Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

hmmm... tak som sa zamyslela... už viem čo by som podarovala niektorým ľuďom, čo by im asi tak spravilo radosť... akurát že s tým bude problém zohnať to... je ešte čas, ale...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

teraz su uz fakt za rohom ;)

 

 

mate uz vsetko nachystane? porobene? pokupene? napecene?

 

 

ja som tento tyzden bola v auparku viackrat nez doteraz za cely svoj zivot :lol:

 

mama je na marodke, takze napecene je, upratane tiez ale dnes ma skoro porazilo, ked mi priatel povedal ze jeho rodicia mi nieco kupili a ja pre nich nic nemam ;) takze zajtra musim nieco vymysliet :) a to som si myslela ze zajtra uz budem mat pokoj, no to tak :)

 

 

a este nemam dorobeny darcek pre priatela, uplne typicke pre mna, vsetko na poseldnu chvilu, minuly rok som mu vysila taky vankusik a ten mi este mama sila na stedry den doobeda, ach jaj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mate uz vsetko nachystane? porobene? pokupene? napecene?

 

 

ja som tento tyzden bola v auparku viackrat nez doteraz za cely svoj zivot

Andulqa, preboha prosím ťa nestresuj tu dobrých ľudí :) ;)

 

upratané bude zajtra ako normálne, darčeky si už pár rokov nedávame, na štedrovečernú večeru sú ingrediencie nakúpené, zajtra sa ozdobí malý stromček, pozajtra príde mama a prinesie jeden orechový a jeden makový koláč, ovocie doma je, a budú Vianoce ... ako každý rok v pohode a v kľude :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja a stresovat? :lol:)

 

ja som inak dost pokojna, ja sa z vianoc nestresujem ja rada vymyslam darceky, mam radost ked to druhych potesi :)

 

len moja mama je manik do upratovania, takze vzdy gruntujeme od podlahy po strop, keby to bolo na mne, tak to az tak neprehanam ;)) ale uz som si zvykla ;) ale byt to na mne, tak upratujem tak ako obvykle :)

 

a praveze teraz ked je na marodke tak je to taka pohoda a klud, lebo sme si napiekli uz minuly tyzden ;)

 

stromcek je tiez ozdobeny a aj ked ho obvykle zdobim az na stedry den, tentokrat som urobila vynimku, lebo je to novy stromcek a este ho nepoznam dobre ;)) ale je kraasny ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nebyť toho, že tu rozvoniava otcova kapustnica, tak ani neviem, že zajtra sú vianoce

darček som už dostala, vopred mi oznámili, že nič iné čakať nemám, piecť nepečiem, variť nevarím a upratovať budem ako každý víkend

už len zajtra prežiť tie ceremónie okolo a budem spokojná

 

nemám dobrý pocit z týchto vianoc, je to horšie ako zvyčajne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Upratané už je. Stromček je už na svojom tradičnom mieste. Zajtra mama ešte navarí mnam mnam jedlá a večer sa ide k stolu.

 

Inak, v poslednom čase ma Vianoce už tak neberú ako v minulosti. Kedže som ateista nič v nich nevidím, len to, že sa rodina, ja mama a oco stretneme pri večeri, ako každý večer. Sestra už nebýva s nami. Ani v telke nič poriadne nedávajú. Úbohosť. Zrejme treba niekam vypadnúť.

 

Ešteže o pár dní mam narodky, to sa už oslavovať veruže bude. :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nakúpené, zabalené, napečené, upratané. Kapor a kapustnica sa budú robiť až zajtra. Stromek je pekný, matka už konečne normálna a ja sa váľam. Ale vianočná atmosféra akosi žiadna... A mám chuť už niekam vypadnúť, nudím sa.

Andulqa pekný pozdrav :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ja sa pripájam k blahoprajcom Požehnaných Viančných Sviatkov

 

- no čo mačiak, už si niečo vystružlikal z dreva, prípadne vyšil nejakú dečku??

ak nie mám tu pre Teba jeden malý tip

 

potrebuješ

- rolku od toaletného papiera, farebný papier, fixku, lep, nožničky a vatu

 

rolku od toaleťáku natrieš lepidlom a oblepíš červeným papierom

z toho istého papieru vystrihni kruh s polomerom asi 5 cm a stoč ho tak, aby si vytvoril kúžel

ten nalep na rolku, tam kde je otvor, a na špic daj chumáčik vaty - akože brmbolec

potom už len fixkou domaľuješ tvár a nalepíš bradu

 

ak si sa riadil mojimi postupmi, tak by si mal takto ľahko v priebehu pár minút vytvoriť utešeného Santu alebo keď chceš Deda Mráza

- je len na tebe či sa odhodláš vytvoriť aj čerta, anjela, či hocijakú inú postavičku

fantázii sa medze nekladú

odmenou Ti bude žiarivý pohĺad v očiach tvojich najbližších

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tak akosi veľa spomínam a začala som rozmýšlať kedy vlastne boli vianoce... ja si ich už vôbec nepamätám... :) :lol:

 

vlastne, pamätám si, že boli po dlhom čase jedny z tých pekných...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

darceky este nemam...samozrejme ako vzdy, kuscok pred vianocami zacnu nakupy...

btw, tie uz zacinaju teraz...ale nie kvoli vianociam...vela znamych a z rodiny ma zrovna narodeniny alebo meniny v tomto obdobi.... a ja neviem co kupit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov