Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 10 mesiacmi...

K výročiu revolúcie, krátky, ale výstižný článok Ako (ne)fungoval socializmus.

Venované ufňukancom za starým režimom, ktorých súčasní politickí zástupcovia spolu s fašistami dnes vyvreskujú na námestiach ako prichádzajú o slobodu. Ešte pred 2 rokmi SVIŇA Fico a buzerant Pellegrini o podobných akciách opozície hovorili ako o rozvracaní štátu.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne dovolili demonstrovat. Ja osobne podporujem aj tychto. Ked sa ti nieco nepaci treba sa ozvat.

Inak tiez sa to musia naucit. Mat vlastne myslienky, co chces povedat druhej,tretej strane. Tiez ziju medzi nami.

Ufnukanci ste tu boli vy v 2013- 2014.

Pocetnostov je ich vcelku dost,skoda, ze nieje nejake video co rozpravaju na podiju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dakujem za clanok. Ten to uz vysvetlil co bol ten socializmus zac. My mladsi ktori sme ho vele nezazili, sme ho brali ako mytus ze kazdy mal pracu, vsetko bolo lacne... ale vyslo najavo, ze to bolo cele dotovane! Presne ako Grecko. Krajina zila nad svoje pomery. V tom pripade to nebol dobry rezim lebo vlastne ekonomika nebola taka ako vyzerala len bola dotovana. Nic take neexistuje ze byty sa rozdavali hlava nehlava. Postavil sa cinziak za miliony a byty predali za par tisic hlboko pod cenu. Teraz je spravny system. Kapitalizmus len kopiruje zakon dzungle. Ak si zdravy a silni, prezijes. Ak si nemehlo, nemas tu co hladat. Ja by som ani nemal byt na svete.

 

Keby sme sa nechali oslobodit americanmi tak by tu bol od vojny kapitalizmus, nebolo by co 17.11. ukoncovat, a ja by som sa tym padom dostal do potravin! Teraz mam spapat tu bankovku? Vdaka tomuto vyrociu. Ja viem ze Proteus bude frflat ze som bol na pumpe ale tak ja za 17-ty november naozaj nemozem! Radsej by som aj ja nakupil vvpotravinach.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len si zober aku sme mali vtedy armadu. Aj ked to bol len zrac penazi. A bolo to nanic. Zbytocne vyhodene peniaze, o co mal pracujucii lud menej. Dnes neuzivime ani 3 stihacky,predtym ich mohlo byt 90. Tankov - dnes na Slovensku nik nevie vystrelit z tanku,ale vtedy ich bolo 900. Cisla hadzem zbrucha. Na armadu sli strasne peniaze.

 

Dve rocniky boli v kasarnach. Teraz zarabaju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pre mna(aj Slovensko) je skoda, ze nieje ziaden priamy prenos. Vedeli by sme co su zac. Aj ked dead a dalsi co snimi ste denno denne v praci ich poznate. Ale je dolezite si ich vypocut,cu ich trapy. Aby si ich poznal. Co sa da pre nich vylepsit.

Posmievanie ,odstrkovanie nepomoze. Som rad ze tam su.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj ja som chcel kukat a nedavaju to moc. Majdan v Kyjeve som rad pozeraval. Mna bavia take veci. Dnes mali byt nejake protimatovicovske demonstracie.

 

A sranda ako sa to da otacat ze niekde pisali: Takto to vyzera ked dame vladu do ruk "obycajnych ludi" ... ale zase kedysi davnejsie im prave za ten nazov fandili ze obycajni ludia vedia ake su problemy a preto by mali ist do vlady.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak bol protest aj v Ke a inych mestach. S tym robit nieco treba. Nie nadavanie do komunistov ci fasistov(ako nuty nad,odstrelenie jeho by mohol byt prvy krok). Vypocut a riesit,presvedcit aspon 10% z nich, ci 20%.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 48 minútami, slimak napísal:

Pre mna(aj Slovensko) je skoda, ze nieje ziaden priamy prenos. Vedeli by sme co su zac. Aj ked dead a dalsi co snimi ste denno denne v praci ich poznate. Ale je dolezite si ich vypocut,cu ich trapy. Aby si ich poznal. Co sa da pre nich vylepsit.

Posmievanie ,odstrkovanie nepomoze. Som rad ze tam su.

Ale my vieme, co su zac. Banda kriminalnikov od Kotlebu (vratane), ultras Slovan a obskurne postavicky z okraja spektra. Mna skor zaujima, co "trapy" lekarov, ktori budu o dva tyzdne riskovat a v skafandroch sa starat o nakazenych. Je to individualnom postoji Slimak. Nemusim suhlasit s Matovicovymi krokmi, ale to este neznamena, ze sa budem spravat ako  k o k o t.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ziju okolo teba, sa nesnazis aspon jedneho presvedcit(myslim dat mu argumenty)?  Inak Matovica netrapy kolko ludi bude lezat v nemocniciach, inak by nepovolil bohosluzby. U nas v Revucej budu lezat ludia zo severu. A umierat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sa na námestiach ukázala LUZA. Preto sa tam Fico odvážil. Na toto nemal odvahu mnoho rokov. A ešte sa ten zmrd pasuje za akého vodcu antisystému. S Kotlebom si môžu ruky podať, to je tá jeho "hrádza proti extrémizmu". Najhoršie je, že akosi priveľa ľudí zabudlo, čo za zmrda je ten Fico, asi by bolo dobré jeho kauzy začať hneď vyťahovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 6 minútami, slimak napísal:

Matovica netrapy kolko ludi bude lezat v nemocniciach, inak by nepovolil bohosluzby. U nas v Revucej budu lezat ludia zo severu. A umierat.

Nemyslim si, ze by to Matovica netrapilo. Povolenie bohosluzieb je na dlhsiu debatu (a v inej teme), ale pri dodrzani opatreni tam nie je vacsie riziko ako pri nakupe v obchode. Vyssie spomenuti dezolati na porusovanie opatreni priamo nabadali, na namestiach sa dnes tlacili tisice ludi bez dodrziavania rozostupov, bez rusok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Luza- mne este pred pandemiou prerabal taky luza kupelnu, bol sikovny, dnes sme tam aj nalepili zrkadlo. On bol sikovny aj inteligentny,len ma iny pohlad na svet.  Tazko sa mi bolo snim rozpravat o tych rozdielnych veciach. Tazko bolo,lebo ja so videl aky je som ho poznal,preto som sa snim o tom nechcel bavit, ale presne taky je aj ten moj kamarat z gymnazia, co sa ta opzta si predstav ze tu bude vesmirna lod. Som vedel ze nieje nadrogovany,ale preco sa ma to pyta?

Nemyslim si ze tam prisla luza. Spravali sa rovnako ak ja so zenou a s detmi(sme ich mali mensie 2018,pred Bonaparte). Vtedy bol aj matovic 7 metrov predomnou(50 metrov prec od podija). Nikoho nezaujimal. Vtedy by som mu aj podal ruku.

 

A ktym bohosluzbam - kvoli nim deti ani buduci rok nepojdu do skoly. Ani tie revucke. Keby si mal mozocek vacsi ako luza, by si pochopil kto lezi v nemocniciach.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Sniper napísal:
Najhoršie je, že akosi priveľa ľudí zabudlo, čo za zmrda je ten Fico, asi by bolo dobré jeho kauzy začať hneď vyťahovať.

Preto už ide hore Pellegrini. Dnes jeho strana spustila údajne elektronické referendum na zhodenie pána premiéra...
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak, za inych okolnosti by som si povedal, fajn mame celu bandu pohromade. Ale teraz to znamena ze za tyzden zase vyskocia corona cisla.  A ked si chces vyskusat argumenty, mas tu informatora. hadzanie hrachu na stenu je radovo ucinnejsie

a tiez by som nepouzil slovo luza, aj ked tam boli aj taki a nie v uplne malom mnozstve. Ale bolo tam aj plno skutocne podobnych tebe, nastvani na vsetko a vlada za to vzdy trochu moze. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 minútami, tyso napísal:

..........Ale teraz to znamena ze za tyzden zase vyskocia corona cisla.  A ked si chces vyskusat argumenty, mas tu informatora. hadzanie hrachu na stenu je radovo ucinnejsie 

dakujem, ze si si na mna spomenul...a co, polozit zivot za slobodu nedokazes?.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, slimak napísal:

A ktym bohosluzbam - kvoli nim deti ani buduci rok nepojdu do skoly. Ani tie revucke. Keby si mal mozocek vacsi ako luza, by si pochopil kto lezi v nemocniciach.

Este raz. Je pravdepodobnejsie, ze virusom nakazi nadrbany nacek nadrbaneho komunistu na proteste, ako babka babku v kostole, ked dodrziavaju opatrenia. Ak nepojdu tvoje deti na buduci rok do skoly, chod sa podakovat dnesnym tribunom novembra, Kotlebovi, Hrdlickovi a Ficovi s Blahom.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 29 minútami, tyso napísal:

slimak, za inych okolnosti by som si povedal, fajn mame celu bandu pohromade. Ale teraz to znamena ze za tyzden zase vyskocia corona cisla.  A ked si chces vyskusat argumenty, mas tu informatora. hadzanie hrachu na stenu je radovo ucinnejsie

a tiez by som nepouzil slovo luza, aj ked tam boli aj taki a nie v uplne malom mnozstve. Ale bolo tam aj plno skutocne podobnych tebe, nastvani na vsetko a vlada za to vzdy trochu moze. 

Sme v debate o koronavire? Ci kvoli nim skoci cislo?

Dead, ja nu..Matovica velebim 4 krat zaden sa knemu klaniam.

Sniper,aj ked sa fotili tak co ta do toho ,ty by si sa fotil Kollarom? Matovicom?

------------------------

Mohol som protestovat ja mozu aj oni,inak preco nie? To tysove ze oni sa tam nakazia. Vo fabrikach sa nenakazia, na domacich pitkach sa nenakazia?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak,  jasne ze skoci cislo.  Ked do blavy dojdu z celeho slovenska, vytvoria idealne prostredie na sirenie tak to inak skoncit nemoze.

 

A informator, ty  si sa rozhodol polozit zivot za slobodu ? Ides sa dobrovolne nakazit coronou ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 minútami, slimak napísal:

To tysove ze oni sa tam nakazia. Vo fabrikach sa nenakazia, na domacich pitkach sa nenakazia?

Opakujeme sa. Podmienkou zhromazdovania v kostoloch aj vo fabrikach je dodrziavanie protiepidemickych opatreni. Organizatori dnesnych protestov zucastnenych (zachytil som odhad 6 000) ako aj celu verejnost navadzaju na to, aby opatrenia nedodrziavali. V sirsom vyzname by sa dalo povedat, ze oni chcu, aby sa nakazili ti co s nimi dnes hulakali na namestiach, aby nakazili aj svoje rodiny a kamaratov a v konecnom dosledku aj to, aby tvoje na buduci rok nesli do skoly.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov