Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

"Chudňem!" "A jak dluho?" "Pol hodzinu, vidno?" "Hej, maš take lačne oči!"

....................................

V noci u posceľi. "Milačku, poc idzeme daco zakušic?" "Teraz, rano o 2 - hej?" "Pital še ce dachto keľo hodzin?"

..................................

Perše rande. "Ti maš taki krasni belavi oči, jakebi ši mala dziri u hlave a bulo vidno cale ňebo!" "Bože, ti ši taki romantik!"

...................................

Dvojo sebe pišu. "Čajko, opiš še!" "Ta mam blond vlasi." "A oči?" "Mam!"

....................................

 

310652378_2294840590684094_1925457850035538829_n.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dzivče hutori: "Mamo, boľi me hlava, idzem še prejsc na švirži luft!" "Dobre, aľe odkaž tomu šviržomu luftu, že o dzevjatej maš buc doma!"

...................................................... 

Dvojo ocove. "Muj 2-ročni potomok utrime 5 kg činku 5 minút nad hlavou!" "To nič , muj ročni sin dokaze utrimac calu rodzinu calu noc hore!"

........................................................

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Gazda hutori gazdiňi. "Dva z našich kurkoch už ne  znašac vajca!" "To jak ši na to prišol?" "Prešol mi jich na trachtore!"

.................................................

Mac hutori. "Sinu, nemaš nervi z toho, že šickí kamaraci u tvojich rokoch už ženati?" "Ta hej, aľe kec ja ňeznam jak jim pomohnuc?!"

...................................................

Dvojo na pive. "Bratu, naučil mi nášho papagaja hutorec A ČO EŠTE!" Dva hodzini hutorel po telefóne zos chlopikom z Orindžu!"

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dvojo na pive. "Bratu, za život mi pojid teľo slaňini, že až še haňbim šviňom do oči popatrec!"

.......................................

"Lasko, mam pre tebe dobru spravu, ušporila mi!" "Tri raz mi prešla na červenu a neulapili me, ta mi sebe kupila novu kabeločku!"

......................................

Chlop kuka do akvarija a hutori žeňe."Mohla bi ši sebe vžac priklad zos riboch a buc cicho!" "Hej, aj ti bi ši moh pic ľem vodu!"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Strašne veľo vdovcoch tu je poslednu dobu na fejsbuku. Hlavňe zo šveta. Ja bi ľem scel znac, či jich ženi známu, že už ňežiju!"

......................................

Baba hutori vnukoj "zlati muj, kec kichaš, daj sebe ruku na gambočki!" Vnuk "aľe babo, ja nemušim, mňe zubi neviľeca!"

......................................

330779413_936112444225568_2268071134521314602_n.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Andriš hutori Johanki "budzem ci nošic kavej do posceľi!" "Aľe ja vidata!!!" " Ta dva kaveji...!"

.................................

Učiteľka "vaša dcéra prišla ňeskoro na vyučovanie!" Mac odpísala "prebačce, aľe mam 3 dzivki a ľem jednu kupeľku zos džveredlom."

......................................

 

297878165_1475019576243067_9153194122377698710_n.jpg

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

počuval som rádio...

že vraj zahada ženskej skrine.....

ak do nej chce žena niečo dať, tak vraví, že sa to tam nezmestí, a keď si chce niečo z toho obliecť, vraj tam nič neni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

 

Pri tancu na diskotekoj. "Kec še ci tak bačim, ta bi ši še aj vispal zo mnu?" "Ta hej, aľe akurat še mi ňesce spac!"

................................................................

Žena chlopoj "Oľem idz do kuchňi, co tam teľo tota mačka lopota!" "A dala ši jej žric?" "Ňe!" "Ta sebe bizovňe daco richtuje."

................................................................

403200062_24115999124714302_2217756644593831216_n.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov