Skočiť na obsah

NHL (po sezónu 2007/2008)


gh0strider

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 717
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    198

  • Tom182

    120

  • aljak63

    103

  • Ignatius

    97

Top prispievatelia v tejto téme

tu je jden link, kde sa dali pozaerať Jednotka, Dvojka, TA3, Marza a J@J, ale neviem prečo teraz mi ide iba JEDNOTKA

 

click

 

ak tu takéto niečo nemôže byť, tak to kľudne editnite

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Carolina Hurcans stale nerozhodli, zapas c. 6 v Conference-Final Stanley Cupu vyhralo Buffalo Sabres v overtime 2:1. Matchwinner za Sabres bol Daniel Briere. Martin Gerber nechytal. Rozhodujuci zapas "Best of seven" je vo stvrtok, 1. jula.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som chcel veľmi pozerať, ale videl som iba 1 gól a potom so sa zabudil až v prestávke medz 2-3 tretinou tak som to vypol aišiel spať

Dúfam, že to Carolina dotiahne do víťazného konca

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dabl Talking Dzajv Madafaka! Analheim je vonku, mozem sa ist ozrat! Vynikajuco! Dufam, ze v noci vyhra Buffalo a potom by mal vyhrat uz tradicny zberatel Stanleyho Poharov EDMONTON OILERS! Ziadni poharovi panici!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som si pozrel včera prvú tretinu a v nej veru bola Carolina nebezpečnejšia a lepšia a vyhrávali zaslúžene. Čo sa dialo potom neviem, keďže medzi mojich favoritov nepatrí nikto z nich, bolo načase ísť spať... :) Ale vo finále podľa mňa vyhrá Edmonton :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano, Carolina bola lepsia, ale co som videl, tak len v poslednom zapase! Videl som od 4. zapasu vsetko. 4. zapas bol vyrovnany napriek skore 4:0 pre Carolinu. V 5. zapase rozhodca Buffalo jednoznacne zarezal! V predlzeni vylucil hraca, ktory vobec nefauloval, ale super mu zovrel pod pazuchou hokejku! Nie, to nebolo hakovanie! V 6. zapase bolo lepsie Buffalo. Carolina nema narok, je to obycajny panic v Stanley Cupe, nemaju tam co robit, Pohar pojde do Edmontonu! A nie niekam, kde prihriate vetry davaju dobru noc! GO, EDMONTON, GO! RUN 4 SC!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Carolina - Edmonton 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) - stav série 2:0

Góly: 7. Ladd (Staal, F. Kaberle), 31. F. Kaberle (Ray Whitney, Matt Cullen), 40. Stillman (N. Wallin, Justin Williams), 43. Weight (Recchi, Matt Cullen), 45. Recchi (F. Kaberle, Matt Cullen). Vylúčení: 7:9 na 2 min, navyše Laraque (Edmonton) na 5 min + DKZ za narazenie zo zadu, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0. Strely na bránku: 26:25. Brankári: C. Ward - Markkanen. Diváci: 18 928.

 

Dokonca na nulu... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nejako sme zabudli, že Edmonton znížil, keď tretí zápas vyhral 2-1... No Carolina vyhrala ten ďalší a je jedno víťazstvo od Stanley cupu... Dokáže to Edmonton ešte zdramatizovať?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A tak si odpoviem sám - Edmonton to dokázal! Znížil stav série na 2-3... Lenže Carolina ide hrať doma a bude to poriadna motivácia, keď im stačí vyhrať už len jeden zápas...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Edmonton - Carolina 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) - stav série 3:3

Góly: 22. Pisani (Hemský, Špaček), 30. Torres (Staios, Pisani), 44. Smyth (Peca, Špaček), 54. Horcoff (Dvořák, Tarnström). Vylúčení: 7:10 na 2 min, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0. Strely na bránku: 34:16. Brankári: Markkanen - C. Ward. Diváci: 16 839

 

Takže siedmy duel bude a tam sa už určite rozhodne... Spamätá sa Carolina a nedovolí Edmontonu dokončiť nápor alebo Olejári dokonajú obrat z 1-3 víťazstvom Stanley cupu?

[btw - čistý hattrick mojich príspevkov :) ...už si tu pomaly pripadám ako LEG v tých jeho jazykovedných kútikoch, aj on tam má zväčša monológy... tož ma v tom nenechajte, né? :lol:]

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers 3:1 (1:0, 1:0 1:1) - konečný stav série 4:3

Góly: 2. Ward 2 (Recchi, Cullen), 25. Kaberle (Stillman, Cullen) 59. Williams (Staal, Hedican) - 42. Pisani (Murray, Torres)

 

Takže Carolina získala svoj prvý Stanley cup... A teraz k veselším témam: Ruský hokejový talent Jevgenij Malkin podpísal trojročnú nováčikovskú zmluvu s klubom Pittsburgh Penguins a v budúcej sezóne by mal pôsobiť v zámorskej NHL. Malkin by sa mal začať pripravovať na novú sezónu s Magnitogorskom, ktoré o jeho odchode do zámoria dlho nechcelo počuť. Napokon po podpise prestupovej zmluvy medzi Ruskom a NHL muselo svoj názor pravdepodobne zmeniť. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Klub Anaheim Mighty Ducks 22.6.2006 zmenil svoj názov, logo i dresy. Mestská rada sa uzniesla na tom, že na základe dohody sa slovo "Anaheim" z názvu vypustiť nesmie a tak zmizlo z názvu klubu len slovo "Mighty" (mocní).

 

tak sa klub oficiálne nazýva Anaheim Ducks.

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No udeľovali sa ešte ceny, takže aby sme nezaostávali:

 

Hart Trophy (najužitočnejší hráč): Joe Thornton (San Jose)

 

Art Ross Trophy (najproduktívnejší hráč základnej časti NHL): Joe Thornton (San Jose)

 

Maurice Richard Trophy (najlepší strelec základnej časti NHL): Jonathan Cheechoo (San Jose)

 

William Jennings Trophy (brankár s najmenším počtom inkasovaných gólov): Mikka Kiprusoff (Calgary)

 

Roger Crozier Award (brankár s najlepšou percentuálnou úspešnosťou zákrokov/brankár musel odchytať minimálny počet 25 zápasov): Cristobal Huet (Montreal)

 

Bud Light Award (najlepší v hodnotení +/- bodov, hráč musel odohrať minimálne 60 zápasov): Wade Redden (Ottawa) a Michal Rozsíval (Rangers)

 

Jack Adams Award (najlepší tréner): Lindy Ruff (Buffalo)

 

James Norris Trophy (najlepší obranca): Nicklas Lidström (Detroit)

 

Vezina Trophy (najlepší brankár): Miikka Kiprusoff (Calgary)

 

Calder Trophy (najlepší nováčik): Alexander Ovečkin (Washington)

 

Frank J. Selke Trophy (najlepšie brániaci útočník): Rod Brind'Amour (Carolina)

 

Lady Byng Trophy (športový duch a džentlmenský prístup k hokeju): Pavel Dacjuk (Detroit)

 

Lester B. Pearson Award (najlepší hokejista podľa NHLPA): Jaromír Jágr (NY Rangers)

 

King Clancy Trophy (humanitárny príspevok hokeju): Olafovi Kölzig (Washington)

 

Bill Masterton Memorial Trophy (húževnatosť, športové nasadenie a oddanosť hokeju): Teemu Selänne (Anaheim).

 

 

All Stars:

 

A-tím:

Miikaa Kiprusoff (Fín./Calgary) - Nisklas Lidström (Švéd./Detroit), Scott Niedermayer (Kan./Anaheim) - Jaromír J8gr (ČR/NY Rangers), Joe Thornton (Kan./San Jose), Alexander Ovečkin (Rus./Washington)

 

B-tím:

Martin Brodeur (Kan./New Jersey) - Zdeno CHÁRA (SR/Ottawa), Sergej Zubov (Rus./Dallas) - Daniel Alfredsson (Švéd./Ottawa), Eric Staal (Kan./Carolina), Dany Heatley (Kan./Ottawa).

 

All Star tím nováčikov:

Henrik Lundqvist (Švéd./NY Rangers) - Dion Phaneuf (Kan./Calgary), Andrej MESZÁROŠ (SR/Ottawa) - Alexander Ovečkin (Rus./Washington), Sidney Crosby (Kan./Pittsburgh), Brad Boyes (USA/Boston).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

výmena Bertuzzi - Luongo ma dosť zaskočila, ale to že Paľo DeMitra ide do Minnesoty ma fakt zaskočila.

ešte keby tak zobrali Maja Hossu,tak majú PlayOff isté

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov