Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...

konečne to aj tu vyzeralo ako v zime...a napodiv, autobusy chodili aj v deň, keď snežilo najviac. 

 

keby to nebolo doplaču, bolo by to na smiech: ako už som písala inde, stretli sme sa so svatkou a okrem vnúčat prišla reč aj na osobu, ktorá mi 2 roky robila nervy. A to, čo mne robil pred čosi vyše desaťročím, nevyrástol z toho. Dúfala som, aj kvôli nemu samému, ale hlavne kvôli jeho okoliu, že za tie roky hoci neskoro, ale predsa aspoň trocha dospeje, zmýlila som sa. Jeho prístup k práci sa nezmenil, ani spôsoby a ani nič, a ako pred rokmi, ani teraz on za nič nemôže ...dokonca aj to sa opakuje, že milostivý si vyčerpal všetku dovolenku, a zasa koncom roka chcel dovolenku, na ktorú nemal už nárok. Jeho súčasná šéfka má z neho bolehlav a súčasné kolegyne koprivku a hypertenziu...Poteš Pánbožko každého, koho oblaží ten človek svojou spoluprácou...ja teda som sa smiala na tom, čo rozpárvala asi ako ste sa vy kedysi smiali na mojich výlevoch, ale celkom si viem predstaviť, čo tam majú za kríž...nechápem, načo sa ten človek silou mocou zubami nechtami drží zdravotníctva...no, vlastne môžem byť rada, že sa mu nechce robiť a nehrabe sa stavať domy ani mosty alebo že nejde robiť do atomovej elektrárne...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my sme tak raz blbli s kolegyňami, jedna má takú aplikáciu v mobile, ktorá trakto upravuje fotených ľudí. Dosť sme sa nasmiali, ako nás to každú spotvorilo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď som bol malý, bál som sa tmy. Dnes, keď vidím účet za elektrinu, bojím sa svetla.

-------------------------------------------------

 

- Pán Danko, koľko meriate, prosím vás?

- 192 cm.
- To je zaujímavé, ja len 163 a mám vás až po krk.

-----------------------------------------------------------

 

V polčase futbalového zápasu vojde do kabíny rozhlasového reportéra tréner domáceho mužstva.
"Počúvajte", prihovára sa reportérovi.
"Nemohli by ste komentovať trochu pomalšie? Moji chlapci už nevládzu tak rýchlo behať!"

 

:smilieee: 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred rokmi po nete putovala fotka s krásavicou s bielou kabelôčkou, minisukienkou a v bielych vysokých čipkovaných čižmičkách na ihličkových podpätkoch na letnom výlete do hôr...

neviem ju teraz nájsť, a myslím, že je aj niekde tu... :)

 

teraz tu máme zimnú verziu :)

 

post-3-0-20258800-1548266761.jpg

FB, pitomost je nesmrtelná

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov