Skočiť na obsah

Parkovanie


cizy

Odporúčané príspevky

mám dvoch takých susedov ... keď odídu raz začas z parkoviska, každý len tŕpne, ako a kam to odparkujú, keď sa vrátia ...

miest na parkovanie je tak akurát, a za tie roky sa vytvoril nejaký systém, takže je to v pohode... len títo dvaja nesmú odísť s autom ... :lol:

 

pred obchodom je malinké parkovišťátko, asi na šesť áut, keď sa nastavajú pekne vedľa seba, ide to...

až kým nepríde nejaký magor s niečím obrovským, aby nemusel cúvať, len pokračovať v ceste , postaví sa krížom ... a štyri miesta sú v háji ...

to je pomaly vysoká škola bezohľadnosti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

najlepsie na tom je to, ze ako som bol v pizzerii za rohom na obede, tak pri vedlajsom stole sedela taky oblecikovi trapko s takou dermacolovou starou kravou a ta furt volala ze este idu do novych zamkov, tak neviem ci to nebolo ich auto nahodou :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No len aby majiteľ toho auta nebol nejaký vyholený, 2 metre vysoký, 120 kilogramový bývalý boxer 6x súdne trestaný rómskeho pôvodu s veeeeľmi dobrými kontaktmi lebo inak ten oznam budeš nosiť na čele povinne celý rok :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lenže to decentné "papierové" riešenie je rozhodne elegantnejšie - majiteľ sa dozvie, za čo ho považujú, dozvie sa, že jeho idiotské parkovanie neprešlo bez povšimnutia, maximálne ten papier pokrčí a hodí na chodník, kde práve vo svojej arogantnosti parkuje...

 

ten druhý prípad je vandalizmus a nechutnosť ... keď na starú nepoužitú rachotinu niekto nasprejuje sprostosť, no dobre... ale to auto tam stojí ktovie odkedy a ešte tam môže stáť roky - a celý čas sa môžu obyvatelia pozerať na ten milý nápis ... keď to tam niekto odstavil s tým úmyslom, že tu to aj zhnije, tak je to graffity zbytočné ... hm ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lenže to decentné "papierové" riešenie je rozhodne elegantnejšie - majiteľ sa dozvie, za čo ho považujú, dozvie sa, že jeho idiotské parkovanie neprešlo bez povšimnutia, maximálne ten papier pokrčí a hodí na chodník, kde práve vo svojej arogantnosti parkuje...

no prave. druhym sposobom setrime zivotne prostredie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera vecer - chcel som zaparkovat, pochopitelne vsade plno.... a v boxe pre 4 auta stali 2 auta.... take som mal nervy.... o nieco dalej stalo auto pri smetiakoch, asi 35° otocene tak ako by malo stat, s jednym kolesom na obrubniku v polohe ako skapinajuca zirafa... prekvapila ma znacka BA-xxxPC.... Teda jednalo sa o nove auto (nejaky novy citroen). Z toho mi vychadza len jendo, ten clovek si nevazi to auto, a asi ho nema za vlastne... Ja tiez nebudem mat auto za vlastne, ale urcite by som takto nikfy nezaparkoval

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes ma nahnevalo jedno polo kombi.... akoze parkovacie miesta pozdlzne pre 2 auta, jedno miesto volne, druhe obsadene nejakym autom, ale ten clovek bol uplne napasovany v zadu a navyse mal kratke auto... tak som zaparkoval pred neho a este tak, aby sa tam nejaky umelec nesnazil silou mocou dostat... pred sebou som mal asi 1m...

 

Vratim sa... a tam to Polo... ale nenormalne... medzi mnou a polom bolo takych 10cm, medzi polom a tym druhym autom tiez.... neviem jak sa tam dostal... najhorsie bolo, ze predonou asi 1 m stena, a este k tomu v kopci... som tam vyparkovaval asi 25 minut:D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov