Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

keďže tu nemáme tému čo vás vystrašilo, tak to napíšem sem...

 

dnes v čakárni veterinárnej kliniky. recepčná sa ma pýta: "Vy ste tu na tú kastráciu?"

ja, mierne vystrašený, odpovedám: "Ja nie, to náš kocúr!"

 

ale smiali sa len dve spolučakateľky čo tam sedeli, ja mám paniku doteraz...

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no dobre, a kto sa teda podrobil nakoniec onomu zákroku? :ooops:  :help:   vari len si stačil včas zmiznúť z dosahu... :doggy:   :running: 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera na jazere. partia asi 3 rodín s deckami tak podľa môjho odhadu od 4 do 8 rokov + nejaké miminá, decká sa spolu hrali a všeličo vymýšľali. Dievčinka asi tak 6 ročná s podberákom lovila hmyz, obdivovala motýľa a rôzne iné poletujúce živočíchy. Chlapček cca v jej veku sa pýtal jej mamy, prečo to chytá, a mama mu vysvetľovala, že preto, lebo ju to baví, má takú záľubu. A položila mu protiotázku, že či on vari nemá žiadnu záľubu? A malý suverénne:

"Ale mám!!! Mojou záľubou je smetiarčenie!!!"

Všeobecný rehot. nesedieť na deke, šla by som tiež do kolien.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čakal som pred poštou na manželku. Vonku pražilo, snažil som sa nájsť tieň a ona nechodí, stále nechodí....

V rohu bytovky bol malý autoservis, vnútri tieň a pánko, automechanik v monterkách, dobrák...

Niekomu vo vnútri vraví,:“ To je teplo, a pozrite ,ten holub vidí z výšky vodu a prišiel sa napiť, veď tam už nič skoro nemajú, chudiatka...“. Vzal kanister a dolial vodu pre operencov. Vtedy z tieňa garáže vyšla krívajúca sučka snáď to bol nejaký foxterier, a hneď jej vraví: Kam ideš moja Adi s tou bolavou nožičkou, ostaň tu, nebehaj ,chúďatko.... ale psica nepočúvala a vyšla z garáže von a lahla si na to prudké slnko na rozpálený betón. A vtedy to prišlo... Pán zvieratkomil s láskou v hlase podišiel k hafane a povedal jej: Adi, nebuď na tom prudkom slniečku, lebo ťa je-ne.

Keď som to počul, skoro je-lo mňa... :zubiska:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

statusy z fb
 

"Máme na chatě v kůlničce na dříví sršně. Teda, u sršňů v kůlničce máme dřevo. Ještě přesněji, sršni mají v kůlničce naše dřevo. Své dřevo tam mají, abych byl úplně přesný. Ve své kůlničce mají své dřevo. 


Když jsem do té kůlničky doskládával další dřevo, abych sršně uplatil, praštil jsem polínkem do té stěny s jejich hnízdem. 
Jediná věc, která mě překvapila víc než jejich schopnost ve vteřině evakuovat to hnízdo, byla moje schopnost v půlvteřině evakuovat kůlničku. 

Zatímco ale sršni zaujali bojovou formaci za hlasitého bzučení, já jsem zaujal útěkovou formaci za hlasitého skučení. 

Zkoušel jsem potom hledat na internetu nějaké informace, jak je přemluvit k odstěhování. 

Nejjistější se zdá být počkat do jara — prý se každý rok stěhují kvůli hrozbě parazitů. Když počkám do jara, přestěhují se do chaty a kůlničku nám vrátí. A to je fér. 

Ona ta stránka, co jsem našel, byla vůbec spíš na straně sršňů. 

Že prý když si na vás sednou, tak nechtějí útočit, jenom si vás oňufávají, jestli se jim budete líbit. Obávám se, že varianta „ne“ je stejně špatná jako „ano“. 

Jejich jed je prý slabší než vosí. Kdyby byl člověk krysa (a kdo z nás tak trochu není, že jo), snese až tři bodnutí. Která navíc bolí víc než vosí, protože jed sršňů obsahuje víc acetylcholinu. A to je špatný. 

Jo, a umí ho stříknout na vzdálenost až čtyř centimetrů. Ideálně do oka. 

Ale jinak jsou to dobráci, utěšovala ta stránka. Hrozně pracovití, ani v noci nespí. 
Fakt díky za uklidnění, stejně jsem nechtěl dneska jít spát. 

A nízká teplota jim nevadí. I při teplotě kolem pěti stupňů si dovedou teplo vyrobit a připravit se na akci. Tím je myšlen útok. 

A užiteční. Těch 700 kousků, co žije v tom hnízdě (COŽE!!!!!), prý sní za den až kilo otravných much, komárů, ovádů a jiné havěti, která vás obtěžuje. 
Kilo!!!
Předpokládám, že si poradí i se zajícem nebo batoletem od sousedů. 

A jsou klidní až flegmatičtí - jedna z mála věcí, co je naštve, je, když jim přijdete moc blízko k hnízdu. Nikdo ale prý neví, co takový sršeň považuje za příliš blízko. Socially awkward sršeň prý i tři metry. Čtyři, když navážete oční kontakt. 

Další věc, co je irituje, je mávání rukama. I když se třeba zkoušíte jenom vzdát. 

Jsou super. Mám je vlastně docela rád"

(LS)
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prd sa odsťahujú. my sme mali kedysi sršne v chatke, a boli tam ani neviem, koľko rokov. A nijako sa nechystali odsťahovať sa. Potom si Flinstone zmyslel, že mu vadia, ale bol lakomý zaplatiť odborníkov, a pokúšal sa sám zbaviť sa ich...neúspešne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako staronovy clen som si pozrela spravy z minulosti, a fajnovo som sa zasmiala :zubiska:

 

Spravy aj od Tomasa.. :lol:

A aj ked sa niekde ryplo, ako sme si to potom medzi sebou pekne vydiskutovali...fajn, mile citanie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Boli sme na krátkej túre, bolí ma celý človek....

Švagor s kamarádom nosia placatice ,a na každej "križovatke" cestičiek v lese zastanú ,a dajú si pohárik....

Keď som sa spýtal, prečo to robia odpovedal:

"Kým výjdeme hore, budem vedieť anglicky"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pekné...to je obdoba vtipu, ktorý sa rozprával kedysi, ale dá sa aplikovať aj na súčasnosť.

Akí sú najväčší nepriatelia socializmu (v súčasnosti kapitalizmu)?

Jar, leto jeseň, zima a imperializmus ( v súčasnosti socializmus).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera u dcéry - pitcvali sme rôzne brepty a podobné záležitosti, a jej drahý rozprával, ako nejaký jeho kamarát, nie ktovieaký talent na jazyky, ba skôr jazykové nemehlo, chodil na ruštinu...a bol suverénne najhorší v kurze. Láskavá pani profesorka ho s odretými ušami za pomoci všetkých svätých nechala preliezť, a dotyčný mladý muž jej bol veľmi vďačný, a tak si dal tú námahu a prišiel sa jej ešte potom osobne poďakovať. Chcel to pekne povedať по русски a namiesto cпасибо zavalil že собака.

Pre ruštiny neznalých to prvé (spasibo) znamená ďakujem, a to druhé (sobaka) je pes...

Skoro som si tam na mieste cvrkla, ešte aj teraz sa chechúľam pri tej predstave...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

náhodne zachytený útržok rozhovoru medzi talianskym technikom /TT/ a slovenskou technologičkou /ST/ vo firme. myslím že sa jednalo asi o angličtinu... fonetický prepis, veľkými písmenami sú vyznačené spoluhlásky na ktoré kládli dôraz:

 

TT: "íS it póósiboLL?"

ST: "Jess áJ HeV"

 

-_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov