Jump to content

Za koľko predať počítač?

Jovzin
 Share

Recommended Posts

Hmm dufam ze ma nekillnete za novu temu :)

Len sa chcem opytat mam moj starsi kompik Athlon 700Mhz 384 SD-Ram 20GB HDD maticna teraz neviem presne aka znacka, 2 Sietovky, Ati Radeon 9550 128MB Teac CD-rom 56 rychlostna :) disketovka a chcel by som ho predat. Viem ze existuju aj nejake bazare a podobne ale chchem sa opytat ze ci si myslite za 8 litrov by som ho vedel predat cisto iba bednu bez monitaora a klavesnice a mysky cisto iba bednu a s vecami co som hore uviedol. Ci si myslite ze je to az prilis draha cena ? Ten kompik ma 4 abo 5 rokov sme ho kupovali na vianoce :lol:

OK dik za vase nazory

• Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Jovzin

2

• RoSo

2

• Nokia

4

• Wink

2

Popular Days

Top Posters In This Topic

Uff, odvážna cena, náš pôvodný počítač (Intel 200 MMX, 32 RAM, CD-rom, bez grafiky a 2,1 GB HDD) nám v bazári vôbec nechceli zobrať. Ale podarilo sa niečo, s čím som nerátal ani vo sne. Zobral ho pre deti mamin kolega z práce - za 4000 Sk :lol: .

Skús ho predať niekomu, kto nemá o kompoch ani šajnu.

hmm aha no mozno na tie komponenty by som to mohol skusit :)

aj ked si spomeniem moj este starsi komp to bolo 5 rokov dozadu to bol athlon K6 166Mhz :lol: sme dali tiez do bazaru so vsetkym aj monitor atd a ho niekto vtedy kupil za 11 litrov to som bol celkom mimo z toho :) ale vtedy asi bola ina doba vtedy este nebol pentium 4 ani athlon XP ;)

ok tak ja to nejako skusim bud ten bazar za tyx 3000SK +- abo na komponenty

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• game
      By game
      tritisíc km za obzorom je Antarktída...
    • game
      By game
      už trailer bol dosť zdrvujúci, celý dokument je takmer nepopísateľný, ešte vo mne rezonuje
      osamelým ľuďom, na ktorých vyťahujú nátlak a finty hodné personalistov, je skutočne možné poradiť len: nejazdiť. ale to v osamelej starobe nie je zrejme také jednoduché
      a to funguje stále, všade okolo, spred 15 - 18 rokov si pamätám zbory dôchodcov, ktoré ráno čakali na ulici, keď som išla do práce ... netušila som vtedy, na čo čakajú, potom mi to ktosi vysvetlil ...

patrí k tomu jedna stará, mierne humorná historka, asi 12 - 13 rokov stará ... asi len táto jedna :
      v práci som občas v časoch, keď som fajčila, odbehla do kuchynky k oknu, okienko maličké, vyklápacie, zvonku zrkadlové sklá, málokto si všimol, že tam niekto je.
      raz sa pod oknom zastavili dve staršie dámy, a hovorili o svojich cestách za dobrodružstvom a nákupom, jedna z nich prehlásila na nákup pravých prikrývok z pravej ovčej vlny, tak pekne írečito záhorácky, ja to tak zopakovať neviem :
      " ja to mám hore zabalené na skrini, raz sem to obliekla, a ten múj pod tým smrdel jak dalmátský cap "

• Sniper
      By Sniper
      Sem sa to asi hodí najlepšie.

Na klávesnici píšem asi 5-6 prstami (nevšímam si to :lol:), ale potrebujem sa naučiť desiatimi. Viem že je na to nejaká kniha, ku ktorej v tejto chvíli nemám prístup, je nejaký návod niekde na nete? Raz som čosi našiel, ale bolo to platené.
      Kto vie takto písať a má nejaké rady, návody a odporúčania?
    • flora
      By flora
      Veľmi sa v tom nevyznám, ale ak som to pochopila správne, tak pri predaji nehnuteľnosti, ktorú nevlastním dlhšie ako päť rokov, tak akoby mi štát zdanil príjem  "skoro" 33%  daňou.  Teda po sčítaní 19% daň z prijmu a plus 14% odvod do zdrav. poisťovne. 
      Bolo to minule v správach.  Pridávam k tomu aj tento článok, ktorý to dosť jasne vysvetľuje.  http://financie.etrend.sk/dane-a-odvody/zdravotne-odvody-pri-predaji-nehnutelnosti.html
       Chcela by som sa opýtať z čoho sa bude daň z príjmu a odvody do zdrav. poisťovne vypočitávať, ak veľmi ťažko viem doložiť  výdavky na jeho obstaranie nehnuteľnosti teda na výstavbu nehnuteľnosti. Snáď nebudem platiť daň aj odvody z celej predajnej sumy.
       Kto ste v tom doma tak mi to skúste vysvetliť.

• Mazmar
      By Mazmar
      V tejto téme zostanú "maľby", kresbičky kreslené v linkoch a programoch v PC, kresbičky a maľovanie myšou, novšie prstom a kdečím na tabletoch ...

tak po sobote plnej nudy stravenej na nete som nasiel toto kresliaca doska
      aby to nebolo take lahke je tu ukazka co sa s tym da robit Aenea. (nekreslil som ju ja)

tak podme ludia ukazte co ste sa v tej skolke naucili

EDIT: len som zabudol: tym ukazte co ste sa naucili som myslel aby ste sem potom dali linky vasich vytvorov

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy