Skočiť na obsah

Čo bude na obed?


RoSo

Odporúčané príspevky

Inšpirovaný otázkami mojej ženy sa vás pýtam. "Čo zajtra na obed?" Očakávam vaše nápady v tejto téme. A nech to nie je hláška - choď do reštiky - . Skôr nejaký jednoduchý recept, v prípade notoricky známeho jedla stačí názov.

 

Ja jeden nápad mám. Koložvárska kapusta, ale namiesto ryže zemiaky. Čo vy na to?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my nezvykneme so zemiakmi robit, ale urcite to je dobre, ja mam kolozvarsku velmi rada :lol:

 

my sme zvykli davat iba mlete maso, ale naposledy dala mama aj trochu klobasy (tusim pomletej) a bolo to uplne super :)

 

ked sa nam nic zlozite nechce varit, tak zvykneme doma len taku jednoduchu vec, udusime mrazenu zeleninu, k tomu zemiakove pyre a kto chce si moze urobit aj volske oko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

varit? to co je? :) uz si nepamatam kedy som naposledy jedol nieco varene.. u mna zajtra klasika, ako kazdy den : bageta1 - zavinac1 - bageta2 - klobasovy hotdog1 - ... moja stravovacia statistika k prislusnemu datumu sa da uz pomaly vyjadrit ako =

 

bageta[2*N] + zavinac[N] + klobasovy hotdog[N] , kde N je den v roku :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pohodicka LEG, to mas aspon maso, jasom v usa jedol denne pastekovy chlieb a to som makal na stavbe :lol: ale bacha na zaludok, aby si nedostal vred, 2x sa teda zdravo nestravujes, co tak nejaku zeleninu ovocie? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo zajtra na obed? ak už idem variť /tak raz za dva roky/, tak väčšinou cestoviny s prílohou podľa gusta.rýchle jednoduché chutné /a nič iné okrem gulášu už nezvládam :lol:/

 

 

btw tá koložvárska...ehm no...a to čo je??? :) /berte ma ako kuchárskeho neznaja/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

neviem ani co dnes bude na obed...asi vytiahnem pizzu z mrazaku :lol:

a zajtra asi znova.....

 

oh my god, uz sa tesim domov, na stravu od "maminky" :) dva tyzdne o "suchu"...hmm,nist moc /ak nepocitam nedelu v restike/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sme mali pizzu v skole (hruba 10 cm, zlahucka potreta kecupom a oblozena tazko identifikovatelnou prilohou) Originalle Italiano, . . . ale zajtra mamka navari Spaghetty Bolognese, hmmm :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to máme... francúzske zemiaky, české vepřo knedlo zelo, talianske pizza a cestoviny....

 

zachraňujú to tam niekde hore nejaké palacinky .... ale to tiež nie je slovenské jedlo .... :) no pekne ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sme mali pizzu v skole (hruba 10 cm, zlahucka potreta kecupom a oblozena tazko identifikovatelnou prilohou) Originalle Italiano, . . . ale zajtra mamka navari Spaghetty Bolognese, hmmm :lol:

no neviem, original talianska pizza nema ani len jeden centimeter....ked som v taliansku, dam si ju, a mam pocit, ze tam cesto ani nie je

 

a zajtra doma ma cakaju BRYNDZOVE HALUSKY ... nechala som si uvarit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov