Skočiť na obsah

Naj... žena na svete


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 440
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    46

  • Sniper

    37

  • aljak63

    26

  • weirdo

    24

Ale nemyslím si, že musí byť vytretá...čo viete, len preto, že vyzerá tak sexi... :) No ale ktovie :)

no mne stacil ten rozhovor na youtube...a nebol prvy ktory som videla :lol:

jednoducho mas take zenske..

ja nevravim ze sexi zeny nie su inteligentne, ale ruku na srdce, az takato dracica a zeby mala v hlavene rozum? ehm ;) to mas ako s niektorymi blondinami...

 

asi si postretol este malo holcin aby si vedel usudit podla "prveho" dojmu ;) ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja nevravim ze sexi zeny nie su inteligentne, ale ruku na srdce, az takato dracica a zeby mala v hlavene rozum? ehm :lol: to mas ako s niektorymi blondinami...

doll nahodou osobne poznam par dracic este krajsich ako tato, ktore prekvapivo maju rozumu az az :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vsak o tom hovori moja prva cast predosleho prispevku :lol: __ja nevravim ze sexi zeny nie su inteligentne, ale___

u mna vsak plati to ale, ze moc takych nepoznam :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak sa asi nestretavas s tymi pravymi :)

volakedy som si myslel ze fakt krasna baba musi byt zakonite blba...ale postupne zistujem ze nielen ze sa najdu mudre, ale naopak vacsina z nich maju aj nieco v hlave...len malicko poznam peknych ako obrazok a prisprostaste :) asi mam stastie na pekne a mudre :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Týmto poteším určite aljaka, mňa v poslednej dobe zaujala bývala vokalistka Nightwish Tarja Turunen

tarju som sem chcela dať aj ja :lol: tak pridám ešte jednu fajn fotku... Obrázok

 

A ešte Kate Winslet :)

Obrázok

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

No tak vsetky su to krasavice teda vetsina ale zabudli ste jednu vec krasa nie je vsetko ta raz pominie a aj tak najkrasie baby nie su tieto vyumelkovane hviezdy ktore maju kilo tapety na sebe tak sa spametajte

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my všetci vieme, že sú aj dôležitejšie veci ako krása, ale to rozoberáme v iných témach, aj názov tejto je "naj...žena na svete", čím sa myslí čisto vzhľad. možno téma mierne povrchná, ale to nič, nemôže byť všetko smrteľne vážne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pete, mám pocit že wysky sem capol nejakú nahacinu, ale neviem to určite pretože som to tiež prepásol. :-)

 

..prezerám si postupne tému a vidím, že sem musím doplniť aj svoj pohľad na vec. veľmi žensky na mňa pôsobí Loretta Swit. narodila sa v roku 1937, dnes má viac ako 70 rokov, v mysli ju však mám uloženú takto:

 

Obrázok

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov