Skočiť na obsah

Naj... žena na svete


Sniper

Odporúčané príspevky

A čo poviete na tieto Latinskoamerické krásky?

 

Všetky pokope: Shakira, Selena Gomez, Salma Hayek, Zoe Saldana and Eva Longoria, Gloria Estefan, Michelle Rodriguez, Jessica Alba, Daisy Fuentes, America Ferrera, Rosario Dawson, Ana de la Reguera, Natalie Morales, Rosie Perez a La La Anthony.

post-2385-0-09629200-1320690993.jpg

post-2385-0-45959500-1320691128.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 440
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    46

  • Sniper

    37

  • aljak63

    26

  • weirdo

    24

Salma Hayek, stále jednoznačne dlhodobo :)

je krásna žena, gény to namiešali správne.

 

ostatné sú vyberané, krásne, pekné, upravené, pestované, známe, možno aj talentované, miešanci a latino sú na tom vôbec s génmi dobre. tieto dámy sú výber, ako výber z akejkoľvek zmesky proporčne súmernej vybratej skupiny ľudí ... a každá sa môže niekomu páčiť výnimočne, ako ktorákoľvek iná žena, pre mňa Salma medzi nimi hviezdi : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej, môžu, ale mne osobne sa to nie veľmi páči takto, že: "Hľa, tu je pokope družstvo krásnych dám." Napadnú ma hneď "fotbalisti, stavebné družstvo, JRD... ":) Len toľko som chcela tým naznačiť. Oveľa viac sa mi pozdáva:

Na fotografiach sú krásne dámy.:)

 

Fotbalisti tvoria mužstvo :), ale tiež je pravda, že vo fotbale hrajú dve družstvá.

 

elfant , a čo vravíš na Latinskoamerické krásky?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Hodnotenie ženskej krásy je asi skôr mužská záležitosť, ale ... :smile2:

... medzi krásky, na ktoré je pekný pohľad aj s odstupom času, a ktoré asi spĺňajú aj kritéria

pre posudzovanie krásy dneška by som zaradila Vivien Leigh

 

post-88-0-35970300-1324804054.jpg

 

http://www.google.sk/search?q=vivien+leigh&hl=sk&prmd=imvnsuo&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Ctv2Tu7tFYye-Qa-o7C8AQ&sqi=2&ved=0CCsQsAQ&biw=1074&bih=747

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

noo, tak Vivien Leigh bola kus. Vôbec mi nepripomína žiadnu figurínu ani nič také...

 

Vynimocne su vsetky. Uz len tym, ze su tam, ze su to prave ony, a ine nie.

 

Co sa tyka napodobnovania zvukov, neohrnal by som nad tym nosom, pretoze beeekaju a startuju aj posluchacky na fakultach herectva. Aj v tom je prejav pohotovosti, invencie, kreativity - a treba to samozrejme urobit zensky milo a jemne, aby to vyzeralo podarene.

 

 

s tým prvým výrokom môžem len súhlasiť...aj keď už som premisskovaná - je tých súťaží toľko, že sa mi prejedli, ale nemám rada, keď niekto, kto by takto nevyliezol ani za nič, len aby sa vyhol kritickým poznámkam, reaguje na každú tú dievčinu s tým, že "tá je ale otrasná", "hrozná, čo tam má čo robiť" "To ale koho ta zas vybrali" a podobne. Tie baby musia mať kus odvahy, že sa na také čosi dajú.

A k tomu békaniu - keby sa len békalo, tak to by som tam mohla aj ja ísť, za pazvuky by som určite mala šancu niečo získať! :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ale tak na každej žene, ktorá sa cíti dobre vo svojej koži to zaručene vidno, a ešte keď sa o seba dobre stará.... ale keď tá Jovovichová mi vie dobre pomotať gul... teda myšlienky! ale čo sa týka duševna, vnútorná krása je to najvznešenejšie na ženskom stvorení a to mi vie pomotať úplne všetko!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

Čo poviete na túto krásku muži .. :D

 

bola by blbosť tvrdiť že je škaredá, ale mne osobne sa príliš nepáči.

viac sa mi páčia iné typy, a nemusíme ani chodiť ďaleko do sveta:

 

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Jan2012/931811.jpg?d41d

 

prípadne:

http://static.markiza.sk/a501/image/file/5/0032/Dg4oAsV2.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Aaa, Slovenky nase :lol: No okej, moze byt.

 

Ale ta Vivien Leigh...

 

:wub: :wub: :wub:

 

Pokojne by sa na mna mohla onak mrazivo a nevludne pozriet a stale by som mala pocit, ze lietam. Ale zo zien u mna stale vyhrava Monica Bellucci. To je... to uz je nieco. Taka neuveritelne zenska, jaj. A tie bozske krivky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ľudia, dávajte tam prosím aj mená k fotkám

 

- nech sa v tej téme trochu aj vyznáme, a nepozeráme len anonymné dievčence, hlavne keď sú to herečky či speváčky či modelky a nemáme väčšina z nás šajn, kto to je.

bezmenné sú nám nanič, ako riťka odfotená kdesi na pláži.

 

podopĺňajte mená, kde nie sú

 

ďakujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov