Skočiť na obsah

Naj... žena na svete


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...
  • Odpovedí 440
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    46

  • Sniper

    37

  • aljak63

    26

  • weirdo

    24

To najkrajšie na žene je muž...

    :) ..a to najkrajšie na mužovi je  žena. :)  

keď je žena milovaná a miluje,  je najkrásnejšia...

 

 no, žena je krásna už v tom, že sa narodila ako žena. krása ženy spočíva v jej ženskosti, nežnosti, láske, čistote, v telesnej kráse, zmyselnej kráse... 

proste,  sme skvelé, fascinujeme vás ..  :yes_yes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Iskra vy zeny ste len obycajne bosorky, v dnesnej dobe vas len zaujima kde muz pracuje aka je jeho pracovna  pozicia a kolko zarobi.Cim viac zaraba tym je muz pre zenu atraktivnejsi,sympaticky atd....pozname.Bohuzial ale vy v tych hlavach nemate nic ine len peniaze!

 

Takze my fascinujeme vas ale len prostrednictvom penazi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

iskruš a funi,

 

obom sa vám podarilo napísať krásne zjednodušujúce všeobecné príspevky, všetci ľudia tam vyzerajú ako čierne a biele figúrky na šachovnici - len ju má každý z vás otočenú tou druhou farbou k sebe ... :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) Ja si stojím  za tým, čo som napísala. 

funo,

..ak máš naozaj ty, alebo niekto iný, také skúsenosti so ženami, ako popisuješ, to je mi ľúto, ale  nemyslím si, že by si mal všetké ženy hádzať do jedného vreca.

ver, že  je nás  sebestačných žien dosť ... a že aj ty, môžeš kedykoľvek stretnúť   skvelé dievča, ktorá ťa bude milovať pre teba samého. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a tu je foto / či slovo / do bitky ... vraj najsexi žena sveta podľa čitateľov FHM / čo je vraj najlepší časopis pre mužov na svete, humor a pekné ženy dokopy /

 

takže, podľa nich je najsexi žena sveta herečka Jennifer Lawrence :

/ ja som o nej v živote nečula, ale zasa ja nie som čitateľ FHM ani moc veľký divák filmov  :) /

 

 post-3-0-97639200-1399024809.jpg

tak čo poviete ? :)

 

Reuters, http://koktail.pravda.sk/fotogaleria/58510-najsexi-zena-sveta-2014-podla-citatelov-fhm/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako to Game že si o Jennifer nepočula ? má jedného Oscara, dva zlaté glóbusy a je aj sympatická ... i keď ako čiernovlasá Katniss s lukom je sympatickejšia :D 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 8 mesiacmi...

náhodou som zachytila kdesi v správach, že zasa máme novú Miss, tentokrát Universe ...

 

takže na rok 2015 je to zasa kráska z Južnej Ameriky, pôvodne Miss Kolumbia Paulina Vega - v celej kráse aj oblečená aj menej oblečená - môžete zhodnotiť :) :

 

post-3-0-15001300-1422374549.jpg   post-3-0-25934500-1422374547.jpg

http://koktail.pravda.sk/miss-a-modelky/clanok/343516-nova-miss-universe-je-z-kolumbie-na-tretom-mieste-skoncila-ukrajinka/

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov