Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

 

"Tam je to drahé a ešče sa tam mosí aj placit!"

:D náhodne vypočutá veta z rozhovoru takej trochu viac pigmentovanej rodinky, ktorá mala pri vode deku rozloženú vedľa nás ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som sa zatúlala do starej témy - hry na fóre menom Minulosť a prítomnosť slovom a obrazom...

bolo to zaujímavé, aj keď zo začiatku nejaké obrázky vďaka tinipicu a podobným voľakedajším pridávaniam zmizli, rozhodne to bolo zaujímavé čítanie...

 

až som sa dostala v dávnom praveku k tomuto príspevku: https://www.freespace.sk/tema/1404-minulosť-a-prítomnosť-slovom-a-obrazom/?p=25292

niekto tam nahodil ako nasledujúcu otázku Hellé...

 

podľa všetkého to mala byť bohyňa Hellé z gréckej mytológie, ale keď nás sranda neopúšťa, je to o to cennejšie - odpoveď je tu od cizyho - zjavne si dal prácu ešte aj so starým PF, skladám klobúk  :klobuk:

 

https://www.freespace.sk/tema/1404-minulosť-a-prítomnosť-slovom-a-obrazom/?p=25303

 

Zena, vydata, ma dieta. Narazit na nu mozete v Kosiciach, hoci odtial nepochadza. Jej internetova identita sa rodi 9 januara 2004 historicky prvym prispevkom na post fore pod nickom Nefele, ktoremu je na tomto fore dodnes verna. Ma rada Johnyho Deppa a Jeana Rena a neznasa zehlenie. Ma kratke vlasy. 4. marca 2006 sa registruje na Freespace Forum pod nickom Helle. Prvy prispevok pise vsak az o 6 dni neskor.

 

krásne... a nezmenila sa ani láska k žehleniu, tak toto mi rozhodne spravilo náladu :D

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

neviem, či práve sem, ale fakt sme sa zasmiali.

nedávno, ked som išla z roboty, rozhodla som sa, že sa prejdem, a šla som 2 zastávky peši a že nastúpim až 1 zastávku pred Lidlom, tam chodí 92 aj 99, oba mi vyhovujú. A preletela som očami po ľuďoch stojacich na zastávke, a koho moje oči nevidia? No Truhlíka, môjho nezabudnuteľného superkolegu, vďaka ktorému som ošedivela určite o 5 rokov skôr...a tak sme sa chvíľku rozprávali, a vyliezlo z neho, že zas robí v špitáli, vraj je tam už 9 mesiacov, tak som si povedala, ze mozno ze sa konečne uchytil a ved tam neprichádza do styku so žiadnymi analyzátormi ani vzorkami, skrátka hádam sa mu aj darí­...radšej ani nenapíšem, kde, ale podstatné je, že na tom istom oddelení robí aj moja svatka, čo som mu, pravdaže, nepovedala... 

No a minulý týždeň sme mali oslavu, naša Ninka oslavovala 4. narodeniny, a hneď som sa milej svatky spýtala, či pozná toho a toho...a svatka len vyvrátila oči k nebesiam a počastovala toho neboráka termínom, za aký by sa nemusel hanbiť ani povestný dlaždič. A milý fešák teraz žerie nervy ich šéfke. Ani nejdem popisovať, čo tam povystrájal a domotal, dobre som sa narehotala, dokonca takmer urobil ostudu aj v telke, ale náhodou už je neslávne preslávený aj medzi doktormi na oddeleniach. 

Len nechápem, čo ho tak priťahuje k zdravorníctvu, ked sa mu evidentne v tejto branži nedarí. Čo by sa asi stalo, keby sa zoznámili s Tomášom tu z tohoto fóra? Čo myslíte, padli by si do oka?  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že by sme to skúsili? :D

truhlík č 1 a truhlík č. 2 aspoň by si posťažovali navzájom? :)

 

začal by Tomáša prevychovávať...ale celkom si ich viem predstaviť na jednom oddelení. Tomáš nech už je akýkoľvek, ale lenivý nie je, iba je pomalý, kým Truhlík je ešte aj zhnilý. Ak sa za tých 10 či koľko rokov nezmenil. len chudáka šéfa toho oddelenia, kde by títo dvaja spolu pracovali, by asi zanedlho odviezli do Pezinka.

Nedávno sme sa v robote nasmiali.

Kolega má neter len o málo staršiu ako naša Ninka, a rozprával, že malú vzal dedo v nedeľu do kostola, a ked prišli domov, pozdravil známym kresťanským pozdravom (pre neznalých Pochválený bud Jezis Kristus, a odpoveda sa naveky Amen).

A malá chcela ukázať, že aj ona vie, ako treba odpovedať, zavalila:

Kristušát!

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov