Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

[21:27:24] 283628158@icq.netlab.cz says:

nazdar si tu, zase by som od teba potreboval malu pomoc pls

[21:27:58] havarka says:

Ahoj, no uvidim co sa v tomto smere da robit.

[21:28:16] havarka says:

No?

[21:29:23] 283628158@icq.netlab.cz says:

potreboval by som take daco ako Win avi na ripnute dubory a ja mam led demo verziu, ked to ripnem, tak mi potom celý cas na obraze ukazuje ze si mam zakupit program, nemas nahodou full verziu ?

[21:29:39] havarka says:

EE.

[21:29:48] havarka says:

pouzi google

[21:29:58] 283628158@icq.netlab.cz says:

a ani nic podobne, cim sa to da robit ?

[21:30:14] havarka says:

nie.

[21:30:32] 283628158@icq.netlab.cz says:

hmm no tak diky a sorry

[21:30:43] havarka says:

mz a nabuduce nevyrusuj

:lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Diskusia medzi mnou a cizym k obrázku, ktorý pomenoval "blbosť"

 

Axel Wers: To čo za blbosti sem uploaduješ?

 

cizy: to neni blbost

 

Axel Wers: No však si to pomenoval "blbosť" tak čo mi tu za blbosti teraz vyprávaš?

 

cizy: no dobre :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Prší."

 

arwielino zistenie po dvoch hodinách moknutia na karimatkách, pod mokrými dekami, s mokrými vlasmi pricapenými na tvári, šlapky mi len tak plávali, ponožky som radšej ani nemala, karimatka presiakala, cigareta mi zhasíňala...no prosto lialo ako z krhly. skoro som skapala, keď mi povedala, na čo prišla :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prišli sme práve domov /ja a Daekin/ a samozrejme prvá cesta viedla k PC, kde sme sa snažili si to nažhaviť /nechali sme to zapnuté, takže to bolo len zatmené/. Za mykania myšou som počul, ako mi Daekin vraví: "Môžem ja točiť myšou, keď som si monitor vypol!!!" Zasmial som sa a pozrel pred seba - monitor tmavý. Reku: "A ja to isté :lol:"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Prší."

 

arwielino zistenie po dvoch hodinách moknutia na karimatkách, pod mokrými dekami, s mokrými vlasmi pricapenými na tvári, šlapky mi len tak plávali, ponožky som radšej ani nemala, karimatka presiakala, cigareta mi zhasíňala...no prosto lialo ako z krhly. skoro som skapala, keď mi povedala, na čo prišla

 

náhodou to nebolo až také hrozné, i keď teda... lepší by bol ten sex v daždi... :lol:

 

pokiaľ sa pamatám, milá moja Nut, rozosmialo ťa ešte viac, keď som zadrela, už ani neviem pri akej príležitosti:

Bože, prečo som ja taká slušná?!

 

ale veď.. relatívne slušná som... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes ma rozosmial jeden úryvok z článku v .týždni o sekte z Kráľovského Chlmca:

Policajti niekoľko dní pred akciou utajene - z neďalekých panelákov, či dokonca zo stromu, kde ich so slovami "čo tu kradnete tie jablká?"objavil okoloidúci chlapec, ktorého potom zadržali - pozorovali ranč.

:lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov