Skočiť na obsah

Náboženstvo menej vážne - alebo príliš vážne


game

Odporúčané príspevky

Krasny priklad, ako sa v pripade hranicneho zufalstva ateista utieka k niekomu, kto podla neho neexistuje :innocent:

Len aby to nedopadlo aku s rybarom, ktory vylovil zlatu rybku a zazelal si velkeho cierneho vtaka.

Splnila mu to, na pleci sa mu zrazu sedel havran. :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslim, ze namiesto vysmechu, by malo byt zjavne, ze sportove podujatia takejto urovne su zjavne bozim vytvorom - pretoze to je jeden z mala pripadov, ked sa aj ateisti nanho obracaju. A preco by ich nemal vypocut, ze? Ved to je uprimna prosba :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

prosím adminov o zhovievavosť

nie je tu namontovaná kontrola pravopisu, a musím použiť slová aké musím

 

minulí mesiac, ako som poctivo hákoval na šichte, skladal autosedačky s pása, nakladal ich do paliet

a do jednej som musel dať autolekárničku.. následkom čoho som si privrel palec do šuplíka pre ňu určeného

z mojich úst vtedy (od srdca) vyšlo: "ty kurevstvo vy######ané, ten kto na teba sadne, bodaj sral neprestal!!!" (nebolo to po tichu.. počula celá linka..)

asi som ju preklial.. nemci serú k smrti..

neviem, asi na linku zavolám exorcistu..

 

tak ma napadlo, čo sa antického, a aj iného mnohobožstva týka

ako je možné keď už mali toľko bohov

ako to že nemali ani jedného na sranie?

 

je to náhodou dôležitá životná činnosť, týkajúca sa životných funkcií (skúste nejsť týždeň na "veľkú"), a boh srania absentuje..

čo je zaujímavé ani kresťanstvo pokladajúce sa za oveľa pokrokovejšie, nemá pre túto životne dôležitú oblasť žiadneho svätého

ako je to možné?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

pasovalo by to skôr do Blogu na dnešný deň, ale témou skôr sem ...

v škole sme sa kedysi Jozefa Ignáca Bajzu učili, aj René mládenca ... dokonca jeden spolužiak ho mal aj na mature, to bolo pekne dávno ... dodnes si pamätám/e, čo som mala napísané v poznámkach v zošite, že to bolo o putovaní René mládenca a jeho zážitkoch, ale neviem, či sme o tom všetkom a J.I Bajzovi vedeli vtedy aj oveľa viac. neviem, nakoľko ho učia v školách dnes.

 

Jozef Ignác Bajza nastoľoval otázku celibátu v kázňach i v beletrii

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hellé, verím, že aj ty, si za rovnaké zaobchádzanie s osobami bez ohľadu na náboženské vyznanie alebo vieru, zdravotné postihnutie, vek alebo sexuálnu orientáciu.:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

http://prievidza.sme.sk/c/5976870/s-udajnym-zjavenim-chceli-obyvatelia-handlovej-obchodovat.html

 

Oni to sice myslia uplne vazne, ale myslim ze to patri tu. Tiez si myslim, ze medze by sa predstavivosti nemali klast a Panenku Mariu moze kazdy vnimat inak, ale mne to aj tak pripomina nieco uplne ine, vecnejsie a uchopitelnejsie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov