Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

to je dobré :agree:

ja som sa každú chvíľu pochechtávala na vystrájaní malého nezbedníka, ktorého teraz varujeme. Mám na mysli malého kocúra, o ktorom píšem v domácich zvieratkách..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Rodina Lakatošovcov ... zatiaľ:

maminka Nikoleta, ocinko Mário, jeden synáčik Armando a novorodenec Ferrari  :zubiska:
 

Matrikárky sa pri zapisovaní novonarodených detičiek často nestíhajú čudovať. V Česku sa koncom augusta narodilo dieťatko, ktoré sa môže celý život pýšiť naozaj netradičným menom. Jeho rodičia sa očividne láskou k štvorkolesovým tátošom netaja. Svojmu synčekovi dali meno Ferrari.

Ferrari Lakatoš se narodil 25. augusta dve minúty po pol druhej poobede. Zo zdravého chlapčeka sa teší mamička Nikoleta a otecko Mário. Ich synček meral 50 centimetrov a vážil 3400 gramov.

Zdroj: http://www.topky.sk/cl/13/1421875/Ceske-matrikarky-takmer-dostali-infarkt--Otec-zapisal-meno-synceka--toto-na-nich-vybalil-

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

game: dosť aktuálne!

 

Predvčerom som šla k doktorke a tak som si kúpila *kocúrkovo, ale čítala som ho až včera, a bol tam takýto fórik:

Otázka: Kde by ste chceli dovolenkovať?

Odpoveď: v rómskej osade, lebo tam sú verejnoprospešné práce protiústavné.

Iná odpoveď: V robote, lebo som nezamestnaný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako by sme len mohli žiť bez tejto dôležitej bulvárnej informácie ...
 

Moderátor Patrik Švajda /42/ nenechal nič na náhodu a Zlaticu Puškárovú /37/ si v deň zásnub poistil hneď dvomi originálnymi klenotmi! 

Nový Čas sa preto obrátil na zlatníka Stanislava Klasa z Trenčína, ktorý moderátorke vyrábal zásnubný dar. Ten nám potvrdil, že vášnivý poľovník Švajda si u neho dal okrem prsteňa s motívom ručiaceho jeleňa vyrobiť aj iný netypický klenot. Je to brošňa zo žltého zlata, ktorej základ tvoria dva dubové listy. V nich je osadená hlava vlka z bieleho zlata vyjúca na mesiac.

Zdroj: http://www.cas.sk/clanok/295942/polovnik-svajda-nadalej-prekvapuje-puskarovu-k-zasnubam-dostala-aj-dalsi-originalny-klenot.html/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-%C4%8Das.sk-hp&utm_campaign=cross

 

Já ti nevím Karle ... ale ako zásnubný prstienok dostať  prsteň s motívom ručiaceho jeleňa ... asi by som to ťažko predýchavala. Matičkaskákavá, ten "kubo brebtavý" jej taký prstienok mal dať kedykoľvek keď išli na "poľovnícky bál", ale čo je to za hlupotinu dávať takýto šperk k zásnubám!

 

Zlatka je možno v siedmom nebi, že konečne sa už Patrik k niečomu "dokopal",

ale ... nemala by teraz v tom prsteni hľadať aj nejakú symboliku?! :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov