Skočiť na obsah

Naj... žena na svete


Sniper

Odporúčané príspevky

poslal som ti link po icq.

 

ak si nedostal, ozvi sa ..

ak si dostal, napis komentar, ci sa ti pacili .. na poziadanie poslem aj dalsim nadrzanym :lol:

 

EDIT - necakajte ziadne zazraky, tuto buchtu este do Hustleru nefotili. je to len mierne odhalenejsie ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 440
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    46

  • Sniper

    37

  • aljak63

    26

  • weirdo

    24

  • Pred 2 týždňami...

Nooo veru Julia Stiles stoji naozaj zato... hlavne v 10 Things I Hate About You sa mi velmi lubila!

 

 

Pridavam este Finsku krasokorculiarku:

KIIRA KORPI :lol: :)

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Noooo ale neviem neviem kolko z nich by vedeli aj tak skvelo korculovat - Kiira je svetova extratrieda! :lol:

a este k tomu aj skvelo vyzera, no proste uuuuplne k nakuuusnutiu - MNAM!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Noooo ale neviem neviem kolko z nich by vedeli aj tak skvelo korculovat - Kiira je svetova extratrieda! :lol:

to asi ziadna, ale mozno by vedeli ine veci, ktore by ta stopro tesili viac ako korculiarsky talent :) :)

 

.. aj ked na druhej strane musim uznat, ze nohy by asi az tak moc roztiahnut nevedeli ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Sophie Wepper, dcéra herca Fritza Weppera (známeho z nemeckého seriálu Derrick)

 

Obrázok

 

Noo, treba povedať, že dcérenka sa pánu hercovi celkom vydarila.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

A čo tak Nicole Scherzinger (speváčka...)? :)

to nieje ta z Pussycat Dolls? nooo na prvy pohlad ma nejako moc nezaujala, ale dal som si vygooglit aj ine obrazky, no a tu ma zaujali jej oci - naozaj prekrasne! A celkovo aj tvaricka podarena... No a to video :lol: tak to je slusne vytreta - pri nej sa musi Lewis Hamilton isto citit ako totalny genius :) lol, no spolu vyzeraju ako repreztativny parik - teda pokial nezacnu rozpravat, vtedy konci veskera legrace! ;)

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej, je z Pussycat Dolls :) Ale s Lewis-om nechodí, to sú zatiaľ len špekulácie! :)

Ale nemyslím si, že musí byť vytretá...čo viete, len preto, že vyzerá tak sexi... :lol:  No ale ktovie ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov