Skočiť na obsah

Ako často myslíte na sex ?


Odporúčané príspevky

Zverejnené

keby som v MAN, tak si vyberiem asi toho typka co ma tetoval

no myslím že by to nebolo iba kvôli tetovaniu :lol:
Zverejnené

a kvoli comu AXEL myslis ze by som s nim zacala chodit? :lol:

 

a NUT, comu nerozumies?

Zverejnené

s kým si chodila, to je ten isty ako ked si tam sla, s kým a prečo deti v kambodži musia hladovať a podobne :lol: :)

Zverejnené

pardon, pridávam sa k tým, čo majú chaos z popisov dollinho milostného života ... :lol: :)

Zverejnené

a tie deti z kambodže mi nevysvetlíš? :lol:

 

dobre, ticho som

Zverejnené

a to mu ani (tomu strednemu) neoznamis? :lol: aby sa ti to nevypomstilo... ale uz som ticho... no a ta kambodza ma teda zaujima ako vysvetlis :)

Zverejnené

hmmm zaujimave, doll mala by si si zalozit vlastnu temu s nazvom dollina telenovela :lol:

Zverejnené

Inak aj ja viem tetovať...

Axel, nestačí ak aj ty vieš tetovať, treba aby si vedel AJ tetovať... :lol:
Zverejnené

a koncim s rozoberanim mojho problemu...snad by bolo aj vhodne vymazat tie moje prispevky...clovek nikdy nevie

Zverejnené

staci aby sa o tomto fore nedozvedeli ti o ktorich sa tu debatovalo, len to nemaz :lol:

Zverejnené

no a k teme :lol:

 

zas to na mna ide....abstak :)

pisem si s nim, vysvetlujeme si "fakty"...a ja mam nanho taku neuveritelnu chut :)

Zverejnené

Kedy? No, stále. Od rána do večera. Pokiaľ nie je dôležitejšia robota. :lol:

Zverejnené

Hehehe! Co myslite? Su skratka dni, kedy mam dost roboty a inych starosti, vtedy myslim rydzo na pracu, ale inak skoro v kuse....

Zverejnené

Ja mam abstak temer kazdy den....takze u mna je to horsie....ale co si na sebe najviac cenim je to, ze som verny.....az extremne verny. Niekedy je to chyba, lebo dotycna to moze vyuzit....tak niekedy treba aj zahrat na city a postuchat ju, ze jeeej....henta je jaka fesanda....no a potom take poznamky....ze ja som krajsia a podobne a hned som spokojnejsi :lol:

  • Pred 3 rokmi...
Zverejnené

:lol: heh, no som sa trocha pobavila pri citani starsich prispevkov :)

 

ubehol uz nejaky ten rok, no pochvalte sa ci starnete a zacinate uvazovat aj nad inymi vecami, alebo stale je to len sex, co vam beha po rozume :) ;)

 

nie, nebrazdila som temy v Erotike, tato sa objavila znenazdajky pod temou o exorcizme ;)

Zverejnené

toto milujem, tie asociácie, ktoré ponúka fórum s podobnými témami, človek natrafí občas na pravé poklady :lol:

 

pred štyrmi rokmi to tu bolo všelijaké, málokto sa skutočne priznal, ako to je :)

Zverejnené

Asi aj teraz malokto prizna ako to je, skor ako si mysli, ze to je Obrázok

 

Pred pol hodinou som isiel okolo jednej novootvorenej kaviarne, kde mladik daco fotil cez okno zvonku. Tak som sa pozrel a tam sedela dlhonoha, dlhovlasa ciernovlaska, v malych ciernych s ciernymi pancuchami. Asi vyrabali propagacnu fotku, lebo v ruke drzala salku kavy.

Vtedy som si pomyslel na sex :lol:

  • Pridať bod 1
Zverejnené

takto vyzerá úprimné priznanie ... čítajte a učte sa :lol:

 

pohľad mi nespôsobuje zvyčajne takéto stavy, ani postavy ani prádlo ani situácie, skôr myšlienka, alebo lepšie povedané pomyslenie na niekoho konkrétneho

ale tým to končí, dokonané nemusí byť :)

Zverejnené

Ja myslím na sex častejšie ako to povoľuje prísna katolícka výchova.

Zverejnené

Mas na spovede pernamentku, aby si nemusel cakat v rade ? :lol:

Zverejnené

ja sa pre istotu z mojich necudnych myslienok nespovedam...zaradujem do "na viac hriechov si uz nepamatam" :lol:

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov