Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

tak. niekomu to nedalo pokoj, aspoň pred prerobením filmu do 3D to mohol vziať režisér v úvahu, a prekvapiť divákov, o jednu tragédiu menej, ako málo k tomu stačilo :( tí dvaja, čo to skúšali, to skúšali s vervou a tak úprimne ! :)

 

................ Bolo tam miesto pre dvoch ! A basta !

post-3-0-04211000-1335558335.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mám pánov bratov veľmo rád

napr. v tejto rozhlasovej showke, Branuško opäť raz exceloval

hlavne s výpočtami v období požívania alkoholických nápojov a hraním

na Trnavský pivných slávnostiach

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Volám na Colný úrad, v ohľade jedného tlačiva, v kolónke sú položky a, b, c, d, e, f, g... všetko jasné, len pri tom g som mal nejaké nejasnosti, tak sa pýtam slečny či pani na telefóne: "Prosím Vás, chcem sa spýtať niečo v ohľade bodu g..." až vtedy mi to došlo ... :hehe:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Legendu ? no proste ne jednom nemenovanom teletexte zabudli že už je vyradovacia fáza a víťazstvo pripísali do tabuľky :D ... ešte stále to tam je tak si to môžeš pozrieť /STV2/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na všeobecné veselie by to asi bolo vtedy, keby sme boli všetci pod vplyvom toho opojného moku ... :smile2:

... takto ... já ti nevím Karle ... možno to môžeme prejsť doslova aj bez povšimnutia,

ale niekto musí pre ten "preliaty" alkohol trpieť určite oveľa viac.

A to vôbec nemyslím toho, komu ráno treští v hlave ... :ozrani:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa naposledy včera pekne pobavila, v hre grepolis, kamoš mi preposlal jeho dialóg s ďalším hráčom.. a tam bolo, že prečo jeden na druhého útočí, a ten môj kamoš rád píše ako malé decko, a toho druhého zjavne rozhnevalo tak mu napísal. Nerozumiem reči tvojho kmeňa, ak si chceš so mnou písať, hovor Modifikovanou rečou Slovenského jazyka. :D :D :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov