cizy Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 fuha, to neviem, 25 metrovy bazen by som hadam este preplaval pod vodou, ale casovo neviem
weirdo Zverejnené 29. August, 2006 Autor Zverejnené 29. August, 2006 nemusi to byt pod vodou. staci normalne sediet a merat na hodinkach. moj absolutny rekord bol 2:44, ale to som bol skoro fialovy.
Wittmann Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 panečku skoro som skončil v kóme....1:44
Wink Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 Nooo ja sa velmi nemam cim chvalit. Nepocitala som to, ale viac ako minuta to asi ani nieje :lol:
Ignatius Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 Asi minutu a pol... Aj keď ktovie, do kómového stavu som to až nehnal :lol:
Sniper Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 Hm, pamätám si, kedysi sme v tomto súťažili, myslím že aj 3 minúty som prekonal. 25 metrový bazén v pohode pod vodou. Ale to som bol o dosť mladší. Moje pľúca už nie sú to čo bývali a ani srdce už nie je to čo bývalo, viac sa namáha. Tak teraz bez tréningu iba 1m 23s.
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 mam nizky tlak krvi. taketo veci radsej neskusam.
Sniper Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 Teraz 1m32s (a to som sa ešte unúval písaním SMS). Kurnik, trénovať treba.
Wink Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 Fajn tak som sa unuvala a stopla si. No je to len 1m12sec A uz som poslednych 10 sekund musela buchat do steny, celkom to pomaha udrzat ho dlhsie :lol:
Sniper Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 1m 41s zlepšujem sa zakaždým o 9 sekúnd. Ešte 10x a budú to tri minúty :lol:
Wink Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 WoW na piaty pokus som mala uz minuta 44sec lol
bazalka Zverejnené 29. August, 2006 Zverejnené 29. August, 2006 tak okolo dvoch minut je moj rekordinac kamos pereplaval v 15 50 metrovy bazen a ma aj svedkoch :lol:
weirdo Zverejnené 29. August, 2006 Autor Zverejnené 29. August, 2006 ja som preplaval v 13tich 40metrovy, ale svedkovia uz na to davno zabudli :lol:
weirdo Zverejnené 29. August, 2006 Autor Zverejnené 29. August, 2006 nie, ale musel to dokazat kazdy :lol:
chorche Zverejnené 7. September, 2006 Zverejnené 7. September, 2006 Nemam predstavu, ale keby som to skusil, tak by to bolo medzi 40 a 80 sekundami. Dohodneme sa na minute?
Duda Zverejnené 29. September, 2007 Zverejnené 29. September, 2007 1:20 :lol:edit : tak na druhý pokus 1:30 ale sa mi točííí hlavaaaa...
Flash Zverejnené 16. Február, 2008 Zverejnené 16. Február, 2008 Všetci tu zadávate nejaké moc vysoké čísla ja som vydržal 56 sekúnd ale išlo by to aj viac ale nechcem sa lepiť k smrti :lol: edit: na ďalší pokus to už bolo lepšie 1:19.5 a skúsim ešte pár pokusov...
Bijou Zverejnené 16. Február, 2008 Zverejnené 16. Február, 2008 toto mi nikdy nešlo, mám problém zadržať dych aj kvôli štikútke, nevydržím to dlhšie ako pol minúty :lol:
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz