Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

No ked myslis...

Aj  Rim mas severnejsie ako New York - je snad chladnejsi?  Ludia osidlovali aj chladnejsie oblasti, nez 10 stupnov v lete. A tych uzasnych  10-15 stupnov v lete mas aj na tej uzasnej zelenej fotke Islandu z ftipu.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, tyso napísal:

ale je to severnejsie ako island.

Nie je, reč je o južnom Grónsku, ktoré sa nachádza oveľa južnejšie ako Island a pred 1000 rokmi bolo zasiahnuté klimatickou anomáliou, ktorá umožnila Nórom zakladať kolónie. A keďže kolónie dokázali udržať niekoľko storočí, tak vtedajšie obdobie muselo byť dostatočne teplé na to, inak by južné pobrežie Grónska neosídľovali. Táto anomália sa týkala iba južných častí, zvyšok ostrova bol chladný a nemožný na zakladanie kolónií.

Navyše, je jedno čo je severnejšie, zemepisná šírka nie je kľúčový faktor ovplyvňujúci teplotu, záleží od atmosférických a morských prúdov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
Dňa 10. 11. 2022 at 12:56, Sniper napísal:

 

IMG_20221110_125430.jpg

 

Alebo cigáni, ktorí si pre sociálky lietajú hore dole :lach:

Kamoš tam lieta z Bratislavy, tak jeho prípad to nebude. Aby ste si nemysleli že "určite aj ten tomášov kamoš angličan" a mne bolo smiešne že boli sme na výlete v Budapešti a išla taká skupinka na Segwayi a jedna dievča spadla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kec jar zavola. "Bľiži še jar, ocepľuje še, šicki vicahuju motorki, bicigľi. Ja vicahňem na sebe teplaki a idzem do zahradi!"

..........................................

"Hutori še, že šmich je najľepši ľik na šicke choroti, aľe hnački je to jedno!"

.........................................

Domaca pohoda. "Dze tak ucekaš?" "Domu, mušim navaric obid!" "A co žena ozdaľ chora?" "Ne, lačna!"

 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

Čo je na tom smiešne? Rovnaké je to aj ked idem k rodičom, príde mi smska, že som v Maďarsku. Smiešne je skôr to, že ty máš najväčší problém s tým, že v tuneli Sitina nemáš internet. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Tomáš napísal:

Že podľa mobilných operátorov je Devínska Nová Ves v rakúsku. Pred bránou do VW mi prišla SMS že vitajte v rakúsku. Hehe som sa smial.

Nie ty dement, len si náhodou chytil signál nejakého rakúskeho operátora. Pri hraniciach je to celkom bežné. Nechápem čo ti je na tom smiešne, ale nie je nič neobvyklé, keď vám mentálne retardovaným sú smiešne aj úplne bežné veci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

"Napuščala mi seba vaňu a na kuščok šedla gu počítaču na FB. Kec kolo mňe preplavali papuči, pochopila mi, že vaňa už pulna!"

...................................................... .................................................................... ........

"Je taka legenda, ze egzistuje baba, chtora pred tym jak otvori šifoner, zna co sebe obľeče."

...................................................... .................................................................... ........

"Po 20 rokoch manželstva bi ši še mal spravac gu žeňe jak na peršim rande. Navečerali me še a odviz mi ju domu gu švekrovcom!"

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Opitaľi še 10 mamičkoch na maťerskej: "Co robice u voľnim čaše?" 7 ňerozumiľi čo še pitaju, 2 zaspaľi, 1 še išče furt šmeje...

.................................................

"Vaša žena paradňe schudla!Jaku dijetu trimala?""Činsku.Tri tižňe jedla ľem poľivku z kurčeca.""Zos rezankami?""Ňe,z paľičkami."

.............................................

Obdarena čaja idze po uľici a dzedko "škoda,že nemam o 20 roki meňej!""To bi ši ju nevidzel!""Čom?""Taki čas bi ši bul u roboce!"

.............................................

H.jpg

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Dakedi sebe večar pripadam jak magnetka. Ňe že bi som dakoho tak pricahoval, aľe furt mi naľepeni na chladňički!"

.......................................

Na diskotekoj šepka Anča Ferimu do uška "scela bi mi znac jaki ši u posceľi." "Ta co jaki? Ta taki jak tu, ľem u pižame."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Mami, rozišli mi še zos frajirku." Mac "plastove dozi nam šicki vraciila?!"

........................................

"Kukaj chlope, jak še toti dzeci potapaju! Ja bi nevitrimala ani sekundu!" "To ci verim, bo pri tim muši buc gamba zavarta!"

......................................

Vtip.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

"U autobuše me puščil jeden pan šednuc na svojo mesco. Teraz šedzim a rozdumujem, či me puščil zato, že mi šumna abo stara!"

.................................................

Nove vichodňarske ľudove: "Jak še do chladnički vola, tak še z vahi oziva!"

...................................................

Na naboženstve še mňiška pita "kto chce íjsc do nebíčka? " Šicki dzvihli ruku,Janko ňe. "A ty?" "Mňe mac kazala zo školi rovno domu!"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fčera gu mňe 3 raz prišla sušeda u nočnej košuľi, perše na paradički, bandurki a nakoňec cibuľu.Ta co duma, že ja mam doma skleňik?

.............................

Sušeda "a co budze z vašoho sina, ket skonči totu visoku školu?" "Bojim še, že 55 ročni slobodni parobok!"

..............................

330788405_589585592696888_3871149290543261485_n.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov