Skočiť na obsah

Parkovanie


cizy

Odporúčané príspevky

Zverejnené

Ajk,

super názorné, na 1* :)

ešte by bolo dobre vedieť, ako sa tam dostalo to červené auto :lol:

Zverejnené

Muselo padnut z neba... neviem si to predstavit ako tam ten clovek zaparkoval... bud poobuchal obe auta (naraznik som skontroloval, ale nic) alebo ma specialne napravy, ze sa mu daju vsetky kolesa otocit o 90° :lol:

Zverejnené

Ajk no z toho tvojho nakresu mi vychadza to ze ten v tom cervenom aute je super sofer co vie genialne parkovat a ze ty sa este musis vela ucit :) :lol:

 

ale inac ako pozeram, zas na to vyparkovanie to az tak strasne byt nemohlo, jedine ze by si mal auto bez posilovacu :)

Zverejnené

nebolo by, kebyze nestojim tak blizko pri stene a neni to v kopci... to znacne komplikovalo situaciu, pretoze som sa musel komplikovanym tocenim volantu dostat najprv aspon 0,5 od steny a potom nieco skusat.... a to dostavanie od steny bolo take ze pri spusteni z kopca a vycuvani do kopca som sa posunul tak o 5 cm. a do obrazku som zabudol nakreslit ze ta stena bola po celej dlzke, teda musel som odital vycuvat, nemohol som vyjst predkom

Zverejnené

klud, len rypem :) ale poradim ti jednu vec, trening trening trening :lol: ked si odparkujes svoje, ver mi ze zaparkovat aj do medzery presne pre tvoje auto nebude problem :)

Zverejnené

ono parkovanie priecne alebo sikmo je super :lol: dokazem sa napchat hocikam, ale pozdlzne z duse nenavidim... :) zatial som ani nemal vela prilezitosti tak parkovat, mozno tak 5-6x?

 

hentam by nebol problem vyjst, keby som stal naopak... problem ale bol ze dopredu som nemohol vyjst, kedze tam bola stena a dozadu sa blbo vycuvavalo, kedze som bol moc pri stene a stacilo trochu otocit volantom a cuvnut a bol som prednym naraznikom asi 2mm od obrubnika :)

Zverejnené

Ajk poradim ti jednu vec, ked parkujes, parkuj tak aby sa ti co najlepsie vyparkovavalo :lol:

  • Pred 3 týždňami...
Zverejnené

Inak tiez som videl parkovat totalnu kravu takym stylom, ze asi 4 metre pred sebou mala volne, ale ona sa just zadkom nacapi asi 4 cm od auta za sebou.... A ti dvaja blbci, co an uzkej ceste zaparkovali div ze nie rovnobezne su tiez z kategorie slahnutych!

Zverejnené

Nad tým červeným autom si tiež lámem hlavu...

 

co je na tom nejasne?? prisiel vysokozdvizny vozik, natasil tam to auto a bolo :lol:

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
Zverejnené

To je jedno z najsledovanejších videí súčasnosti :lol:

Toto fakt len žena dokáže...

  • Pred 3 týždňami...
Zverejnené

takyyych tu maaaame, minule som isla na navstevu a na takom parkovisku pre cca 20 aut stalo asi 12 aut...z toho 7 z nich stalo tak, ze zaberali po 2 miesta...ako prosto pride, odparkuje a ani sa neposnazi to auto nastelovat normalne, kasle na to, sak hlavne, ze stoji on...

Zverejnené

he he akurat dnes moja mama odisla na aute a domov prisla bez neho :lol:. v meste zaparkovala kdesi pri bytovkach normalne vedla dvoch aut ... ked sa vratila mala sfuknute koleso. parkovala dobre, ale nejaky debil :) nemal co robit a zjavne mu to vadilo lebo koleso sfukol aj vedlajsiemu autu ... hroza

Zverejnené

Weirdo, myslím, že to je jedna z možností, ktoré by vysvetlovala záhadu červeného auta z Ajkovho príbehu :lol: V každom prípade pekná haluz, čo už tí ľudia nevymyslia...

  • Pred 5 mesiacmi...
Zverejnené

to s tymi listkami napadlo uz aj mna, mame tiez jedneho suseda, ktory dost inteligentne parkuje a to hned v krizovatke z ulice ako sa vychadza na hlavnu ulicu, akoze neviem kto ho ucil parkovat... on tam zabera dost miesta a potom sa "super" vychadza, ako uz je to lepsie, asi mu niekto vynadal, ale kedysi ma brali vzdy nervy ked som sla okolo...

Zverejnené

Hej, zislo by sa zapichnut za stierac jedneho Bavoraka. Parkuje sice tak, ze cesta je prejazdna, ale sikmo - na mieste, kde sa parkuje kolmo. Zabera dva fleky.

Zverejnené

dnes som skoro naburala kvoli tomu kretenovi co parkuje divoko u nas na ulici, zajtra mu tam fakt dam nejaky listok... ked tam parkuje on, tak dve auta vedla seba neprejdu a niekedy je to dost dobre umenie vyhnut sa, ked tam vybehne z ulice auto... a to sa mi nestalo prvykrat, ze som skoro tukla kvoli nemu

Zverejnené

ked tam parkuje on, tak dve auta vedla seba neprejdu

:)

to u nas na ulici nikto neparkuje a aj tak sa dve auta ledva obidu, jedno musi vzdy vybehnut na mostik alebo na travu (akurat ze z jednej strany su stromy a z druhej potok :lol: ) a tam pockat

 

ja doma s parkovanim nemam problem, mam na to cely dvor :)

  • Pred 3 mesiacmi...
Zverejnené

sorry Ajk, ale to parkovanie iba tvoja chyba....ale pekný nákres :lol:

 

Mne sa páči ako riešia u nás problém z nedostatkom miest, už teraz je ich málo a kvôli Auparku zrušia dalších vyše sto. A ked sa pýtali na riešenie, odpoved bola. Na inej ulici mimo centra vznikne nových 30 miest. Všetko :)... "Vznikne" na vyše roka -70 miest, ale problém nikde....

 

EDIT...k prvému obrázku v téme: Čiastočne to bola aj chyba tej vodičky vpravo lebo ona zrejme ako prvá zaparkovala šikmo. Teraz ťažko povedať koľko miesta a či by nieaké ostalo pre tretie auto, ak by sa dáma v čiernom ohladuplne nalepila na to prvé.

  • Pred 1 mesiacom...
Zverejnené

vcera u nas na ulici niekomu pred garazou zaparkoval taky modry peugeot 307...

asi sa dlho nemal k cinu ho odpratat, tak uz len prisla odtahovka a odtiahla ho

5000 korun si zarobi fesak :lol:

Zverejnené

pre zlych vodicov a parkovacov biggrin.gif

ježiš, toto by sa mi zišlo :lol: Ja som totálny expert na parkovanie, keď vidím, že niekto by ma mohol sledovať ako sa "to" deje, radšej zaparkujem poriadne ďaleko od domu... nikdy sa to nenaučím, ach jo...:) a to mám už 2,5 roka vodičák a rok auto...
  • Pred 1 rokom...
Zverejnené

Pred TT Tescom utorok, parkovanie v strede cesty :)

Obrázok

 

Obrázok

 

dosť dlho tam bol

najlepšia bola ženská ktorá prišla na mini coopry postavila sa zaňho a začala trúbiť nech sa pohne. Samozrejme za pomoci rozhorčených gestikulácie v aute. To že vo felícii nikto nesedel a nemala zapnuté svetlá nič :lol:

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov