Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

ROFL, kupil som rodicom Mikulasa (bonboniery)a vecer jak boli v obyvacke, tak som im ich dal pod vankuse... :)

 

no nespali na tom celu noc? ;) ;) :lol: ;) uz to bude kašoniera a nie bonboniera... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa dojalo, keď som si dnes v mikulášskom balíčku okrem iného našla bôčikovú nátierku a kypriaci prášok :) (tzv. Mikuláš co dům dá :) )

A ešte toto - stiahnite si Jackass Praha-The Best Video 2005-2006 :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Idem si tak na stanicu a míňal som skupinku škôlkárov, ktorí boli kdesi na výjazde :lol: A na konci bola taká skupinka, ktorá trošku zaostávala a boli už za to pomaly napomínaní. Ako som okolo nich prechádzal, jeden tak na mňa pozerá, vystrie ruku a kričí tam na mňa ahoj.. no keby ste ho videli :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na jednom fóre som čítal (nechcem byť škodoradostný pretože sa to môže stať každému), ale toto ma fakt pobavilo:

 

Hi , i have made a huge error on my forum

while trying to remove some spam registrations i accidently used the button to prune members

i now have no members of my forum , including me as admin

 

tomu hovorím dokonalá virtuálna samovražda :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vtedy som este nemal, ale ti ###### mi ho dnes BEZ PRICINY dali! Co ma potesilo? No, azda to, ze som dnes potiahol 24-ku a viac a stale sa drzim, totiz naco by som v noci spal, ked si mozem pozriet koncert, no nie???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som len tak rozmýšľal o hocičom a tak mi napadlo, že zrazu neviem čo sa píše na náhrobných kameňoch. Píše sa tam "Odpočívaj v pokoji..." ale neviem prečo mne sa tam stále plietlo "Oddychuj v pokoji..." ... trochu morbídne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hlaska zo zaciatku filmu Scary Movie 4

zaciatok paroduje Saw I...Typek, ktory si prave urezal nohu pilou, sa nechapavo pyta" what is wrong?" a cernoch mu na to vystrasene odpoveda "wrong foot".... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sa smejem na sebe teraz, kukám na hodiny a zrazu som si uvedomila, že som sadla o šiestej na net s tým, že tu budem päť minút, poštu pozriem a idem sa učiť...jasne :) :lol:

 

aj keď neviem,čo sa smejem, zajtra bude krušno a zas nepôjdem spať skôr ako o druhej :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chcela som to dať do témy vianoce, ale radšej sem

 

nutrinka (01:29 PM) :

už aj tušíš darček?

guru162 (01:29 PM) :

no budem mat eroticke vianoce

nutrinka (01:30 PM) :

why?

guru162 (01:30 PM) :

na stronceku gule a pod nim ######

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov