Skočiť na obsah

Naj... žena na svete


Sniper

Odporúčané príspevky

Ja som si precital uvod zadanie - tam slo o zeny -ktore poznate.

 

pre mna je ta moja - na######any som kazdy vecer - videli ste raz ,ze by som sa na nu ponosoval? Niekedy si zakusim do jazyka - nieje to bajecny zivot - lebo taky nieje a to nie kvoli nej.

 

A dalo by sa tiez iste veci nechape - mozno som sa ponosoval - ze nechape kto kolko zaraba.

 

Uz teraz aj nemalo ku mne. 

 

Ale vizera stale velmi dobre a bude som si isty aj o 10 rokov. A povahu si nezmeni.

 

Kazdu hlupost co som vymyslel podporila - skoro nikdy ma nestopla. 

 

Ci je moja zena naj? Iste je. pre mna.

 

--------

 

 

Inak momentalne to ma aj ona tazke je na nu to moc - prerabanie bytu - mala a vybera vsetko - ja tam nespolupracujem absolutne ziadne.  Vsetko - vcelom byte si rozhodne sama ako to bude vypadat. 

 

Mna to nezaujima   - ale co som videl farbu  kuchine sa mi nepacila. Jedna farba. Ale sa snou zmierim. 

 

MOzno to bude vizerat pekne. Neviem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 440
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    46

  • Sniper

    37

  • aljak63

    26

  • weirdo

    24

kukol som na prvu stranu - vzniklo to z toho ze sa Axel s Cizym hadali o nejakych hereckach.

keby to malo byt len o zenach, ktore NAOZAJ pozname, asi by to naozaj bolo o nasich vlastnych :D alebo byvalych :D :D pripadne buducich :D :D :D

// dufam, ze mi tie smajliky predu, hadam len necumlovatiem ?

 

mozno niekto by dal mamu, babku a pod.

no vacsinou sa tato tema tocila okolo tzv. miss a inych celebrit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

veru moja nebohá babka bola kočka! Ale fotku v počítači nemám...Aj segra je kočka, je podobná babke, určite by jej nikto nepovedal ten vek. Vždy mala v sebe niečo, od čoho chlapi osprostievali...len jednu chybu to malo, a to takú, že bola až moc slušná a veľmi slušne vysvetľovala neželaným ctiteľom, že nie, nemá záujem, namiesto aby ich rázne poslala do prdele, a aj sa jej to raz vypomstilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeden z odmietnutých nápadníkov si ju vystriehol, zmlátil ju a dokopal.

Poznala som ho, bol to riadny haj-el, asi 3 roky predtým obťažoval aj mňa, keď to presiahlo únosné medze, vrazila som mu po papuli aj pred jeho kamarátmi a povedala dosť výrazne, čo si o tom myslím, jeho kamoši sa rehotali, on ostal červený jak rak a nezmohol sa na slovo, a odvtedy som mala od neho pokoj. Mne neurobil nič, len ma poobsieral, ale keďže tam ho všetci poznali, a všetci vedeli, ako veľmi "na neho letím", nikto mu neveril.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 5 mesiacmi...

bez nejakých extra fanfár - alebo len nepozerám tie správne programy - som dnes len ako správičku kdesi vedľa zistila, že včera zasa volili na jojke ďalšiu zo slovenských missiek :)

 

teraz som ale musela pozrieť, aby som to napísala správne - toto bola Miss Slovensko 2016,

a toto je víťazná trojica a samotná misska, 18 ročná Kristína Činčurová z Lučenca - tak hľa, dámy a páni, ako sa vám páči? :)

 

post-3-0-67016200-1462032427.jpg  post-3-0-71064600-1462032431.jpg

 

http://feminity.zoznam.sk/c/897612/novou-kralovnou-krasy-sa-stala-18-rocna-kristina-cincurova-nadherny-usmev-a-dokonala-postava , http://www.topky.sk/cl/100313/1544255/Miss-Slovensko-2016--Trapas-na-uvod----A-vitazkou-opat-blondinka-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa tiež viac páči tá druhá.

tie plavky sú tragédia ... pozerala som schválne kdesi fotky - schválne kvôli tým plavkám... každá ich mala iný strih, ale hrozný, nejaký kreatívec se vyřádil. a tieto patria k tým najhroznejším, vyzerá akoby si zabudla pod tým babkine nohavičky :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

program som nevidela, čiže ani ostatné súťažiace, no z prvej trojky sa mi tiež páči najviac brunetka.

Povedala by som, že tmavé ženy sú väčšinou krajšie. Tá tretia je prečo v prvej trojke?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...

fínska tlač tomu nevenuje pozornosť, je to len Miss Helsinki, jedna z mnohých.

ale celá hromada novín a médií kdekade inde začala svoje články takto: prejavil sa rasizmus ... a rasizmus a rasizmus a rasizmus spomínaný v každej forme.

iste, celá spústa reakcií na FB a Twitteri patrila ľuďom, ktorí nezniesli ani pohľad na modela čiernej pleti, jop, to sú rasisti.

 

a Miss Helsinki akurát padla do noty. ale nielen preto, že je farebná.

 

kašlime teraz na rasu, keby bola svetlozelená, keby to bola dievčina typu Whitney Houston či ako tyso poznamenal v inej téme, ako Naomi Campbell, či Iman, či celá spústa krásnych dievčin akejkoľvek farby, nevzbudila by taký ohlas, ako práve táto miss Helsinki - 19 ročná Sephora Ikalaba, rodáčka z Nigérie:

 

pozrime si ju, tak ako tu celé rady iných missiek v tejto téme:

 

Miss Helsinki 2017:

post-3-0-83927700-1484403686.jpg  post-3-0-02563900-1484404964.jpg

post-3-0-43975800-1484403684.jpg  post-3-0-81392500-1484403685.jpg

 

z 19 ročných dievčat má rovnakú postavu každá druhá.

to je jedna vec.

druhá je tá, že táto dievčina je pôvabná, mladá, niečo reprezentuje, má pekný dievčenský úsmev, mohla by byť aj azúrovo modrá, to je jedno, má fajn postavu, náhodou má tmavú pleť, ale nie je pekná.

 

tyso, teraz kuk na tú tvoju Naomi, ktorá má mimochodom 46 rokov na tejto fotke,

a na Iman, manželku Davida Bowieho, ktorá tu má 59 rokov

a Miss Nigéria z roku 2013:

post-3-0-49966600-1484410945.jpg

 

ale poďme späť do Helsínk:

vie vôbec niekto, že v roku 2013 si už Helsinki zvolili svoju Miss čiernej pleti, Kelly Kalonji, rodáčku z Konga? toto je ona:

 

post-3-0-57226400-1484404814.jpg

 

nemusíme rečniť o rasizme /to spravia záľahy doteraz bezpečne schovaných rasistov na soc. sieťach/, jednoducho len skúsme povedať, že kráľ je nahý.

Sephora, tohtoročná miss je hodne bežné pôvabné mladé ale neveľmi pekné dievča. a vôbec nemienim a nebudem hádať, či jej voľba bola niečomu poplatná, či nie.

 

len v tejto téme je missiek kdejakej farby a národnosti bárskoľko, je s čím porovnávať.

 

všetky obrázky sú z google.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game :),  tak uprimne ani mne sa nepaci. Ale miesto konspiracnej teorie ze iluminati donutili komisiu by ju vybrali ma napadli ovela prizemnejsie napady a podozrenia.    Ale to je tak na ironicku poznamku a nie na rasisticke orgie ake sa objavili

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso,

toto som chcela čítať. presne.

 

jednoducho sa venovať téme, povedať jasne, že skutočne je kráľ nahý

a skutočne mali po sociálnych sieťach pod kdejakými menami poukrývaní podivní týpkovia, ktorí "nie sú síce rasisti, ale..." krásny povianočný darček... nielen čierneho modela, ešte aj nepeknú miss Helsinki.

 

je to trojdňový humbuk, klasika, internet je skvelé miesto pre kdekoho, to sú ľudia, ktorí boli bez internetu nikto... virál, niečo, čo na tri dni prebudilo kdekoho z letargie, za týždeň sa skľudní a príde ďalšia internetová aféra. že sa správajú ako idioti, im neprekáža.

v podstate ale zostáva jedna otvorená otázka:

to dievča skutočne nie je pekné, ani na nigérijské pomery nie. skutočne nebudem riešiť, prečo ju vybrali, ale otázka zostáva.

 

ale v podstate presne to bola voda na mlyn všetkým skrytým rasistickým debilom, ktorí začali vykrikovať už pri černošskom modeli a mädlili si ruky, čo objavili, a ako super si užijú... byť to krásne farebné čierne čínske vietnamské mulatské či akékoľvek iné dievča, s istými výhradami, danými práve dobou, ani ich nenapadne kecať kraviny, maximálne tak zopár zarytých rasistov, ktorí si svoje povedia vždy a všade. len nech majú zámienku. vypustiť zo seba nahromadenú nenávisť. kamkoľvek, to je jedno.

-------------

 

toľko k tomu. toto je téma o krásnych ženách:
 

zatiaľ som nenašla človeka, ktorému by sa ako dievča, hodná akéhokoľvek titulu miss, hoci aj hasičského bálu, páčila.

začínam si na ňu zvykať, keď ju pozerám mnohýkrát, ale nie je pekná.  žiaľ.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

isteže... :)

 

a zároveň sme ale aj jasne povedali, čo sa myslím obával nahlas vysloviť či napísať každý, pre prepiatu politickú korektnosť? lebo to sa nesmie? lebo je inej pleti a tam platí pozor pozor?

lebo nikto nikde ani v jediných médiách nedokázal napísať či spomenúť či sa neodvážil povedať svoj názor: že tá slečna s milým úsmevom nie je skutočne etalón žiadnej krásy, ani len tej nigérijskej.

 

viem, opakujem sa, ale preto vzbudila toľko pozornosti.

 

skúsme byť aj v tomto úprimní a vážne nepozerajme na farbu  pleti, je úplne jedno, akú má farbu - v tom sme tu my iní:

komu sa ako žena-misska páči?

 

bola tu spústa iných kdejakých miss z celého sveta, ktoré sa nepáčili kdekomu, pritom to boli vskutku krásne ženy.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto je tysov prispevok ma ktory reaguejm.....

 

 

 

informator, to uz ciste fabulujes. Exotika  predava,  nie kazdy je taky rasista ako ty a v severskych krajinach to moze byt osviezenie voci miestnym blondinam. ............

 

 

..........nepaci sa mi, pretoze na moj vkus ma velke usta a dlhe ruky (to je ale o mojom videni a vnimani zenskej krasy)......... tak ziadna takato exotika v krajine kde je 99,99% percenta obcanov s inou predstavou o krase , ktora ma crty napr. krasky na druhom resp. tretom mieste v poradi umiestnenia, ziadnu dieru do sveta vo zvyseni predaja vo Finsku nou propagovanych vyrobkov nespravi. A v tejto teme a hodnoteni krasy novej finskej missky koncim....finito

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konečne som ju videla, nechceli sa mi obrázky s ňou otvárať, a tak konečne som videla osobu, o ktorej som dosť počula...no, ja nie som odborník na ženskú krásu, môže to byť milé dievča, ale už aj krajšie som videla, hoc aj - môj synovec má manželku číňanku, peknú a vzdelanú ženu, a tá je veru krajšia...tá fínska miss možno zabodovala v niečom, o čom my nevieme, ale na prvý pohľad ma ktovieako nezaujala. A má trochu krivé nohy...keď sa kukáme na baby z venezuely, Argentíny a tak podobne, tam sú tiež tmavé dievčatá - a sú krásne. Aj missky z Indie sú krásne...no,. je mi fuk, akej je farby, ako píše game, môže byť aj azúrovomodrá...

buďme prajní, nech si dievča užije titulu, uričte má dosť neprajníkov a nezávidím jej ani čo sa za necht vojde.

ale čo, aj Ivanu Christovú kedysi vypískali, a kam to dotiahla, čo na tom, že dnes už by som jej postavu ani ja nechcela...:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov