Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

mala som takú spolužiačku, padlo okno do triedy, všetci sme vyskočili a bežali s hurónskym revom kadeľahšie, ale ona ani nemrkla a ostala sedieť v lavici akoby sa nechumelilo. A to sedela v rade pri okne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Asi by ma vystrelo, aj keď to chudák myslel v dobrom :) .

 

https://www.mojevideo.sk/video/2c2ad/tatko_vylepsil_som_ti_auto.html

si mi pripomenul jednu príhodu z dôb dávno minulých, ked ešte moje deti malé boli...

i vyslala som staršiu 4-ročnú dcérku pred barák von na piesok aj so susedkinou dcérkou 5 ročnou (v tých časoch také deti pokojne mohli byť vonku chvíľu aj samé a žiadne úrady by ma neoznačili za krkavčiu mater)... deti boli pekne vonku, ja v domnení, že sa pekne hrajú...a zazvonil mi sused, že moje decko mu pomaľovalo auto blatom...tak vYšla som von aj s oným susedom, kukám a naozaj jeho auto malo blatový náter...nuž ponúkla som sa susedovi, že mu to umyjem, ale nechcel. tak som aspoň chcela po dcére, aby sa ujovi ospravedlnila. lenže tá čušala jak dudek, len kukala. Vravím: tak teda povedz aspoň bú. Po dlhej chvíli otvorila pusu a zahlásila: Búúúú.  Skoro som sa od hanby prepadla.

Neskôr mi to vysvetlila. Ona si z nejakého programu v telke zapamätala, že piešťanské bahno lieči...nuž slovko piešťanské jej ani kamarátke akosi nič nehovorilo, zato bahno áno, a tak si mysleli, že tým susedovi pomáhajú, aby jeho auto bolo zdravé a urobli mu bahenný zábal....

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Dnes keď bol v TV hokej a počas prestávky dávali Večerníček, nechcelo sa mi prepínať, tak som si to pozrel, išla tá rozprávka o tom slimákovi Maťovi a Klinčekovi, či ako sa to volá, a rozprávač tam rozprával "Maťo prestal jesť, začal kradnúť,,,".... ja si hovorím, boha to čo vysielajú deckám... a až potom si si uvedomil, že povedal, "začal chradnúť" :lach:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov