Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

Nekazte si tému blbosťami typu horor. Vianoce za nami, niekto bol na pólnočnej, aspoň že tak nemrzne že im neni zima cestou do kostola, stromček stojí, štedrý večer vybavený, darčeky klasika ako každý rok, ponožky, sprchové gély, sady na holenie a podobne... Dobre som sa najedol a neviem zaspať. Toto sú prvé vianoce keď som si nepozrel ani jednu časť sám doma.

 

Googlenie s robotou nesúvisí. V zamestnaniach vykonávam manuálne práce. Čo sa googla týka tak je to umelá inteligencia a tá nevie čítať človeku myšlienky. Ono len nájde všeličo možné na dané kľúčové slová ale nikdy nie konkrétnu hľadanú vec. To je všetko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nekazte si tému blbosťami typu horor. Vianoce za nami, niekto bol na pólnočnej, aspoň že tak nemrzne že im neni zima cestou do kostola, stromček stojí, štedrý večer vybavený, darčeky klasika ako každý rok, ponožky, sprchové gély, sady na holenie a podobne... Dobre som sa najedol a neviem zaspať. Toto sú prvé vianoce keď som si nepozrel ani jednu časť sám doma.

 

Googlenie s robotou nesúvisí. V zamestnaniach vykonávam manuálne práce. Čo sa googla týka tak je to umelá inteligencia a tá nevie čítať človeku myšlienky. Ono len nájde všeličo možné na dané kľúčové slová ale nikdy nie konkrétnu hľadanú vec. To je všetko.

Ach boze moj. v Sparte by za tebou hodili este 3/4 tony skal aby mali istotu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vianoce za nami, niekto bol na pólnočnej, aspoň že tak nemrzne že im neni zima cestou do kostola, stromček stojí, štedrý večer vybavený, darčeky klasika ako každý rok, ponožky, sprchové gély, sady na holenie a podobne... Dobre som sa najedol a neviem zaspať.

 

Vianoce - Štedrý večer "za nami" 

 

Vianoce sú dnes, zajtra, pozajtra, aj potom, stále, zakaždým, keď máme radi, keď sa delíme, darujeme dobro, lásku. Posolstvom Vianoc je Láska, ktorá je darovaná všetkým. 

 mne,  a určite aj mnohým,  by nevadilo aj keby vonku, aj  včera, trebárs  na polnočnú,  v noci riadne  mrzlo.  mám rada aj  chrapuščenie snehu pod nohami, takže v zime,  mrznutie, sneh s radosťou privítam.  teplo sa nepostráda, prehrieva zvnútra.

 

Tomáš, je fajn, že stromček stojí,  forumáci  ti znova poradili..,   a ty,  akoby málinko si skládal skúšku dospelosti, však?  ak chceš byť v tomto zručnejší, musíš viac  majstrovať.. napr. namiesto vysedávania pri telke, počítačových hrách. najbližšie už pre teba, to  dúfam  bude malina.

 

Štedrý večer vybavený?  takto to nejako vnímaš?   inak, nič nové,  že veľmi rád sa prejedáš,  v tom si asi expert, a potom sa sťažuješ, že priberáš, nemôžeš spať, ale čia je to chyba?  len a len tvoja.

darčeky klasika, ponožky... hmotné darčeky, ale  bol a si,  obdarovaný oveľa viac, nebol si sám, nie si sám, a  aj ty Tomáš,  si  obdaroval svojich blížnych, však? 

 

Vianoce,  teplo, ktoré sa rozlieva v srdci, čas, ktorý venujeme svojim blízkym,  plamienok, ktorý horí v srdci v každom z nás. Môžeme sa v živote ocitnúť v akéjkoľvek situácii, aj  zložitej, ťažkej, lamentovanie nestačí, treba sa nám stále  snažiť zo všetkých síl napredovať, kráčať, poučiť  z predošlých  chýb, zo životných skúsenosti,  nevzdávať sa,  nestrácať nádej, tešiť sa z každej chvíle v živote, nebrať všetko ako samozrejmosť, ale   vážiť  si každú chvíľku v živote, byť vďačný a ďakovať za život, za všetko to, čo máme, vedieť aj prepáčiť,  aj prosiť o odpustenie.  Človek je šťastný, ak má v srdci  lásku, pokoj. Vianoce sú v nás. Vianoce sú  vždy vtedy a tam, kde nechýba láska. 

 

 

Prajem všetkým,  pokojný, láskou, dobrom,  naplnený Vianočný čas, život. 

:slniecko:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nakoniec sme tento rok vianočnu vyzdobu odbili vetvičkami, a s vetvičkami z nejakej voňavej jedle,

ja po operacii, ešte furt nemam chuť ani existovať, k večeri si prestreli stôl traja, tieto vianoce idú  mimo mňa.

a keďže my máme celoročného ježiška, nielen vianočného už predlhé roky, keby som ja nebola zlá ako čert lebo som na nervy nielen z operácie, ale kopy vecí okolo, čo akosi páni doktori nedomysleli, že dovolenky majú aj lekári, všakáno, a mne tým akurát brúsia nervy... tak je úplná pohoda ako kedykoľvek predtým...
až na počasie, keď leje ako z kýbla, to sú úplne najsamlepšie vianoce... aspoň trochu snehu... aby bolo na čo aspoň z okna pozrieť :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Text: 

Vo strani Judejskoj

 

Vo strani Judejskoj Viflejem stojit,
Zvizda nad vertepom nizenko blestit.

Nebesa sijajut, anheli pojut,
Predvičnomu Bohu slavu vozdajut. 2x

Pastuški na polu stado sterehli.
Prečistuju Ďivu v peščeri našli.

I prišli v peščeru stadu kormu dať,
I smotrjat vo jasľach, jesť tam Božja Mať. 2x

Maleňkij Mladenec v pelenach povit
U Prečistoj Ďivi na rukach ležit.

Prižala ko hruďi, i kormit Jeho
I usta cilujet Syna svojeho. 2x

O Hospodi Bože, Sozdateľu naš,
Ty blahoslovi nam sej radostnyj čas:

Nebesa sijajut, anheli pojut,
Predvičnomu Bohu slavu vozdajut. 2x

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:zubiska: jezisi, len to nie, celorocne Vianoce..sak by ma vytlo

 

inac tie kecy, ze kazdy den budu Vianoce ludia trepu..len okolo Vianoc..vsimli ste si? Nik si na to trebars na Valentina uz ani nespomenie..nastastie

 

no mna do Vianoc este cakaju tak 2-3x vianocne trhy, dnesny adventny vecer so spolupracovnikmi nasej firmy, koncert + recepcia, dalsi vianocny vecierok a dve oslavy narodenin..haha vytriezviem najskor pod ihlicnanom s gulami /ak teda dokopem potomka k zdobeniu/

darceky nemam este. piect budem najskor 23.12..klasika panika...dufam, ze Tesco donaska bude fungovat v poriadku :zubiska:

 

:party: anjeliiii zleteeeeliiii

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nekazte si tému blbosťami typu horor. Vianoce za nami, niekto bol na pólnočnej, aspoň že tak nemrzne že im neni zima cestou do kostola, stromček stojí, štedrý večer vybavený, darčeky klasika ako každý rok, ponožky, sprchové gély, sady na holenie a podobne... Dobre som sa najedol a neviem zaspať. Toto sú prvé vianoce keď som si nepozrel ani jednu časť sám doma.

Až sám sebe sa čudujem aké veci niekedy robím/píšem... 

 

Ja som bol prvý raz tento rok na vianočných trhoch v Šali. Je tam pódium a stánky na oboch stranách pešej zóny.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Perfektné, páči sa mi ako vieš efektívne využiť každý voľný deň. Len škoda, že tie stánky boli len po stranách námestia a nie aj priečne na začiatku a konci. Potom by to už bol úplne dokonalý deň. Možno o rok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

príjemný veniec takéto jemné sa mi páčia :)

 

 

TU KABEL, TU KABEL

toto som mierne nepochopila, asi ... máš tam kábel, či aj ty chceš Tomášov kábel? :)

 

my sme čakali na tú sľubovanú potvoru dvadsať rokov, aj sme do toho zostarli ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov