Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

 

Zdravim, hladam niekoho komu doma stoja stare nepotrebne knihy (je jedno akeho zanru) a daroval by ich za postovne 1f642.png:) (potrebujem zaplnit knihovnicku v novom byte ale knihy nemam, pretoze ich necitam (neodsudzujte ma). Potrebujem nejakych 20 knih cca.. Za kazdu ponuku Dakujem 1f642.png

vlastne skor rozplakalo...

 

https://www.facebook.com/petka.rohacova?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBTOejKUn4I5K1mm8njio3cH-jfU8o9eqJ6qVeL-TFVzZJBrrPYXJPXp1pG0nIJkpGPQMHSDp9MOPMQ&hc_ref=ARRfC38k5ifWIx61V5xpCAF6dTDRDCb8YyB8mYQYaklu29pIIdaoL3pnz1BO7B8jCc4&fref=nf

studuje odbor Ucitelstvo slovenskeho jazyka a literatury

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera rano som lopatou odhadzoval sneh okolo bytovky. Z bezpecnej vzdialenosti ma s rukami vo vreckach (lebo im bola zima) sledovali traja cuckari. Ked som skoncil (je to dost velka plocha, museli cakat aspon pol hodiny), jeden z nich prisiel za mnou a pytal ma euro, ktore potrebuju "na nieco".

-to vies! keby ste mi pomohli, tak by som vam kludne dal, pomyslel som si (lebo obycajne takto fungujeme) a vyhovoril som sa, uz ani neviem na co.

Dnes O POL TRETEJ RANO ma zobudil zvuk lopaty. 

-Dobre im j##e, ale dobre aj tak.. pomyslel som si a otocil som sa na druhy bok. 

Ked vyslo slniecko, boli odhrnute vsetky garaze, okrem mojej.

Odkial som mal vediet. ze to mysleli ako platbu vopred?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

 potomci zdedili hudobný vkus +/- po mne, čiže prevažne hard & heavy, a kedže sú moja škola, tak aj niektoré ťahy...

no a Tomi minule spomínal, že spolužiakom, počúvajúcim kadejakých tých recitátorov hovoril, že počul amerického rappera menom "Drem si tvár" a jeho novú vec "Du ven blejt", a že aj napriek inému hodobnému vkusu sa mu to celkom pozdávalo ... a kupodivu, našli sa tuším traja spolužiaci, ktorí to tiež počuli, a potvrdili že je to fakt pecka :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Nie ze rozosmialo a vobec tu nejde o to, ze na zachode "v tu chvíli analyzoval" ale ta sprava mi pride komplet absurdna. Viem, ze vo vrcholovom sachu sa dba na bezpecnostne opatrenia, avsak ta predstava, ako si sutaziaci pocas partie odskoci na wecko, kde sa (podla vsetkeho) nemoze ani zamknut je sama o sebe dost uletena :)

 

post-42-0-21137000-1563092935.jpg

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

dnes sme boli s Flinstonom na jazere a vedľa nás mala deku taká mladá rodinka. mama v pokročilom štádiu gravidity, tatko, a dievčatko asi tak 3- ročné. A nechtiac som si vypočula časť rozhovoru.

Malá: "Ocino, ty nemáš také veľké brucho ako mama"

Otecko: "Nemám, lebo ja v ňom nemám bábätko."

malá: "A prečo má v bruchu bábätko mama, a nie ty?"

Otesko: "Lebo maminy majú takú zvláštnosť, že oni môžu mať v bruchu bábätká, ocinovia to nevedia."

Malá: "Hmm, a ako sa tam dostalo, mamina to bábätko zjedla?"

Otecko "Ale nie, ono jej tam narástlo"

 

tak z toho som nemohla... :) :) :)  ako sa to vyvíjalo dalej táto plodná dišputa, už neviem, tatko s dcérkou sa vzdialili. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ja som ju riešila... mám mladšieho brata... a to som bola už pomerne väčšia, ale bola to neskutočná záhada, aj keď si ma mama raz zobrala do parády a vysvetľovala... o tej podstate pomlčala a ja som bola zrovna tak múdra ako predtým ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celkom malej mi stačilo, že ma doniesol bocian, tehotnú ženu sme v rodine nemali, aspoň nie čo žili v našej blízkosti. A v susesdstve neviem, nepamätám sa. 

Asi tak v 6 rokoch som si otvorila Zdravovedu. je fakt, že tam to bolo popísané medicínskym jazykom, takže pre mňa ako malé decko to nebolo moc zrozumiteľné. Poozumela som akurát veciam okolo pôrodu, hlavne vďaka fotkám a obrázkom,  tak vtedy mi docvaklo, že žiadny bocian... 

ked som kukala cez plot aj so sestrou u babky na pripúšťanie býka ku krave u susedov na dvore, babka ma odtiaľ s haluzou vyhnali, tak som zas videla prd. 

Ale potom sme sa bavili s kamarátkou, ktorej tatko mal obrázky, ktoré sme si v čase, ked u nich nikto nebol doma, prezreli. Skoro nám oči vypadli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zato neter sa hrala tak, že zobrala barbínu a kena, pomuchlovala ich jedno o druhé a akože Ken vraví barbíne: Poď, barbi, ideme sa tr...

babku, ktorá ju mala vtedy na starosti, skoro kleplo. ja som sa smiechu nezdržala, ked mi to mamka rozprávala. A nerobím si žiadne ilúzie, žepodobné hry vymýášľala aj ked sa hrala s našimi babami. Tie ale viac bavili hry na princezné či postavy z ich obľúbených rozprávok či filmov.

zato ked sa raz náš nekastrovaný kocúr obšťastňoval na dcérinej barbíne, tá ho chudáka odohnala. ja som jej odporučila, nech si tú pannu schová (keďže som napoly Moraváčkas, občas používam aj čechizmy a "panna/panenka" je u nich bába/bábika). A ona mi na to s tragickým výrazom: Už nie je panna! Dcéra mala vtedy asi 8 rokov.

hmm...ako to tak po sebe čítam, to by asi pasovalo skôr do správania sa detí. Či...?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

no kto by to bol povedal, že spadne :O

ako som počul v TV reportáži, tak strecha mala predsa pravidelnú údržbu, v rámci ktorej obyvatelia vybrali časť drevených nosných prvkov, ktoré, keďže tam boli zbytočné, potom spálili v kachliach, aby nezavadzali...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co vas na tom rozosmialo ?

:(

že niekto dokáže byť tak blbý, keď očakáva, že po vybratí časti nosníkov strechy sa nestane nič, a strecha bude asi levitovať v lufte silou vôle :D

obyvatelia bytovky boli zo svojich úspechov v oblasti statických výpočtov v takom šoku, že aj zabudli na kameru opakovať svoju obľúbenú mantru, že : mesto /starosta, okres, kraj, štát, EU, riaditeľ zemegule/ sa o nich nestará :P

  • Pridať bod 4
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov