Skočiť na obsah

Na ako dlho zadržíte dych?


Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 35
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • weirdo

    6

  • Wink

    3

  • pink

    3

  • D'Ady

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené

fuha, to neviem, 25 metrovy bazen by som hadam este preplaval pod vodou, ale casovo neviem

Zverejnené

nemusi to byt pod vodou. staci normalne sediet a merat na hodinkach.

 

moj absolutny rekord bol 2:44, ale to som bol skoro fialovy.

Zverejnené

Nooo ja sa velmi nemam cim chvalit. Nepocitala som to, ale viac ako minuta to asi ani nieje :lol:

Zverejnené

Asi minutu a pol... Aj keď ktovie, do kómového stavu som to až nehnal :lol:

Zverejnené

Hm, pamätám si, kedysi sme v tomto súťažili, myslím že aj 3 minúty som prekonal. 25 metrový bazén v pohode pod vodou.

 

Ale to som bol o dosť mladší. Moje pľúca už nie sú to čo bývali a ani srdce už nie je to čo bývalo, viac sa namáha.

 

Tak teraz bez tréningu iba 1m 23s.

Zverejnené

mam nizky tlak krvi. taketo veci radsej neskusam.

Zverejnené

Teraz 1m32s (a to som sa ešte unúval písaním SMS).

 

Kurnik, trénovať treba.

Zverejnené

Fajn tak som sa unuvala a stopla si. No je to len 1m12sec A uz som poslednych 10 sekund musela buchat do steny, celkom to pomaha udrzat ho dlhsie :lol:

Zverejnené

1m 41s

 

zlepšujem sa zakaždým o 9 sekúnd. Ešte 10x a budú to tri minúty

 

:lol:

Zverejnené

tak okolo dvoch minut je moj rekord

inac kamos pereplaval v 15 50 metrovy bazen a ma aj svedkoch :lol:

Zverejnené

ja som preplaval v 13tich 40metrovy, ale svedkovia uz na to davno zabudli :lol:

  • Pred 2 týždňami...
Zverejnené

Nemam predstavu, ale keby som to skusil, tak by to bolo medzi 40 a 80 sekundami. Dohodneme sa na minute?

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 4 mesiacmi...
Zverejnené

Všetci tu zadávate nejaké moc vysoké čísla ja som vydržal 56 sekúnd ale išlo by to aj viac ale nechcem sa lepiť k smrti :lol:

 

edit: na ďalší pokus to už bolo lepšie 1:19.5 a skúsim ešte pár pokusov...

Zverejnené

toto mi nikdy nešlo, mám problém zadržať dych aj kvôli štikútke, nevydržím to dlhšie ako pol minúty :lol:

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov