Skočiť na obsah

Čo bude na obed?


RoSo

Odporúčané príspevky

pred 21 minútami, Tomáš napísal:

Áno. Má sa to len v rúre robiť? Alebo na panvici s olejom?

Panebože, ty toto vidíš.

Obal tých rybích prstov si si prečítal? Návod na prípravu si prečítal? Na všetkých balených potravinách na tepelnú úpravu je návod na prípravu.

Vedel si to, alebo som napísala novinku,  Tomáškám?

Dnes sme mali paradajkovú kapustu s fašírkou, z jedálne s mäsiarstvom, kam chodí pre obedy celá Markíza a okolie... chodíme tam už roky, spravidla varia ohromne... zabudla som odfotiť 😇

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)  Akurat si tiez neviem predstavit ako to chuti,   musi to mazlave a bez chuti.   Ale ked je niekto gurman, tak to inak nejde.  :)

 

pred 40 minútami, game napísal:

Vedel si to, alebo som napísala novinku,  Tomáškám?

jasne ze vie, ale to je robota navyse,  a okrem toho do paraku to staci hodit,  lenivost nepusti.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 18 minútami, tyso napísal:

okrem toho do paraku to staci hodit,  lenivost nepusti.

Takže všetky jedlá sú automaticky robené v paráku a tyso vysvetlil prečo.

  • Sorry! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Tomáš napísal:

Dnešný obed z mrazáku: 

Boha až ma naplo! :zubiska: opusti túto tému, nech sa to tu nehyzdí tvojimi výtvormi z válova.

Ešte jednu vec dodám: keby tvoje "varenie" videli Gordon Ramsay alebo aspoň Martin Korbelič, ja nepochybujem o tom, že by chytili lopár a ťa tak umlátili ním, že by si do ruky parák už nezobral.

Toto čo ty robíš je barbarstvo a pohŕdanie kuchárskym umením, toto čo ty žereš si hádž prascom!!!

  • Díky! 4
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nechapem toto 

Ak je jedlo tvoje najvacsie potesenie, ako to  ze ta tesia naparene rybie prsty..a ine somariny nejedle

ja tiez jem velmi rada   ale radsej budem o hlade ako toto....nechapem naozaj

A nie, nie je to otazka penazi

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nielen umývanie riadu...

Doslova varenie samo je pre neho tajomstvo trinástej komnaty.

Tak som si spomenula, koľko úplne jednoduchých domácich receptov som mu sem popísala, hlavne z oblasti, v ktorej žije... lacné, jednoduché, jeden hrniec, za pol hodiny hotové... 

Tamáškám ani len neskúsil ani jedno jediné. Bol by najedený do prasknutia, lacno, šikovne  s minimálnou prácou...

A narieka, že teraz musí doma kradnúť, aby vyšiel bachor z peňazí. Hnus fialový je to, hanba, nielen parazit, Tomáš, a keď to napíšem ja, už je čo povedať

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kurnik, toto ako súvisí s obedom!

To už všade budeš vypisovať čo ti slina na jazyk prinesie? Nestačia ti témy, ktoré máš IBA ty sám?

Odpáľ odtiaľto, ale už aj!

  • Haha 1
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 6 hodinami, secretka napísal:

Kurnik, toto ako súvisí s obedom!

To už všade budeš vypisovať čo ti slina na jazyk prinesie? Nestačia ti témy, ktoré máš IBA ty sám?

Odpáľ odtiaľto, ale už aj!

Ospravedlňujem sa. Nevšimol som si tému. Už je príspevok opravený. Inák dnes mi ešte aj parák zhorel. Taký som ja majster kuchár.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, Proteus napísal:

Vyvrela ti voda, co? Malo si dal a zabudol si, ze "varis".

Áno presne. A také čierné jak povrch cudzej planéty to vyzerá a strašne to smrdelo podobne ako nejaký zhorený plast. 

Ano takže to už len drátenkou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 15 hodinami, Tomáš napísal:

Ale kuchynské úspechy môžem nie? 

(...)

Mrazený polotovar ktorý stačilo iba zohriať.

To považuješ za úspech, keď si si dokázal mrazený polotovar zohriať? To už si fakt taký dementný alebo ťa baví zo všetkých si tu robiť 3,14ču? Ty už vážne tu chceš niekoho poriadne nasrať a tak, že ti to príde do Galanty vysvetliť??

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov