Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

Existuje super možnosť adoptovať si Gréka za 500 €.

Bude robiť všetko za Teba, na čo nemáš čas: spať za Teba do 11tej, chodiť za Teba na kávu, dodržiavať obednú siestu a večer za Teba vysedávať v krčme.

My sme si adoptovali a konečne máme po starostiach.... a môžeme robiť od rána do večera!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trocha histórie v netradičnom podaní. Zasmejú sa síce len angličtinári, ale zasmejú sa naozaj poriadne. :)

http://www.badassoft....com/zizka.html

 

 

Since Wenceslas didn't have any kids, the new Holy Roman Emperor Sigismund assumed control of Bohemia, and the Pope immediately ordered him to grab his blade and kick some heretic ass.

 

It wouldn't be that easy.

 

You see, the leader of the Hussites and their politician-hurling revolution was a no-bullshit, battle-hardened military commander named Jan Zizka.

 

 

(Na stránkach je okrem iného aj článok podobného razenia o Báthoryčke, ten mi ale oproti Žižkovi pripadá o štipku slabší.)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z diskusie k zápasu Blackburn - Arsenal

 

#6 olidata 2011-09-17 16:53

tento prispevok pisem uz vychladnuty, preto budem mierne optimisticky. Ano, prehrali sme, pretoze sme v obrane dnes uplne vyhoreli, ale co ma dnes potesilo, bola nasa hra dopredu. Pacilo sa mi, ze sme uz neobliehali 16-ku, ale videl som tam pasy, narazacky, kolme prihravky, centre, teda to, co mi v minulych sezonach dost chybalo. Skratka, prvy polcas a zaver druheho sa mi pacil. Ak takato hra bude pokracovat aj v dalsich kolach, spolu s vacsou zohratostou hracov, vacsou zodpovednostou v obrane a v premienani sanci (lebo v zaverecnom tlaku sme mali 3 tutovky) sa Arsenal moze dostat opat na vitaznu vlnu.

Sklamala ma iba moja manzelka, ktora sa ma uz druhykrat - a tentokrat uz ovela smelsie (prvykrat to bolo po zapase s ManU) - spytala, ci by sme nemali vymenit klub, ktoremu fandime.

Asi budem musiet vymenit manzelku ....

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedá mi, je to skvelé, občas nazrieť do toho, čo tu čítajú "návštevníci" a naši milí boti ... vyvoláva to občas potrebu prelistovať a pozrieť sa do skvelých starých tém, ktoré práve študujú ... kopa spomienok, a niekedy skutočne skvelých príspevkov z dávnoveku ... :)

 

:(

 

ale práve teraz jeden bot pozeral jednu tému, a nedalo mi ... rozosmialo ma to :

http://forum.freespa...iverzalne-rady/

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Japonca, kt. si vstrelil vlastňáka, pozná takmer každý

 

tu je niečo ešte lepšie

 

Vysvětlení zkratu je prozaické - obránce Berger totiž v minulé sezoně působil právě v Lakers a tak si prostě spletl dresy! "Pořád jsem si myslel, že hraju za Lakers,“ vysvětloval Berger svým spoluhráčům po zápase.

http://tn.nova.cz/sport/hokej/dalsi-hokej/hokej-byl-to-krasny-gol-bohuzel-do-vlastni-branky-video.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

FACEBOOK »

- Prihlásiš sa

- Skontroluješ upozornenia

- Poštucháš všetkých späť

- Uskutočníš rituál "Všetko najlepšie"

- Ideš späť na domovskú stránku

- Zmeníš z "Top Novinky" na "Najnovšie"

- Roluješ myškou dolu

- "Polajkuješ" čo môžeš

- Aktualizuješ svoj status

- Nudíš sa ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Muž so ženou sú ubytovaní na noc v hoteli. Ked idú ráno platiť, tak dostanú účet za noc vo výške 350€. Muž si dá zavolať manažéra hotela a pýta sa ho: "Prečo 350€ za noc?!" "Pretože tu máme bazén a saunu v cene," konštatuje manažér. Manželia na to: "Ale my sme to nevyužili." Manažér pokračuje: "Ale bolo to tu! A okrem iného, včera tu bol hudobný program v cene..." A manželia zase: "My sme tam ale neboli!" Manažér: "Ale bolo to tu!"

Tak muž vypíše šek na 100€ a manažér sa ho nechápavo pýta, kde je tých zvyšných 250€.

Manžel na to: "To mi uhradíte vy, lebo ste spali s mojou ženou!" Manažér pohoršene: "Ale ja som s ňou nespal!" Manžel: "Ale bola tu..." :) :(

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To mi pripomína ...

 

<a> proc bych mel platit nejakej poplatek za vypalovacku a media kdyz nebudu nic krast?

<b> protoze mate nastroj

<a> tak to me zavrete za znasilneni sousedky

<b> vy jste znasilnil sousedku?

<a> ne, ale mam nastroj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemec vypil 10 pív. Francúz 10 koňakov. Grék dve fľaše najdrahšieho

vína. Slovák pil celý večer len vodu z vodovodu. V tom prišiel čašník s

účtom: „Kto bude platiť?“ Nemec, Francúz a Grék jednohlasne: „No predsa

každý rovným dielom. Musíme si byť navzájom SOLIDÁRNI!!! Lebo inak

nebudeme kamaráti!!! BUBUBU!!!“. A Slovák si požičal od Nemca a

Francúza, aby im aj Grékovi mohol prispieť na ich vysokú životnú úroveň.

Lebo nechce prísť o takých dobrých kamarátov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov