Skočiť na obsah

Televízia a televízne stanice, programy


Sniper

Televízia a televízne stanice  

27 členovia hlasovali

  1. 1. Ako často cez týždeň sledujete TV?

    • Každý deň
    • Aspoň 5 dní v týždni
    • Najviac 3-4 dni v týždni
    • 1-2 dni v týždni
    • Prakticky vôbec
  2. 2. Koľko hodín denne strávite pred bedňou?

    • Viac ako 20 hodín
      0
    • 14 - 20 hodín
      0
    • 8 - 14 hodín
      0
    • 2 - 8 hodín
    • Menej ako 2 hodiny
    • Skoro nič
  3. 3. Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?

  4. 4. Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete? (zahlasujte najviac za 3 možnosti)



Odporúčané príspevky

No Jánošik je super ............ Ale ja budem pozerať Jak vytrhnúť veľrybe stoličku ............... super film ................ Ale Segala dať na Vianoce bože asi potratili rozum

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Ah jaj, na Markíze zrušili (resp. prestali dávať) Zajtrajšie noviny (Early Edition)! To bola jediná normálna vec čo tam dávali, ja to nechápem prečo vždy nahradzujú tie normálne a pozerateľné seriály inými. No teraz už vážne na Markíze si kuknem len nejaký film, teda ak nejaký dobrý vôbec dajú - lebo aj to sa im často podarí dávať poriadne kraviny... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Poslednú dobu pozerám telku pomerne dosť. Poobede, ak nemám nič lepšie na práci si takmer vždy kuknem CSI krimošky, od 14-17, zapáčilo sa mi aj Maf story a, samozrejme, Priatelia 19:30 na prime, to musí byť každý deň :lol:

Zaujímavé, že odkedy ma to začalo baviť, prestala som čítať. Nejako to jedno s druhým u mňa nefunguje, buď čítam dennodenne a telku nezapnem vôbec, alebo pozerám (aj keď nie stále zase) a knihu do ruky nechytím. Našťastie sa to už prehuplo trento týždeň do "čítacej" fázy :)

 

To bola jediná normálna vec čo tam dávali

to čo si povedal? veď tam chodí NCIS :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

Prosím Vás, tu idiotskú TV, že "DOMA" dali vážne na miesto TV PRIMA a tá sa teraz nikde inde nedá naladiť ? Hľadám ju a ako sa blíži pol ôsmej začínam byť zúfalá, kde ja budem kukať Priateľov každý deň ?!! Prehliadam ju len alebo to vážne už UPC nebude mať v ponuke programov TV Prima ?!!! wtf ?

 

edit:

no tak Prima TV vážne nebude, dpc

zdroj

záhadou zostáva, prečo mi to odmietlo prístup aj na UPC digital, pričom v zozname programov ku ktorým mám mať prístup sa nachádza !!! No... a Priatelia su v ****

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď si inak porovnáte program

J@J PLUS(výnimkou je LAMPA) alebo DOMA s druhým programom PRIMY - COOL

je to na zaplakanie

 

pre moderátorov

kde by sa táto debata mohla premiestniť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Nie žeby bola Prima najako extra dobra tv, ale to čo ju nahradi je děs a hruza rovnako ako všetky naše tv. :)

 

Včera Hladanie krajiny nekrajiny

nedávno som zachytil Kasíno

 

nečakal som to, ale ani naše stálice neponúkajú takéto veci takže som prekvapený :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera Hladanie krajiny nekrajiny

nedávno som zachytil Kasíno

 

nečakal som to, ale ani naše stálice neponúkajú takéto veci takže som prekvapený :lol:

 

Všimol som si, ibaže je to viacmenej vynimka, keď sa tam niečo take objavi.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemali sme ani primu, nie je ani doma, zvyčajne tak raz za týždeň tam uvidím niečo, čo by stálo za to

 

obyčajne to vyzerá tak, ako dnes ... minulý týždeň, keď som si to všimla, som sa schuti zasmiala :

 

takže seriály na večer na Doma :

 

Macocha

Skrytá vášeň

Ulica

Rebeli

Regina - kráľovná cigánskych sŕdc

Júlia - cesta za šťastím

Viktória

Osudové stretnutie

 

jaj mamo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj ano ... o tých Rebeloch som včera počula od netere, aký je to super seriál: je to parta stredoškolákov, ktorí s.erú na učiteľov a posielajú riaditeľa školy a všetkých dospelých do kamsi, a sú puberťákmi obdivovaní hrdinovia seriálu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V podstate každý deň viac ako dve hodiny, ale mám to pustené ako pozadie pri sedení pred PC a nejako to nesledujem. Čo si kto doma prepne je jeho vec tak sledujem to čo sleduje rodina, kto sa presadí. Ja to len počúvam a občas sa podívam. Ak som náhodou celý deň doma tak je to pustené celý deň a ak si môžem vybrať tak je to niečo o prírode alebo dokumentátne filmy. Niekedy može byť seriál krimi a pod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

namiesto 20:15 začala joj Zberateľa kostí s Denzelom Washingtonom a Angelinou Jolie o 20:50

ešteže začala, náhodou som prepla na tv, čo keď náhodou ... práve začala.

naleštená zbierka frakov a toaliet a tupých ksichtov na plese v opere nie je práve to, čo Deaverovi fanúšikovia, či milovníci krimi potrebujú pozerať

podarilo sa mi z toho vidieť asi pol minúty, dokonale stačilo na tento rok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

„Filmy zo série Kameňák sú divácky veľmi úspešné a žiadané. Chceme využiť celý potenciál, ktorý nám umožňujú licenčné podmienky. Preto vo februári nasadíme všetky tri diely do vysielania ešte raz,“ povedal hovorca Peter Susko.

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5205845/kamenak-je-zakladnym-kamenom-vysielania-stv.html#ixzz0dQkJbNbe

 

Slovenska televizia je proste genialna. :lol:

 

Ale mne zas taky Drislak ci Senzus nevadi(mam kablovku). Ked mam naladu si to pozriem(ked na to nadabim) 10-20 minut. Niekedy aj zatancujeme na Senzus so synom ci zenou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

chcem sa len opytat ci aj Vam ide markiza trosku divne roztahane ? Kedze mame doma na dedine digi a telkac je Philips 4:3 a neveim teraz ci to nezvlada telkac ci digi to posralo alebo markiza nejako blbo vysiela ten novy singnal?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov