choze Zverejnené 2. August, 2007 Zverejnené 2. August, 2007 krasne to casi to som bol este 20-30rocny divoch. ale vtedy to bola doba kde ludia ozaj verili v lepší zajtrajsok.
choze Zverejnené 2. August, 2007 Zverejnené 2. August, 2007 ale nie taky v aky ludia verili a aky im slubovali dvojnasobne platy a zivot ako na zapade. nokia chybaju ti zazitky z komunizmu. a vtedy sme mali aj telefon len 3 v dedine a nie ako teraz ze ich mame doma 4. a farebna telka bola len u predavaciek v elektre.
Nokia Zverejnené 2. August, 2007 Zverejnené 2. August, 2007 choze ja som pocul dost prihod ked mi tatko hovoril ako maly prvy farebny televizor v dedine a pozerali aj monoskop :) a k tym platom, ja mam viac ako dvojnasobny, tak sa nemozem stazovat :lol:
choze Zverejnené 2. August, 2007 Zverejnené 2. August, 2007 ani ja sa nestazujem ale vidim na strsich ludoch ktory su na dochodku alebo pred dochodkom aky su sklamany z toho coho sa dozili. ale pre mna boli krajsie roky 80te to sa mi zda si ludia boli ozaj rovni vsetci mali hovno a nikto nikomu nezavidel robit sa muselo a tesilo sa aj z malickosti a islo sa vpred podla petrocnych planov aby sa dobehli uspechy sovietskeho hospodarstva a v pripade prekrocenia planov sa podporovali ekonomiky v eritrei kube vietname libii kambodzi no vsade inde len ludom doma sa nedalo.
Nokia Zverejnené 2. August, 2007 Zverejnené 2. August, 2007 no a to sa mi nepaci, za kazdu cenu maju mat vsetci rovno preco clovek co ma dve vysoke skoly, maka v robote denne 10 hodin, robi odbornu robotu a zaraba cez 100 tisic mal doplacat na nejakych lenivcov s nedokoncenou zakladnou a platit vyssie dane len preto ze je sikovny??? preto som rad ze to tu je ako je, kto vie maka a zarobi, kto je teraz lenivy makat sprepacenim nech zdochne ale nech necaka ze sa o neho niekto postara stari ludia hold doplatili na ten uzasne sprosto navrhnuty system dochodkov, to je ina kapitola
chorche Zverejnené 2. August, 2007 Zverejnené 2. August, 2007 Jaaaj, 2 Unlimited a vsetko podobne som neskutocne zral a teraz mam toho stale plne kazety, niekedy si ich pustam, ked idem autom na dlhsiu trasu, mnam, lubim!
wysky Zverejnené 10. Október, 2008 Zverejnené 10. Október, 2008 90-te roky - druha polovica - Meciar a jeho vlada -> uplna frustracia spolocnosti, velka rozkradacka a vysmech ludom - volby 1998rok velke spolocenske vzopatie. Toto obdobie ma vyformovalo v spolocenskych nazoroch a postojoch. koniec vysokejdoktorandske studium ->Nemecko studijny pobyt - stastne casy. Ani neviem, co som pocuval ale asi dva roky ma drzali McErik&Barbara, Maduar,... skratka tento styl. No a samozrejme Depeche mode. Ale bolo toho viac. Inak, v jednom roku tusim 1997 prisla ta moda, ze dievcata zacali v lete behat s holymi bruskami... :lol: Tusim z toho sa potom vyformovali tzv. rifle-bedrovky. :) Ano, 2Unlimited... spominam. Aj studiovu the KLF...
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz