Skočiť na obsah

NHL (po sezónu 2007/2008)


gh0strider

Odporúčané príspevky

Na co cakat, zalozim tuto temu, ved v NHL hra plno slovakov tak snad sa tu najde par ludi co tu o tom pokecame :lol: Ale hlavnu zasluhu preco tuto temu zakladam je vcerajsi vykon Budaja, ked vychytal ciste konto pri pomerne hustom pocte striel 33. Len tak dalej Peto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 717
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    198

  • Tom182

    120

  • aljak63

    103

  • Ignatius

    97

Top prispievatelia v tejto téme

:lol: tak dnes preistotu dostal Budaj 4 goliky, hehe 26/30 uz nie je take oslnive, dostal za sebou dva goly v 1.tretine, skoda......uz vidim ako ho poslu na striedacky sediet alebo preistotu na farmu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

......uz vidim ako ho poslu na striedacky sediet alebo preistotu na farmu :lol:

To už nebude také jednoduché, Aebischer je predsa už preč a Theodore ak už vôbec doliečil zranenie a chytá bude mimo formu... Takže to vidím tak, že Budaj bude naďalej vclku pravidelne v bráne... Veď podobné veci sa stávajú aj slávnejším gólmanom, často aj horšie vyhoria :) :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

chlapi zaspali ste?

základná časť NHL pomaly končí, väčšina má už svoje zápasy odohrané, niektorým ešte jeden chýba, no postupujúci sú už jasný:

 

Východná konferencia

- Carolina Hurricanes

- Ottawa Senators /Zdeno Chára, Andrej Meszároš/

- New York Rangers /Marcel Hossa/

- Buffalo Sabres

- New Jersey Devils

- Philadelphia Flyers /Michal Handzuš, Branko Radivojevič/

- Montreal Canadiens /Rišo Zedník/

- Tamba Bay Lightning /Martin Cibák/

 

Západná konferencia

- Detroit Red Wings

- Dallas Stars

- Calgary Flames

- Nashville Predators

- San Jose Sharks

- Anaheim Mighty Ducks

- Colorado Avalanche /Marek Svatoš - bohužiaľ zranený, Peter Budaj/

- Edmonton Oilers

 

/písala som takých, čo hrali viac ako jeden-dva zápasy,hádam som nikoho nezabudla/

 

no so slovenským zastúpením v play off to už bývalo aj lepšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tož bývalo, ale čo narobíme... K tomu zhodnoteniu konca základnej časti snáď by bolo vhodné doplniť, že Prezidentskú trofej vyhra Detroit a Sidney Crosby, ktorý vzbudil veľké haló medzi novinármi ešte skôr než vôbec odohral prvý zápas, sa stal najmladším hráčom v histórii NHL, ktorý dosiahol 100 bodov za sezónu, s rovnou stovkou vyrovnal Maria Lemieuxa a má ešte jeden zápas na to, aby sa stal najúspešnejším nováčikom v histórii Pittsburgu... (to len tak, že mi udrelo dnes do očí články o týchto dvoch veciach, to asi určite nie je všetko, čo k hodnoteniu základnej časti sa dá povedať :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapče klídek, neponáhľaj, to bol len predbežný sumár, úplný sa spraví až po definitívnom konci základnej časti /a najmä keď bude viac času,len to vypísanie klubov mi s odbehovaním k iným veciam trvalo skoro hodinu/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

No bolo mi odporučené sem dačo zas napísať, že čo nového, aby sem daná osoba nemusela nabehnúť... :) :lol:

 

Takže play-off sa nám rozbehlo, ešte žiadna osemfinálová séria ale neskončila, aj keď hneď 4 tímom už stačí len jeden zápas (Ottawa, New Jersey, Colorado a San Jose).

Colorado a New Jersey ostali jedinými tímami, ktorým sa postup môže podariť už v 4 zápasoch. Jersey inak použili najlepšiu taktiku akú mohli - v prvom zápase demoralizovali Rangers debaklom 6-1 a zranili Jágra, bez ktorého ostali Jazdci relatívne bezzubí. Koivu si poranil oko, jeho štart je neistý. No Montreal to v prípade jeho absencie bude mať fakt ťažké. Trošku prekvapením pre niektorých je minimálne Detroit, ktorý do série s Edmontonom išiel ako favorit a trápi sa až-až...

 

No našim hokejistom sa bodovo zatiaľ moc nedarí, dokopy pozbierali len 5 bodov. Budaj si ešte tiež nezachytal... Zatiaľ všetko, len aby mali všetci dušu namieste :) Ale pred koncom osemfinále ak sa naozaj nestane dačo vééééééľmi zaujímavé sem nenapíšem už nič. ;) (ešte možná výnimka by bola, ak by som tu netrpel samomluvou, ale bola aj nejaká debata ;) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže ako som sľúbil, po skončení osemfinále som tu zas :lol:

Na východe podľa očakávania Ottawa nepustila vedenie a postúpila 4-1 na zápasy. Tampa tak už určite neobháji. Carolina otočila sériu proti Montrealu z 0-2 a postúpila 4-2 na zápasy. New Jersey nedovolili Rangersom získať ani zápas a tešia sa z postupu 4-0 na zápasy (jediní, kto postúpil tak jasne). Posledným postupujúcim odtiaľ je Buffalo, ktoré vyhralo sériu nad Philadelphiou 4-2 na zápasy.

 

Na západe sa zrodil pre niektorých ľudí obrovský šok, keď favorizovaný Detroit, víťaz základnej časti, bol vyradený 4-2 na zápasy Edmontonom. Colorado si poradlo s Dallasom 4-1 na zápasy, podobne aj San Jose s Nashvillom. Najzaujímavejšia séria bola medzi Calgary a Anaheimom, keď až siedmy zápas rozhodol o postupe Káčerov 4-3 na zápasy.

 

Prvé zápasy štvrťfinále sa hrajú v noci z piatku na sobotu....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je zaujimave,ze na Vychode postupili prve 4 muzstva po zakladnej casti a na Zapade muzstva,co sa umiestnili na 5. - 8. piecke...

Este doplnim Ignyho a hodim sem dvojice dalsieho kola:

Vychod:

Ottawa - Buffalo

Carolina - New Jersey

Zapad:

San Jose - Edmonton

Anaheim - Colorado

 

Dufam,ze vyhra Ottawa,Stanley Cup dva dni v Trencine,hmmm :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Takže už dohrali aj Senátori.

 

som zvedavý či sa Devils schopia???

prvý matchball zatiľ odvrátili

 

StanleyCUP teda získa asi jeden z dvojice Olejári - SanJOSE

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako dopadlo štvrťfinále:

Ottawa - Buffalo 1:4

Anaheim - Colorado 4:0

Carolina - New Jersey 4:1

San Jose - Edmonton 2:4

 

Semifinále bude teda už bez slovenskej účasti a stretnú sa Carolina s Buffalom a Anaheim s Edmontonom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Posledný zápas chytal Илья a bol striedaný

 

no Olejári hrajú hokej, za ktorý si zaslúžia StanleyCUP

 

inak séria DET-EDM, to bol maximálny hokej

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnešný hokej bol proste balada.

Aj keď kačky nakoniec vyhrali oplatilo sa vstať, resp, neísť spať

 

dnes chytal Jean-Sebastian

 

Anaheim olejárov prestrielal

Edmonton - Roloson 45/40, Anaheim - Giguere 23/20

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov