Skočiť na obsah

Naj... žena na svete


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 440
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    46

  • Sniper

    37

  • aljak63

    26

  • weirdo

    24

  • Pred 1 mesiacom...

v poslednej dobe ma celkom zaujala Olga Kurylenko

Mna osobne nicim nezaujala, nicim pre mna neni vynimocna na pohlad ... proste mimo moj vkus!

 

 

A čo tak Nicole Scherzinger? :lol:

Nooo, uz dlho som nevidel afektovanejšiu a sprostejšiu celebritku ako je práve tento zázrak :) :) ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fiii, game, no to by bola paráda keby to tak bolo, rada by som pripomínala takú krásnu babu :lol:

 

Nooo, uz dlho som nevidel afektovanejšiu a sprostejšiu celebritku ako je práve tento zázrak

s týmto súhlas, a ani nejako príťažlivá mi nepripadá, je niečo také rušivé na nej, škaredá nie je, ale niečo mi tam nesedí...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nooo, uz dlho som nevidel afektovanejšiu a sprostejšiu celebritku ako je práve tento zázrak :lol: :) :)

Zrazu ti čisto náhodou napadla Nicole...ale asi je to tým, že chodí s Lewiso-m Hamilton-om...a btw. nech je aká je, mne sa nezdá, že by patrila medzi najafektovanejšie a najsprostejšie, je kopa iných "hviezd", z ktorých vyžaruje priam trápnosť...ale čo už, vec názoru... ;) ale ako hovorím, asi tým, že má Lewisa...

 

 

Inak Olga Kurylenko sa aj mne pozdáva, bola ďalšia z radu pozitívnych faktorov na novej Bondovke  ;)

 

aljak-btw. Ideálny zďaleka nie je nikto, tobôž neexistuje ideálna krása ;)  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zrazu ti čisto náhodou napadla Nicole...ale asi je to tým, že chodí s Lewiso-m Hamilton-om...a btw. nech je aká je, mne sa nezdá, že by patrila medzi najafektovanejšie a najsprostejšie, je kopa iných "hviezd", z ktorých vyžaruje priam trápnosť...ale čo už, vec názoru... :lol: ale ako hovorím, asi tým, že má Lewisa...

zas nebuď toľko vzťahovačný, mňa napríklad vôbec netrápi, s kým chodí tá pipka, ale afektovaná je určite, a osobne si tiež myslím, že sa na verejnosti prezentuje tak, že ju radím k svojej prvej trojke najafektovanejších celebrít, ktoré poznám

 

a inak, to isté si o nej myslia aj fanúšikovia Lewisa :)

 

a btw, pri slove ideálna je dôležité to alešove "pre mňa" :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No pre mna je Nicole jedna z tych celebrit, ktore su najinteligentnejsie ked maju zavretu hubu & radsej nic nehovoria hh.

Ale toto

ma fakt rozosmialo, strasne komicke a afektovane je to... :lol:

 

 

nut, a kto je este v tvojej TOP3? :) to by ma teda zaujimalo hh

 

 

A vseobecny ideal zeny neexistuje, kazdemu sa lubi nieco ine, takze je nemozne aby nejaka zena bola kánon spolocnosti

ale PRE MNA je to tato - nestaci vidiet, treba zazit ... a na zaklade toho som usudil ze: Áno, toto je moj ideal :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nuž, moje slová ostali nepochopené, ale čo už...kašlať na to  :lol: Ja som len mieril na to, že aljak vytiahol môj niekoľko mesačný príspevok z voleja...a mne je tiež srdečne jedno kto s kým chodí...no nič...radšej budem držať hubu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj taaak. no prezeral som si celu temu minule tak som tu na to narazil, tak som reagoval. na tom neni nic zleho :lol:

 

a tych afektovanych celebritiek su stovky, ale Nicole obraba spolahlivo popredne priecky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 mesiacmi...

wysky, no má ju kapánek vystrčenú dopredu, čo aj vidno z napnutých svalov na krku, a v kombinácií s jej veľmi útlym telom fakt vyzerá veľkohlavo :lol: ale stále jej to na kráse neuberá :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov