Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

Tak už sa teším na Vianoce :lol: ,i keď v posledných rokoch tá atmosféra doma bola o ničom,vďaka hádkam rodičov a pod :) ....ale snáď tento rok to bude lepšie a vždy sa teším na ne...čo sa týka darčekov,myslím si,že všetko je už vybavené - zaslané,kúpané,takže z toho stresy nemám :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

užlen zabalím dáreček môjmu drahému a bude tóóóó!

a teraz idem vykutrať zo skríň ozdoby a idem to tu rozvešať...

a ešte možno pôjdem s malou jej pomôcť vybrať si niečo...

a matke som nakúpila knihy, čo vôbec nečaká...

a... chichi... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a čo ja viem... sama sa čudujem, ja sa teším... nejaký sentiment vianočný ma chytá... pred pár dňami som strávila najmenej polhodinu v obchode s vianočnými kravinami a nebyť priateľa zazerajúceho zvonka nech už ideme som tam ešte pol dňa :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

naco sa nahanat, dnesne mesto a doprava katastrófa, keby som nemal povinnosti v banke, ale prezil som to.... Vianoce a osial okolo nich nie su Vianocami, ale akurat si tak uhnat infarkt,urobit si poriadky sami v sebe a pomoct inym, to by mali byt sviatky kazdodenne, Vianoce kazdy den, obdarovat niekoho, co i najblizsieho je pekne, no obdarovat cudzieho,neznameho.....

Vianoce su krásne, je v nich aj naše dectvo a deti vzdy boli nevinne,ciste,krasne, je to sviatok Narodenia nášho Pána, aj On bol dieťa, malinké, ako všetký deti. :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vianoce su krásne, je v nich aj naše dectvo a deti vzdy boli nevinne,ciste,krasne, je to sviatok Narodenia nášho Pána, aj On bol dieťa, malinké, ako všetký deti. :lol: :)

presne

ak chcete krásne vianoce, tak nemôžu byť o aranžéroch, cukrároch, kuchároch a pod.,

ale o tej Osôbke a onás , ako vo svojom príspevku spomína Jozef

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mam velmi rada vianoce, akurat tento rok su obzvlast chaoticke, aj ked nie samotne vianoce, ale kvoli skole a tak, ale uz je pokoj, tak sa tesim, zajtra este zbehnem na trhy na dobre varene vinko a loksu :lol:

 

darceky mam viacmenej vybavene, este otcovi musim nieco, napecene mame, upratovat sa bude cez vikend, hlavne ze uz mam pokoj od skoly :)

 

este by to tu u nas chcelo trosku vyzdobit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto ich nema rad , len keby trocha snehu bolo, no tuto na juhu asi tazko, ale pamatam byvalo aj bielo, potom je to romantickejsie, vzrzgajuci sneh , polnocna omsa , hviezdnata obloha,rozsvietene stromceky, laska, mier,pokoj.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sakris...este nemam dokupene...dnes som bola, ale kupila som minimum...namiesto toho som kavickovala, ked som stretla kolegu :lol: (jedno zo zakazanych ovoci :) )

no a tak asi pojdem teraz neskor nieco pozhanat....jeden darcek nie a nie zohnat, keby viem, tak ho objednam cez net :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov