Skočiť na obsah

Star Trek


Sniper

Odporúčané príspevky

Téma pre priaznivcov Star Trek:

 

Tak je tu niekto kto videl všetky Star Trek filmy a sledoval seriály?:

 

Star Trek: The Original Series (ST-TOS) (1966-1969) - 80 episód

Star Trek: The Next Generation (ST-TNG) (1987-1994) - 178 episód

Star Trek: Deep Space 9 (ST-DS9) (1993-1999) - 176 episód

Star Trek: Voyager (ST-VOY) (1995-2001) - 172 episód

Star Trek: Enterprise (ST-ENT) (2001-2005) - 98 episód

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 38
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    10

  • game

    3

  • RoSo

    3

  • chorche

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Filmov je 10, zatiaľ, videl som všetky:

 

Star Trek 1 : The Motion Picture

Star Trek 2 : The Wrath of Khan

Star Trek 3 : The Search for Spock

Star Trek 4 : The Voyage Home

Star Trek 5 : The Final Frontier

Star Trek 6 : The Undiscovered Country

Star Trek 7 : Generations

Star Trek 8 : First Contact

Star Trek 9 : Insurrection

Star Trek X : Nemesis

 

Plánuje sa Star Trek XI, mal by byť o romulanskej vojne a dej vraj má byť nasadený ešte pred Kirkom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Nenavidim Star Trek.......trapna konina pre mna...... :lol:

Vselico mozne som uz skusil prekusnut, ale toto ma nechytilo a je to fakt ze nuda.

To skorej Babylon 5 ma nesmierne bavil......

Hento mi pripada take....co ja viem........proste nuda......skoda no...nechytilo ma to :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 8 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Ja som pozerala všetky série okrem tej starej (original series). Aj filmy. ževraj má byť nejaký nový film Star Trek

/asi 11/ ale nič o tom neviem.

 

Ale budúcnosť si predstavujem úplne inak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ja som videl všetky filmy: Česky, Slovensky :-)

 

Len Škoda, že markíza "NIKDY" neodvysielala 5 a 6 Star Trek film :-(

5 som videl na ČT najhorší diel z filmov a 6 kedysi na Originálke VHS.

 

Seriály:

 

Star Trek všetky diely, Najprv som videl Kirka na ORF1, uff to je rokov.

A potom až na ČT, to sme sa načakali aspoň na cz dabing, keď markíza, stv zaspali.

Už zase :-( Ale aj tak moc sa mi nepáčil, je už dosť starý.

 

Next G. Začiatok seriálu na Markíze, ostatné diely neviem kde tuším ČT?,

 

Deep Space 9 len to čo dala Marka a Nova, tuším 5. sérii, zvyšné dve série som nikdy nevidel

 

Voyager: Celýýýý, viac krát.

 

Enterpise zatiaľ prvú sériu,

 

A ten XI StarTrek film nebude z doby pred Kirkom, ale s Kirkom. :-) Len pre upresnenie informácii.

 

 

Babylon 5 som videl celý aj prvú sériu: Babylon 5 : The Crusade, a asi 5 filmov: Babylon 5,

Babylon 5 seriál sa mi páčil, len tie filmy niektoré nie sú nič moc. Aká nuda? Aké gule? :)

Star Treky aj Babylon 5 sú good.

 

Ale aj tak, zo sci-fi seriálov sa mi momentálne viac páčia seriály: Smallville, Heroes, Journeyman. :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Zdravim vsetkych trekistov :lol:

 

Star Trek ma uplne pohltil, posledne dva mesiace venujem cely cas tomuto serialu. Pozrel som vsetky celovecerne filmy, komplet Next Generation, teraz som pri tretej serii Voyagera. DS 9 som vynechal, ale len co skonci Voyager, tak sa nan vrhnem. Uzasny serial.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Next Generation som nevidel posledné dve série a nedá mi to spávať. Snáď sa k nim niekedy dopracujem. Voyager je tiež dobrý, len koniec sa mi zdal trochu narýchlo urobený. DS9 je tiež celkom fajn, dej je paralelný s Next Generation, niektoré vedľajšie postavy sa výrazne vynímajú (napr. Quark :lol:), čo hodnotím celkom kladne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

DS9 som nikdy neprisiel na chut

voyager som mal rad, hlavne kvoli tomu ze tam boli vela krat borgovia...to je moja najoblubenejsia vesmirna rasa celkovo zo vsetkych scifi filmov a serial :)

 

sme borgove, budete asimilovani...veskery odpor je marny :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V DS9 bolo nejaké Domínium. Nejaká vysoko vyvinutá rasa, ani neviem z ktorého qvadrantu. Romulani proti nim poslali armádu ale dostali na frak. Teraz neviem či bojová loď Defiant bola vyvinutá proti Borgom, ale proti Domíniu bola niekoľkokrát nasadená a v podstate iba ona dokázal im vzdorovať. Bol by zaujímavý súbor medzi Borgami a Domíniom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uvidime, este ma cakaju styri serie Voyagera.

Nedavno mi napadlo, ze ziadne zo serii nemohli dosiahnut oblubenost Next Generation, aj ked mali dost silne epizody. Chybali im totiz charizmaticke zjavy typu Pickarda, Data, ci Spocka z Original Series. Tvorcovia si mali dat viac zalezat na vybere hercov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď som mal jedenásť či dvanásť rokov (niekde okolo roku 1970) tak v telke išiel sci-fi seriál s názvom „Seriál o seriály“.

Sedel som z otvorenými ústami a ani nedýchal. A zanechalo to na mne následky, neviem či to bolo neokysličením krvi (keď som ani nedýchal he he) alebo niečím iným, ale do dnes ma tieto filmy fascinujú. Škoda že takých nadšencov ako som ja (a keď čítam tu príspevky tak aj ešte niekoľko ďalších) je stále menej. Keďže je všetko o peniazoch a sledovanosť týchto filmov, či seriálov je malá, tak sa strácajú. Filmy sa točia dá sa povedať už len sporadicky, boom sci-fi je už za nami. Preto ma vie potešiť každé takéto dielo, ako napríklad Andromeda, či teraz čo beží na axn hviezdna brána. Medzi tie lepšie rátam aj Piaty element, lebo tam bola trocha aj sranda a hlavne hral tam Bruce Willis ktorého považujem za herca z prvej svetovej trojky. Samozrejme charizma Pickarda je zatiaľ vo sci-fi neprekonaná a už asi ani nikdy nebude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemala som obľúbenú rasu, ľudia boli naj. Borgovia sa mi páčili skôr iba výzorovo, ale povahou nie. Najradšej som mala Worfa.

 

Keď už niekto má rád ST tak mu to ostane na celý život.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 5 mesiacmi...

Nevidel som ani jeden diel seriálu a ani jeden film.

Takže má cenu pozrieť si tento nový film? Budem v obraze?

Nezabŕda sa tam moc do nejakého príbehu ktorému by som nechápal?

Všimol som si že hlavnú postavu tam hrá Sylar, no a naňho som zvedavý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov