Skočiť na obsah

ICQ, Messenger


Sniper

Odporúčané príspevky

Oboch som mal. Mirandu som vyradil veľmi skoro, lebo pri preinštalovaní som nikdy nevedel, kto z mojich kontaktov je kto (všetky nemožné nicky som si zeditoval a nikde sa to neuchovalo). Tiež som nikdy nevedel, kto mi poslal akého smajla, lebo to používalo zásadne iba svojich. A Trilliana som napokon tiez vyradil, lebo mi tam chýbalo kopu vecí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bla bla bla, messenger to nikdy nerobi, mam system uz 2 a pol roka, ani raz preinstalovavany a msn nerobi ziadne blbosti. Zato to vase uzasne ICQ, treba si nejakych posratych inych klientov instalovat aby to fungovalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hedgehog

 

Zaújmavé...mne tie kontakty ostanú vždy v takej forme, v akej boli pred preinštaľovaním.

 

A smajle môžeš mať zhodné s ICQ.

Je to možné, aj Miranda sa predsa vyvíja. Ja ju nepoužívam už zo tri roky... Ale mám už dosť hľadania vhodných klientov pre shitový protokol, ktorý používam iba kvôli zopár tvrdohlavým kontaktom...

 

hedge, ale problem bude asi niekde inde, ked ju musis reinstalovat :lol:

Preinštalovával som nielen Mirandu, ale celé Windows. Zvyknem tak raz za rok - jeden a pol roka, pretože časom sa z nich stáva lenivý obluda, ktorému spočiatku stačí prečistiť registre a zdefragmentovať, ale časom je vhodnejšia nová inštalácia.

 

Tak či tak má pravdu Cizy, pretože s MSN som nemal ani jeden z uvedených problémov. A v poslednej dobe tak či tak ponajviac kecám na Skype...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tak neviem ci vsetci ale vcera asi tak tesne pred jedenastou ty ktory maju icq5.1 a maju ma v contact liste zistili ze im ICQ zamrza. Bol som navine nepriamo ja pretoze ICQ zblblo moj avatar ulozeny na servri a ked ho niekto chcel nacitat tak mu icq vybehlo na 100% z CPU a zamrzlo. toto iste robilo mne takze ten avatar sa zo ziadneho PC nedal vymazat pretoze mne zamrzal uz ked na uvodnej obrazovke napilaso loading contact list. icq bolo mozne spustis zo vsetkych ostatnych aplikacii ako (JIMM, 2003b, miranda, trilian) ale nikde neslo zmenit avatar. (ICQ Lite 5.1 neslo spustit lebo na main okne je hore zobrazeny avatar) na ICQ supporte som zistil ze asi tak 2000 ludi ma rovnaky problem a reakcia od ICQ ziadna jedine riesenie bolo nove ICQ cislo.

 

pretoze nove cislo nepripadalo v uvahu tak som sa s tym hral asi 4 hod az nakoniec som to spravil. keby sa to niekomu stalo tu je posup:

 

1. nainstalovat mirandu (odskusane len na verzii 0.5.1)

2. vytvorit svoj profil a nalogovat sa do ICQ

3. pokusit sa zmenit avatar v osobnych nastaveniah. (neviem ci je to nutne ale radsej to napisem)

4. ist do zlozky x:/xxx/miranda IM/ICQ a vymazat odtial obrazok pod vasim uctom (alebo mozete rovno vsetky ked sa vam ho nechce hladat nic sa nestane)

5. znovu v mirande pokusit sa zmenit avatar ktory musi mat 64*64 teraz by to uz malo ist a server ICQ by ho mal po niekolkatich sekundach prijat.

6. pokojne sa pripojit cez ICQ 5.1.

 

 

 

 

ale aj tak uz pouzivam mirandu od BFU http://miranda.yw.sk a zatial sa mi mooooc paaci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy tvrdit pri produkte microsoftu ze zmrznute sa pri jeho produkte nemoze stat je dost smiesne by som povedal :lol:

 

mne napr robil messenger to ze mi stale vyhlasoval ze mam spatne heslo a az na nejaky piaty siesty krat ma pripojil (furt s rovnakym heslom)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som s Mazmarom písal a bez problémov. O čom tu točíte? Nepoužívate náhodou tú nestabilnú a pochybnú verziu 5.1? To snáď nie!

chlapci, chlapci, uz ma zacinate srat....

 

porovnavam tu dvoch oficialnych klientov, tych, ktori su k dospizicii na download prednostne. Tak si uz schovajte tie zasrane blbe recicky ohladom inych klientov a pozrite sa pravde do oci. Mna ABSOLUTNE nezaujimaju ti vasi hyper-super klienti. Ja ked kliknem na download tak mi to da na download 5.1 a to povazujem za klasickeho oficialneho klienta, ze je to blby program(ako som uz niekolkokrat spminal) je jeho problem.

 

A ako som uz neviemkolkokrat spominal, pri msn som nikdy problemy nemal( div sa svete klasicky oficialny klient, ne nejaka hyper-super mutacia)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrázok

 

podla mna aj vyzera lepsie msn jak icq ( klasicky klienti, ne tie vase hento a tamto si musis dat bla bla bla)

moja miranda teda vyzera lepsie ako tvoje msn a rad som obetoval stvrt hodiny mojho vzacneho casu, aby som ju priviedol do takeho stavu.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov