mne osobne by tam museli púšťať skôr Iron Maiden než Repete... ako sú na tom ostatní štyridsiatnici?

 

neviem, akú budú mať sledovanosť, ale podobná televízia v Čechách je vraj úspešná... to už sme naozaj takí zdegenerovaní, že nám stačí sadnúť pred telku, neprepínať, nehľadaľ obsah, poslušne nakupovať čo nám ponúknu a byť šťastní?

 

TV Hnoj sa nechala inšpirovať českou ŠLÁGR TV ktorá má údajne slušnú sledovanosť aj na slovensku. aj susede (ktorá inak donedávna TV príliš nesledovala) to huláka celé dni. teraz cez leto keď sú pootvárané okná sa to nedá nepočuť, tak sa jej revanšujem tým že mám na dvore nahlas pustené rádio Rockmax :zubiska:

ale s cieľovkou 40+ sú podľa mňa riadne mimo, polovica dnešných štyridsiatnikov vyrástla na Iron Maiden, Accept, Judas Priest, Saxon... a tá druhá na DM a spol. hudobný vkus sa môže vekom meniť, ale tak výrazne aby niekto odrastený na spomínaných skupinách zrazu prešaltoval na repete, Drišľak a Senzus, sa asi nezmení. myslím že aj diskusia k článku na SME o spomínanej TV je v tomto dostatočne výpovedná: http://ekonomika.sme.sk/diskusie/2165766/1/JOJ-spusti-novu-televiziu-nebudu-chybat-repete-hity.html

takže správne by cieľová skupina mala byť skôr 60+

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj susede (ktorá inak donedávna TV príliš nesledovala) to huláka celé dni. teraz cez leto keď sú pootvárané okná sa to nedá nepočuť, tak sa jej revanšujem tým že mám na dvore nahlas pustené rádio Rockmax :zubiska:

 

 

Predpokladám, že nebývaš izolovane ... iba ty a suseda v baráku vedľa.

Takže ostatné susediace osadenstvo nepostihnuté hluchotou musí šalieť od nadšenia!!! :)

 

Ak susede doma reve TV či rádio, ona už tú ľúbeznú hudbu, ktorá plynie z tvojho rádia ani nezaregistruje.

Horšie sú na tom ostatní "postihnutí", ktorí by si pravdepodobne radšej vychutnali chvíľku úplného kľudu ...

... a možno by radšej počuli trávu rásť, ako počúvať nielen "Senzusa", ale hocijaké odrhovačky. :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže správne by cieľová skupina mala byť skôr 60+

No neviem, nejako si neviem predstavit, ze by moj otec pocuval podobne 'slagre'. :D

Ja by som este pridal, 70+. Ved dnesny sestdesiatnici zas vyrastali na Led Zeppeline, Pink Floyd, Black Sabbath, Beatles... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No neviem, nejako si neviem predstavit, ze by moj otec pocuval podobne 'slagre'. :D

Ja by som este pridal, 70+. Ved dnesny sestdesiatnici zas vyrastali na Led Zeppeline, Pink Floyd, Black Sabbath, Beatles... :)

prípadne na Matuškovi, Gottovi, Laiferovej a pod.

 

myslím, že to triedenie podľa veku je scestné. tam by som dal iné kritériá, ale nechcem sa nikoho dotknúť, takže radšej nedám :).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi tomu nebudete verit, ale do nasej krcmy chodi dost specificka skupina (40-). V jukeboxe su okrem Rytmusa najhranejsie skladby Michala Davida. Vondrackovej a Gotta. Nehovoriac o tom, ze mnohi z tych, co po osmom pive dostanu chut na "Zvonky štěstí" ako teenageri zazivali nastup Nirvany :) Ludom proste **** (autocenzura)

Zda sa mi, akoby vsetky televizie vysielali pre nasilu vymodelovanu cielovu skupinu 40+. Ze sa s tym nedokazem stotoznit /a to by malo trapit, lebo v nej uz som/ je jedna vec. Druha vec potesi viac. A to, ze televizia ako medium zacne onedlho vymierat, spolu so svojimi divakmi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co je na tom zaujimave (a to som sa divil sam sebe), ze cim som starsi (ano 40+ ...), tak dokazem v urcitej casti popularnej hudby 60-70 rokov objavit kvalitu. Myslim teraz  CS scenu, samozrejme... napr. Kostolanyovu, Pilarovu, Rotrovu, Duchona, Kocianovu ...

To je vsak uplne ina kategoria, ako napr. Eva a Vasek, ktori dokazu sprznit este aj Konarika :D

 

Je pravda, ze hardrock je hardrock, ale ked tak pozriem na disk, mam tu aj Zoru Kolinsku a Gondolana :D :D :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aby sme neboli zasa úplne mimo, ani jeden z vyššie menovaných mi  neprekáža, žiaľ pamatám už strašne veľa, a boli to hviezdy svojej doby bežného stredného prúdu, ktorý predsa len aj vďaka vtedajšiemu vysielaniu v rádiách počúvalo najviac ľudí ... a dodnes si vypočuť ich pesničky nie je nič na závadu.

bez problémov sa dajú vypočuť, celé generácie si tie ich pesničky vedia spievať, pamätajú lýry a kdečo, a dokonca mi neprekáža ani Michal David, stále dokáže mať svoje početné poslucháčstvo, aj keď je priam prototypom pre toľko zaznávanú ľúbivú muziku stredného prúdu a odrhovačiek a umenia byť tam furt ...

ale tieto mená sú už takmer všetky preč, a akosi - presne, ten typ Eva a Vašek a podobných týpkov si akosi dokážem predstaviť v tej Senzi TV, zasa to bude zostava Weiter a spol. jadranské a ľudovkové odrhovačky - žily mi to mimoriadne netrhá, len všetky podobné vlastnovýrobné programy, ktoré tieto tv v posledných rokoch priniesli, znižovali úsudok, akýkoľvek umelý náter kultúrnosti ...

/ a žiaľ, raz som mala možnosť zažiť samotné Senzi naživo, na chvíľu / to u nás kedysi v 90. rokoch natáčali čosi pre nejakú regionálnu tv, a mister Hergot, ktorého som dovtedy vôbec nepoznala, rozosmieval povinne obecenstvo ... nikdy viac som Senzus nepočula, nevidela, nemala som záujem. tak špinavú, hnusnú, nechutnú hubu a obhrublý nevhodný rádobyhumorný slovník som nikdy viac nepočula, ako čo vyprodukoval Hergot.
už samotný názov Senzi mi spôsobuje zimomriavky.
áno, začali dobre - svojho času, ešte za socizmu začali v podstate napodobňovať jednu populárnu maďarskú skupinu, ktorá začala s podobnou tancovačkovou úpravou známych ľudoviek a zľudevelých pesničiek, mali obrovský úspech, rovnako aj Senzus. ale potom neskôr už nevedeli odhadnúť mieru, pokiaľ je to ešte zábava.
koniec mojho exkurzi do temnej minulosti :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Predpokladám, že nebývaš izolovane ... iba ty a suseda v baráku vedľa.

Takže ostatné susediace osadenstvo nepostihnuté hluchotou musí šalieť od nadšenia!!! :)

 

Ak susede doma reve TV či rádio, ona už tú ľúbeznú hudbu, ktorá plynie z tvojho rádia ani nezaregistruje.

Horšie sú na tom ostatní "postihnutí", ktorí by si pravdepodobne radšej vychutnali chvíľku úplného kľudu ...

ale to je opravdu hluboké nedorozuměnííí. :zubiska: tu sa nejedná o žiadnu vojnu decibelov, ako sa to možno z môjho príspevku javí. funguje to asi tak že ja keď som v kuchyni a mám otvorené okno tak zo susedinej kuchyne počujem "šlágre" zo ŠLÁGR TV, no a suseda keď je na dvore tak počúva Hard & Heavy z nášho dvora. pracovne by sme to mohli nazvať recipročná hudobná výchova :thumbsup:

druhej susede je to predpokladám šumák, pretože trávi viac času v kostole ako doma :anjelik:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Senzi TV vystrkáva pazúriky ... vytiahla z ich víl spevákov jadranských odrhovačiek starnúceho Weitera, mlátiča manželiek, a majiteľku novej luxusnej vily Jadranku Handlovskú, a pripravujú ďalšie prekvapenia ...

jedno: tvárou Senzi TV je Máziková :odpadnem:

aj druhé sa už vykľulo, Jojka sa rozhodne drží slávneho výroku Jana Žižku : nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme !

cenník Senzi TV - pesničky na prianie :

 

post-3-0-68640600-1379880277.jpg

 

http://www.cas.sk/clanok/259633/jojka-sa-nabali-senzi-tv-ma-senzi-cennik-tie-cisla-vam-vyrazia-dych.html

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Televízie sa nám začali množiť ako huby po daždi.

Okrem pôvodných STV 1-2 a TA3 ... objavila sa pred rokmi "honosne" znejúca TV Markíza, neskôr sa objavila zvláštne znejúca TV JOJ, ale potom to išlo akosi "bez ladu a skladu" ... TV Doma /pre ženy/, TV Dajto /pre mužov/, TV WAU /pre mladé ženy/, TV FOOR /pre zábavu/, TV Plus /pre mladých mužov/, TV Senzi /hudobná/, údajne vzniká Madam TV + a je tu ešte množstvo regionálnych TV, aj študentské TV ...

... čím všetky tieto stanice chcú zaujať? Čím SA všetky tieto stanice chcú uživiť?!

Reklamami?! :urcitenie:

To si asi ťažko niekto zaplatí reklamný blok na stanici so žalostne nízkou sledovanosťou!

 

Má zaujať /nech mi je prepáčené/ vykopávka Máziková?! :ermm:

Však na tú je problém pozerať sa a hlavne počúvať ju nech už sa objaví kdekoľvek!

 

Nie je to tak, že "rozdrobením na drobné" už nebude napokon čo pozerať?! :hmmm:

Predsa tie stupídnosti ako sú farmy, farmári ... a pod. hlupotiny, to je predsa niečo nepozerateľné!

 

A tak televízie nepriamo nútia ľudí, ak už nemajú záujem pozerať tie primitívnosti

radšej siahnuť po knihách, alebo si pozrieť niečo vhodného na DVD /či sedieť pri PC/ :smile2:

 

Alebo som naivná a generácia našich detí je vďačná za čokoľvek čo naše TV stanice "ponúkajú"?!

... nech už je úroveň toho programu akákoľvek?! Alebo to už tak klesá vkus divákov?! :o

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiez niekedy krutim hlavou nad tymi biznis modelmi. Slovensky televizny trh je maly, reklamny kolac si delia dve komercne tv a kazda z nich ma okrem hlavneho jeden kanal pre "zeny", druhy pre "muzov" a treti pre "zabavu". Hej, uvodzovky davam schvalne. Ziadna pridana hodnota, ziadny vlastny napad, len narychlo pricapena zaplata na rovnaku stupidnost od konkurencie. Ostava nam dufat, ze raz toho budu lutovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

problém sk "podnikateľského" ducha

výsledky-zisk hneď a teraz

tak v športe, tak v TV, . . .

 

Matovičovci chceli zaviesť povinné programy s titulkami

- sa čudujem, že TV s tým neprichádzajú samé od seba,

keďže X-Factor vysielaný 2 dni po USpremiére, s titulkami,

dosahoval úžasné čísla

 

možno by bola cesta tu,

lebo pokiaľ to sem dorazí aj s dabingom,

tak má cieľová skupina seriály už dávno napozerané

+ ich po zhliadnutí v rodnej reči duplom zavrhne

 

a možnože je TV už skutočne mŕtvy formát aj u nás

a okrem priamych prenosov športových, kultúrnych, . . .

sa do nich investovať neoplatí

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov