weirdo Zverejnené 16. Február, 2008 Autor Zverejnené 16. Február, 2008 pokus po 1.5 roku 2:20 .. ale dalo zabrat
lopata555 Zverejnené 16. Január, 2009 Zverejnené 16. Január, 2009 Asi som to nikdy poriadne neskúšal ................... ale teraz som si to stopol a vyšlo, mi že 1minuta 31 sekúnd
Eiensama Zverejnené 22. Január, 2009 Zverejnené 22. Január, 2009 20 - 30 sekund pri troske stastia... :lol: fakt na toto nemam vydrz :)
D'Ady Zverejnené 20. September, 2011 Zverejnené 20. September, 2011 nahodou som nasiel tuto staru temu...tak 1:30 bez pripravy :) pred 30 rokmi a tisickami cigariet som dal jedenapol bazena 50-ky alebo 16 m pod vodu na nadych
pink Zverejnené 20. September, 2011 Zverejnené 20. September, 2011 ady, nejak ti neviem uverit :) a 16 m hlbka je ine ako plavat 75 metrov... teda ak si nemal tukovu pneumatiku, vtedy by to bolo skoro mozno zajedno... ja, ako mlada cucoriedka som urobila 1.46 po treningu.. ale vtedy som plavala kilometer kazde rano... dnes to radsej skusat nebudem, kym by som dopisala riadok bez dychu, bolo by po mne... :)
game Zverejnené 20. September, 2011 Zverejnené 20. September, 2011 mne to nešlo nikdy ... v škole som sa podobným srandám v bazéne vždy vyhýbala, pokiaľ to len šlo, zakaždým som mala pocit, že sa ma ktosi chce zbaviťkeď som videla v rukách profesora stopky, vždy som bola posledná v rade, okamžite, proste dvadsať sekúnd, max tridsať, to je hranica.
pink Zverejnené 20. September, 2011 Zverejnené 20. September, 2011 no, chapem ta, presne tak nejak som ja vnimala napriklad 1200-vku... akoze beh... stale ma pobolieval clenok, alebo potom koleno.. ked to vyslo, tak som sa z lavicky kukala ako moje cervene spoluziacky nevedia lapit dych... a ked to nevyslo, tak si pamatam ako som lapit dych nevedela ja.. este hodinu po behu som mala horucu hlavu a prave preto som nedokazala napisat pisomku z matiky... nemala som okysliceny mozog.. biologia nepusti...
D'Ady Zverejnené 20. September, 2011 Zverejnené 20. September, 2011 ady, nejak ti neviem uverit :) a 16 m hlbka je ine ako plavat 75 metrov... teda ak si nemal tukovu pneumatiku, vtedy by to bolo skoro mozno zajedno... vtedy som ju este nemal :) 16 m hlbka nebol problem, i ked priznavam, ze to bolo v mori a doplatili na to trochu moje usne bubienky... no a na plavanie pod vodou je taka finta (pouzitelna v bazene) - co najskor treba ist ku dnu a potom plavat "prilepeny" o dno, dlhymi, tiahlymi, pomalymi tempami
game Zverejnené 20. September, 2011 Zverejnené 20. September, 2011 nepatrí to celkom sem, ale toto bola moja druhá nočná mora - beh.nevadilo mi skákať cez kozu a bradlá a kdejaké blbosti a zhyby a kotúle a bársčo / šplhať som sa nevedela naučiť, s tým sa nakoniec všetci učitelia zmierili /to dýchanie v bazéne či teda nedýchanie pod vodou som objavila neskôr ako beh, že mi vadí. beh mi vadil už ďaleko predtým, keď sme len behali, bazén prišiel neskôr. behu som sa vyhýbala podobne, dokonca si pamätám, ako som raz filmovala natiahnutý sval, ale čosik sa vtedy meralo kvôli nejakému celoštátnemu neviem čomu, tak som musela akosi dobehnúť, tak som dobehla akože s boľavým svalom, ... skoro som umrela.takže ťa chápem .... :) robila som to isté
pink Zverejnené 20. September, 2011 Zverejnené 20. September, 2011 adyno, ak si ju /pneumatiku/ nemal, tak to bolo ako kemen, to nebolo umenie... :) aj ked usi sa s tym nevedeli zmierit :) to plavanie nad dnom je ok, len 75 metrov sa mi vidi aj tak dako privela... sak to je olympijsky bazen a pol... eeeeeeeee.... game beh bol super, ale iba na chvilu... robila som atletiku, akoze nebola som majsterka europy, aj ked ste si to urcite mysleli, ale take male akoze preteky byvali.. ale ani s takou kondickou by som len tak neurobila skoro dve minuty bez dychu... mna fascinuje hlbkove potapanie na nadych, stale nerozumiem tomu, ze niekto moze byt pod vodou pat minut...
D'Ady Zverejnené 20. September, 2011 Zverejnené 20. September, 2011 v telke bezala tusim na CT taka relacia (moderoval to Maros Kramar), kde sa ukazovali, predvazdali, ale aj vedecky zdovodnovali vselijake nemoznosti; medziinym tam v jednom dieli netrenovany clovek po instruktazi a pod odbornym vedenim zvladol pod vodou vela (8 ???) minutnepamatam si nazov, ale nebolo to tak davno (2 roky ?), takze zaujemca urcite najde v archive :)
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz