Skočiť na obsah

Naj... žena na svete


Sniper

Odporúčané príspevky

Nina Persson

Mne osobne sa nezdá nejako výnimočne pekná, ale hlas má dobrý, to treba uznať :lol:

 

A keď už som zablúdila do tejto témy, tak naozaj krásnou ženou bola podľa mňa Audrey Hepburn

 

Obrázok

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 440
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    46

  • Sniper

    37

  • aljak63

    26

  • weirdo

    24

bolo by to zaujímavé, keby sa tu baby poškriepili, ktorá žena je najkrajšia

ale nie, nehrozí, Audrey ja veľmi môžem, tak ale to je samozrejmé, Audrey je len jedna :lol:

 

Mne osobne sa nezdá nejako výnimočne pekná

no výnimočne úžasne pekná sa nezdá ani mne, ale je taká typická predstaviteľka severanok, ktoré sú pre mňa jedny z naj žien sveta a je niečím príťažlivá, má svojský tajomný výraz...

jo a téma sa volá "naj žena", takže nemusí ísť len o "najkrajšiu", ale aj inak naj :)

a ešte ako tak kukám na ten názov témy, tak tu, baby, vlastne nemáme, čo hľadať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Roisin Murphy, ale nie ako blondína, to sa mi vôbec nepáči

si mi trafila do noty...som si stiahol ich vystupenie z pinkpop festivalu, tam je uplne krasna...tiez takto na hrdzavo odfarbena :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

A co tak nieco z ineho sudka?

 

Cate Blanchett

 

Obrázok

 

A Tilda Swinton

 

Obrázok

 

Obe su jedicne... Ach. :lol: A potom samozrejme Monica Belluci :) Cate ma 40 rokov a Tilda 48... Ale predsa su krasne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Haha Eien, tipujem, že si už asi videla The Curious case of Benjamin Button :lol:

Obe spomenuté herečky podľa mňa nie sú typicky "krásne" ženy ale určite v majú v sebe... hmm ako to povedať... možno niečo éterické. No neviem, či som sa správne vyjadrila... Rozhodne ale majú čo v tejto téme robiť a vek je v ich prípade naozaj len nepodstatné číslo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne! Etericke... Z tvare, oci a celkoveho vyjadrovania im ide nieco... zvlastne a nadherne, neviem sa na ne vynadivat. Nesplanuju take to typicke... One. :lol: Napriklad Monica Belluci, to je kus nadhernej zenskej, senzualna a vasniva, do tejto temy urcite patri.

 

Tilda ja ina, nieco ine z nej ide, take mysticke a vzdy, ked ju niekde vidim, nemozem si pomoct ale zazeram ako nejaky uchyl :)

 

Haha Eien, tipujem, že si už asi videla The Curious case of Benjamin Button :)

Nevidela ;) Je to dobre? Mam si to stiahnut? ;) Ale videla som Orlanda... Holt, to je film, Tilda v nom zaziarila, krasna tam bola, tajomna, zvlastna, jedinecna, prave tam som si to vsimla, hoci uz predtym mi to matalo hlavu.

 

A Cate, to je kategoria sama o sebe, taktiez vyzera ako z ineho sveta ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nevidela :lol: Je to dobre? Mam si to stiahnut? :) Ale videla som Orlanda... Holt, to je film, Tilda v nom zaziarila, krasna tam bola, tajomna, zvlastna, jedinecna, prave tam som si to vsimla, hoci uz predtym mi to matalo hlavu.

Trochu offtopic:

Stiahni, je to perfektný film! Fakt... síce je z tých novších, ale ja som si ho už zaradila do mojej top desiny :)

Orlanda som len čítala, kniha bola tiež perfektná no práve som asi dostala chuť aj na film ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

noo..tiež poviem, že tá Misska nepôsobí prirodzene a chýba jej šarm, a vnútorná sila, a tak, ale vôbec by mi nevadilo vyzerať ako ona :lol:

a v tvári je celkom pekná :)

 

inak súhlasím s Cate Blanchett..nie je typicky pekná, dokonalá, ale je krásna práve preto..taká zvláštna

(a áno, včera som pozerala Benjamina Buttona :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Sice nemam žiaden žensky ideal krasy, ale keby som si mohol vybrať, pre mňa najkrajšie ženy:

 

Korejska herečka a spevačka Yu-ri Seong

 

Obrázok

 

alebo

 

Korejska herečka Ye-jin Son

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Novou Miss Universe 2009 je Stefania Fernandez z Venezuely

 

Ani mne sa nepáči, žiadna z tých Missiek sa mi nepáči ... ani jedna nepôsobí prirodzene!

 

Hmmm ... asi som divný :lol:

 

Tak to sme asi obaja divní, lebo ani mne sa nejako extra nepáči.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preco divni. nemusi sa vsetkym pacit jedna rovnaka vec. ani vitazka sutaze krasy sa nemusi pacit vsetkym ludom. no ale je vitazkou, pretoze sa paci najviac ludom :lol:

 

mimochodom, sotva niekto moze tusit, aky niekto je, podla troch fotografii.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov